300181Zhejiang Jolly Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,39 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,71 Mr | 元3,99 Mr | 元3,63 Mr | 元3,64 Mr | 元2,75 Mr | 元2,50 Mr | 元2,05 Mr | 元2,18 Mr | 元2,15 Mr | 元2,04 Mr | 元1,85 Mr | 元1,18 Mr | 元941,90 Mn | 元864,19 Mn | 元843,91 Mn | 元348,64 Mn | 元297,32 Mn | 元279,89 Mn | 元251,38 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元680,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元774,02 Mn | 元481,88 Mn | 元243,64 Mn | 元196,03 Mn | 元225,76 Mn | 元389,48 Mn | 元357,19 Mn | 元462,17 Mn | 元412,72 Mn | 元398,10 Mn | 元253,93 Mn | 元153,36 Mn | 元100,03 Mn | 元98,33 Mn | 元108,80 Mn | 元99,74 Mn | 元101,40 Mn | 元93,75 Mn | 元78,40 Mn |
| Net Borç† | 元93,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,02 Mr | 元2,55 Mr | 元1,93 Mr | 元1,79 Mr | 元1,44 Mr | 元1,08 Mr | 元903,26 Mn | 元725,22 Mn | 元793,91 Mn | 元840,04 Mn | 元664,27 Mn | 元508,24 Mn | 元413,15 Mn | 元338,66 Mn | 元275,60 Mn | 元262,66 Mn | 元215,35 Mn | 元164,90 Mn | 元126,59 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,83 Mr | 元1,51 Mr | 元1,29 Mr | 元1,24 Mr | 元1,01 Mr | 元714,84 Mn | 元574,17 Mn | 元434,31 Mn | 元428,20 Mn | 元489,21 Mn | 元445,92 Mn | 元411,27 Mn | 元351,85 Mn | 元283,99 Mn | 元228,88 Mn | 元207,50 Mn | 元170,11 Mn | 元127,58 Mn | 元85,82 Mn |
| FAVÖK | 元832,15 Mn | 元665,63 Mn | 元490,25 Mn | 元385,56 Mn | 元283,10 Mn | 元176,03 Mn | 元100,83 Mn | 元85,05 Mn | 元98,54 Mn | 元128,98 Mn | 元133,01 Mn | 元141,85 Mn | 元103,88 Mn | 元69,22 Mn | 元54,35 Mn | 元51,08 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元631,93 Mn | 元507,77 Mn | 元382,94 Mn | 元273,01 Mn | 元179,41 Mn | 元88,80 Mn | 元25,59 Mn | 元20,75 Mn | 元45,14 Mn | 元72,02 Mn | 元84,77 Mn | 元103,18 Mn | 元81,00 Mn | 元62,00 Mn | 元50,93 Mn | 元41,48 Mn | 元31,58 Mn | 元16,64 Mn | 元13,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,91 | 0,73 | 0,55 | 0,39 | 0,29 | 0,15 | 0,04 | 0,03 | 0,07 | 0,12 | 0,15 | 0,19 | 0,15 | 0,12 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,03 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元65,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元128,24 Mn | 元34,80 Mn | 元157,03 Mn | 元142,69 Mn | 元119,72 Mn | 元221,87 Mn | 元92,90 Mn | -元74,39 Mn | -元114,19 Mn | -元74,58 Mn | 元71,58 Mn | -元25,60 Mn | 元5,77 Mn | -元6,54 Mn | -元47,67 Mn | 元26,10 Mn | 元24,30 Mn | 元18,66 Mn | 元6,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元287,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,4% | 12,1% | 6,7% | 5,4% | 8,2% | 15,6% | 17,4% | 21,2% | 19,2% | 19,5% | 13,7% | 13,0% | 10,6% | 11,4% | 12,9% | 28,6% | 34,1% | 33,5% | 31,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,64 | 0,53 | 0,49 | 0,53 | 0,43 | 0,44 | 0,33 | 0,37 | 0,41 | 0,36 | 0,43 | 0,44 | 0,39 | 0,33 | 0,75 | 0,72 | 0,59 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,93 | 0,79 | 0,59 | 0,55 | 0,45 | 0,33 | 0,28 | 0,22 | 0,24 | 0,26 | 0,20 | 0,16 | 0,13 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 60,5% | 59,3% | 66,8% | 69,1% | 70,1% | 66,1% | 63,6% | 59,9% | 53,9% | 58,2% | 67,1% | 80,9% | 85,2% | 83,9% | 83,0% | 79,0% | 79,0% | 77,4% | 67,8% |
| FAVÖK Marjı | 27,6% | 26,1% | 25,4% | 21,5% | 19,6% | 16,3% | 11,2% | 11,7% | 12,4% | 15,4% | 20,0% | 27,9% | 25,1% | 20,4% | 19,7% | 19,4% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 20,9% | 19,9% | 19,9% | 15,3% | 12,4% | 8,2% | 2,8% | 2,9% | 5,7% | 8,6% | 12,8% | 20,3% | 19,6% | 18,3% | 18,5% | 15,8% | 14,7% | 10,1% | 11,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,2% | 1,4% | 8,1% | 8,0% | 8,3% | 20,5% | 10,3% | -10,3% | -14,4% | -8,9% | 10,8% | -5,0% | 1,4% | -1,9% | -17,3% | 9,9% | 11,3% | 11,3% | 5,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |