300187Yonker Environmental Protection Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $438,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,51 Mr | 元3,55 Mr | 元3,39 Mr | 元3,31 Mr | 元3,92 Mr | 元3,73 Mr | 元2,80 Mr | 元3,36 Mr | 元3,19 Mr | 元3,00 Mr | 元2,31 Mr | 元1,56 Mr | 元1,38 Mr | 元1,22 Mr | 元1,08 Mr | 元320,62 Mn | 元253,58 Mn | 元266,85 Mn | 元250,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元188,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,47 Mr | 元1,44 Mr | 元1,50 Mr | 元1,52 Mr | 元1,42 Mr | 元1,23 Mr | 元509,46 Mn | 元841,85 Mn | 元754,66 Mn | 元505,17 Mn | 元410,35 Mn | 元228,62 Mn | 元118,78 Mn | 元108,73 Mn | 元76,74 Mn | 元80,32 Mn | 元41,26 Mn | 元24,13 Mn | 元19,38 Mn |
| Net Borç† | 元1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元806,74 Mn | 元758,74 Mn | 元645,07 Mn | 元712,91 Mn | 元999,21 Mn | 元745,32 Mn | 元672,35 Mn | 元946,88 Mn | 元1,22 Mr | 元1,53 Mr | 元761,79 Mn | 元888,64 Mn | 元631,28 Mn | 元558,12 Mn | 元337,30 Mn | 元286,03 Mn | 元250,63 Mn | 元198,24 Mn | 元166,95 Mn |
| Brüt Kâr | 元197,44 Mn | 元166,95 Mn | 元138,39 Mn | 元145,81 Mn | 元252,28 Mn | 元192,37 Mn | 元160,98 Mn | 元181,35 Mn | 元302,68 Mn | 元357,53 Mn | 元164,33 Mn | 元131,76 Mn | 元114,83 Mn | 元114,94 Mn | 元70,64 Mn | 元68,10 Mn | 元62,22 Mn | 元40,82 Mn | 元35,80 Mn |
| FAVÖK | 元176,27 Mn | 元173,49 Mn | 元140,87 Mn | 元58,31 Mn | 元211,72 Mn | 元121,24 Mn | 元67,63 Mn | 元49,59 Mn | 元178,58 Mn | 元201,24 Mn | 元94,15 Mn | 元74,21 Mn | 元72,59 Mn | 元56,80 Mn | 元30,18 Mn | 元47,99 Mn | 元38,45 Mn | 元23,36 Mn | 元23,46 Mn |
| Net Kâr | 元112,39 Mn | 元98,29 Mn | 元79,85 Mn | -元386,97 Mn | 元73,36 Mn | 元32,55 Mn | 元57,62 Mn | -元166,65 Mn | 元143,52 Mn | 元141,52 Mn | 元112,90 Mn | 元54,61 Mn | 元54,00 Mn | 元53,71 Mn | 元35,45 Mn | 元41,75 Mn | 元35,34 Mn | 元21,01 Mn | 元17,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | 0,15 | 0,12 | -0,60 | 0,11 | 0,05 | 0,09 | -0,26 | 0,22 | 0,22 | 0,18 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元37,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元81,22 Mn | 元211,64 Mn | -元12,04 Mn | -元13,71 Mn | 元24,68 Mn | 元31,95 Mn | 元43,01 Mn | -元43,51 Mn | -元446,44 Mn | 元122,32 Mn | -元232,32 Mn | -元45,88 Mn | -元40,30 Mn | -元158,54 Mn | -元88,72 Mn | 元6,07 Mn | 元9,73 Mn | 元281.210 | 元77,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元68,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,7% | 40,6% | 44,3% | 45,8% | 36,3% | 33,1% | 18,2% | 25,1% | 23,6% | 16,9% | 17,8% | 14,7% | 8,6% | 8,9% | 7,1% | 25,1% | 16,3% | 9,0% | 7,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,21 | 0,19 | 0,22 | 0,26 | 0,20 | 0,24 | 0,28 | 0,38 | 0,51 | 0,33 | 0,57 | 0,46 | 0,46 | 0,31 | 0,89 | 0,99 | 0,74 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,71 | 0,67 | 0,57 | 0,63 | 0,88 | 0,66 | 0,60 | 0,84 | 1,08 | 1,36 | 0,67 | 0,79 | 0,56 | 0,49 | 0,30 | 0,25 | 0,22 | 0,18 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,5% | 22,0% | 21,5% | 20,5% | 25,2% | 25,8% | 23,9% | 19,2% | 24,7% | 23,3% | 21,6% | 14,8% | 18,2% | 20,6% | 20,9% | 23,8% | 24,8% | 20,6% | 21,4% |
| FAVÖK Marjı | 21,9% | 22,9% | 21,8% | 8,2% | 21,2% | 16,3% | 10,1% | 5,2% | 14,6% | 13,1% | 12,4% | 8,4% | 11,5% | 10,2% | 8,9% | 16,8% | 15,3% | 11,8% | 14,1% |
| Net Kâr Marjı | 13,9% | 13,0% | 12,4% | -54,3% | 7,3% | 4,4% | 8,6% | -17,6% | 11,7% | 9,2% | 14,8% | 6,1% | 8,6% | 9,6% | 10,5% | 14,6% | 14,1% | 10,6% | 10,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,1% | 27,9% | -1,9% | -1,9% | 2,5% | 4,3% | 6,4% | -4,6% | -36,5% | 8,0% | -30,5% | -5,2% | -6,4% | -28,4% | -26,3% | 2,1% | 3,9% | 0,1% | 46,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |