300191Sino Geophysical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,49 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,14 Mr | 元2,71 Mr | 元2,26 Mr | 元1,99 Mr | 元1,60 Mr | 元1,55 Mr | 元1,77 Mr | 元1,40 Mr | 元1,27 Mr | 元1,28 Mr | 元1,26 Mr | 元1,24 Mr | 元1,25 Mr | 元1,15 Mr | 元1,09 Mr | 元225,15 Mn | 元172,18 Mn | 元140,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元533,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,17 Mr | 元788,24 Mn | 元568,74 Mn | 元312,49 Mn | 元117,66 Mn | 元147,74 Mn | 元77,08 Mn | 元36,54 Mn | 元10,20 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元1,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元678,13 Mn | 元459,05 Mn | 元400,17 Mn | 元390,51 Mn | 元363,18 Mn | 元382,51 Mn | 元171,96 Mn | 元105,63 Mn | 元79,62 Mn | 元80,14 Mn | 元44,42 Mn | 元77,31 Mn | 元168,41 Mn | 元140,11 Mn | 元118,00 Mn | 元103,48 Mn | 元83,54 Mn | 元67,16 Mn |
| Brüt Kâr | 元207,55 Mn | 元86,56 Mn | 元73,00 Mn | 元147,58 Mn | 元118,69 Mn | 元86,37 Mn | 元97,89 Mn | 元25,72 Mn | 元8,14 Mn | 元25,84 Mn | 元11,09 Mn | 元40,16 Mn | 元116,79 Mn | 元99,81 Mn | 元90,85 Mn | 元82,61 Mn | 元67,28 Mn | 元53,61 Mn |
| FAVÖK | 元269,77 Mn | 元79,43 Mn | -元29,66 Mn | 元118,10 Mn | 元107,11 Mn | 元81,26 Mn | 元71,72 Mn | 元17,40 Mn | 元10,78 Mn | 元24,22 Mn | -元42,91 Mn | 元35,75 Mn | 元100,67 Mn | 元89,78 Mn | 元82,05 Mn | 元76,65 Mn | 元57,56 Mn | 元51,12 Mn |
| Net Kâr | 元43,48 Mn | -元52,81 Mn | -元128,18 Mn | 元41,07 Mn | 元34,28 Mn | 元10,48 Mn | 元26,18 Mn | 元29,00 Mn | -元16,78 Mn | 元11,36 Mn | -元47,70 Mn | 元24,57 Mn | 元92,21 Mn | 元83,84 Mn | 元77,15 Mn | 元60,37 Mn | 元49,16 Mn | 元30,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,14 | -0,17 | -0,40 | 0,13 | 0,11 | 0,03 | 0,08 | 0,09 | -0,05 | 0,04 | -0,15 | 0,08 | 0,29 | 0,26 | 0,26 | 0,19 | 0,15 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元456,69 Mn | -元481,19 Mn | -元556,88 Mn | -元248,25 Mn | -元46,66 Mn | 元125,04 Mn | -元321,15 Mn | -元89,45 Mn | 元7,56 Mn | -元129,54 Mn | 元42,50 Mn | 元120,76 Mn | 元35,47 Mn | -元23,71 Mn | -元89,58 Mn | 元47,56 Mn | -元15,91 Mn | 元16,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元675,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 52,4% | 29,0% | 25,2% | 15,7% | 7,4% | 9,5% | 4,4% | 2,6% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,17 | 0,18 | 0,20 | 0,23 | 0,25 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,06 | 0,14 | 0,12 | 0,11 | 0,46 | 0,49 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,60 | 0,41 | 0,36 | 0,35 | 0,32 | 0,34 | 0,15 | 0,09 | 0,07 | 0,07 | 0,04 | 0,07 | 0,15 | 0,12 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,6% | 18,9% | 18,2% | 37,8% | 32,7% | 22,6% | 56,9% | 24,4% | 10,2% | 32,2% | 25,0% | 51,9% | 69,4% | 71,2% | 77,0% | 79,8% | 80,5% | 79,8% |
| FAVÖK Marjı | 39,8% | 17,3% | -7,4% | 30,2% | 29,5% | 21,2% | 41,7% | 16,5% | 13,5% | 30,2% | -96,6% | 46,2% | 59,8% | 64,1% | 69,5% | 74,1% | 68,9% | 76,1% |
| Net Kâr Marjı | 6,4% | -11,5% | -32,0% | 10,5% | 9,4% | 2,7% | 15,2% | 27,5% | -21,1% | 14,2% | -107,4% | 31,8% | 54,8% | 59,8% | 65,4% | 58,3% | 58,8% | 45,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -67,3% | -104,8% | -139,2% | -63,6% | -12,8% | 32,7% | -186,8% | -84,7% | 9,5% | -161,6% | 95,7% | 156,2% | 21,1% | -16,9% | -75,9% | 46,0% | -19,0% | 24,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |