300188SDIC Intelligence Information Technology Co.,Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,31 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,53 Mr | 元5,28 Mr | 元5,68 Mr | 元5,90 Mr | 元4,90 Mr | 元4,68 Mr | 元4,20 Mr | 元3,48 Mr | 元3,11 Mr | 元2,63 Mr | 元2,20 Mr | 元1,31 Mr | 元1,05 Mr | 元927,16 Mn | 元820,88 Mn | 元216,82 Mn | 元138,67 Mn | 元96,90 Mn | 元65,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元517,53 Mn | 元459,28 Mn | 元297,91 Mn | 元486,29 Mn | 元252,05 Mn | 元174,18 Mn | 元285,19 Mn | 元132,16 Mn | 元78,82 Mn | 元115,38 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元12,90 Mn | 元7,24 Mn | 元8,20 Mn | 元9,15 Mn |
| Net Borç† | -元924,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,40 Mr | 元1,76 Mr | 元1,97 Mr | 元2,27 Mr | 元2,52 Mr | 元2,37 Mr | 元2,05 Mr | 元1,59 Mr | 元1,32 Mr | 元985,47 Mn | 元753,48 Mn | 元595,17 Mn | 元386,48 Mn | 元345,52 Mn | 元264,78 Mn | 元187,52 Mn | 元121,30 Mn | 元90,03 Mn | 元66,65 Mn |
| Brüt Kâr | 元325,62 Mn | 元539,53 Mn | 元714,27 Mn | 元1,03 Mr | 元1,34 Mr | 元1,27 Mr | 元1,07 Mr | 元884,54 Mn | 元813,98 Mn | 元612,80 Mn | 元468,29 Mn | 元357,78 Mn | 元224,19 Mn | 元196,44 Mn | 元162,80 Mn | 元104,01 Mn | 元72,23 Mn | 元49,21 Mn | 元32,41 Mn |
| FAVÖK | -元336,92 Mn | -元225,08 Mn | -元65,65 Mn | 元282,54 Mn | 元449,68 Mn | 元470,75 Mn | 元351,76 Mn | 元285,29 Mn | 元290,95 Mn | 元205,68 Mn | 元177,17 Mn | 元147,92 Mn | 元58,05 Mn | 元57,11 Mn | 元47,37 Mn | 元34,16 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元781,95 Mn | -元415,01 Mn | -元205,62 Mn | 元147,86 Mn | 元310,71 Mn | 元374,62 Mn | 元289,68 Mn | 元303,21 Mn | 元271,72 Mn | 元182,62 Mn | 元133,17 Mn | 元114,60 Mn | 元56,29 Mn | 元78,43 Mn | 元61,50 Mn | 元41,05 Mn | 元28,65 Mn | 元20,65 Mn | 元13,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,91 | -0,48 | -0,24 | 0,18 | 0,39 | 0,47 | 0,36 | 0,38 | 0,34 | 0,24 | 0,19 | 0,16 | 0,08 | 0,11 | 0,10 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元124,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元29,39 Mn | -元37,37 Mn | 元87,73 Mn | -元254,62 Mn | -元221,55 Mn | 元120,97 Mn | 元226,30 Mn | -元81,64 Mn | 元131,60 Mn | 元285,96 Mn | 元153,02 Mn | 元142,22 Mn | 元30,44 Mn | -元186,46 Mn | -元26,85 Mn | 元43,38 Mn | 元26,69 Mn | 元18,96 Mn | 元4,63 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元248,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,4% | 8,7% | 5,2% | 8,2% | 5,1% | 3,7% | 6,8% | 3,8% | 2,5% | 4,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,9% | 5,2% | 8,5% | 14,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,33 | 0,35 | 0,38 | 0,52 | 0,51 | 0,49 | 0,46 | 0,43 | 0,38 | 0,34 | 0,45 | 0,37 | 0,37 | 0,32 | 0,86 | 0,87 | 0,93 | 1,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,62 | 0,70 | 0,80 | 0,89 | 0,84 | 0,73 | 0,56 | 0,47 | 0,35 | 0,27 | 0,21 | 0,14 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,2% | 30,6% | 36,2% | 45,3% | 53,2% | 53,6% | 52,3% | 55,7% | 61,5% | 62,2% | 62,2% | 60,1% | 58,0% | 56,9% | 61,5% | 55,5% | 59,5% | 54,7% | 48,6% |
| FAVÖK Marjı | -24,0% | -12,8% | -3,3% | 12,5% | 17,8% | 19,9% | 17,1% | 18,0% | 22,0% | 20,9% | 23,5% | 24,9% | 15,0% | 16,5% | 17,9% | 18,2% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -55,7% | -23,6% | -10,4% | 6,5% | 12,3% | 15,8% | 14,1% | 19,1% | 20,5% | 18,5% | 17,7% | 19,3% | 14,6% | 22,7% | 23,2% | 21,9% | 23,6% | 22,9% | 19,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,1% | -2,1% | 4,4% | -11,2% | -8,8% | 5,1% | 11,0% | -5,1% | 9,9% | 29,0% | 20,3% | 23,9% | 7,9% | -54,0% | -10,1% | 23,1% | 22,0% | 21,1% | 6,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |