300193Shenzhen Jasic Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $536,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,14 Mr | 元3,04 Mr | 元2,87 Mr | 元2,75 Mr | 元2,79 Mr | 元2,70 Mr | 元2,77 Mr | 元2,79 Mr | 元2,64 Mr | 元2,48 Mr | 元2,29 Mr | 元2,12 Mr | 元2,13 Mr | 元2,10 Mr | 元2,09 Mr | 元573,61 Mn | 元311,11 Mn | 元203,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元759,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元275,32 Mn | 元298,84 Mn | 元256,49 Mn | 元282,00 Mn | 元157,85 Mn | 元92,72 Mn | 元70,52 Mn | 元60,94 Mn | 元88,19 Mn | 元96,30 Mn | 元121,31 Mn | 元61,51 Mn | 元43,65 Mn | 元72,68 Mn | 元59,45 Mn | 元70,95 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,27 Mr | 元1,25 Mr | 元1,14 Mr | 元1,23 Mr | 元1,25 Mr | 元1,02 Mr | 元959,75 Mn | 元887,33 Mn | 元800,32 Mn | 元700,41 Mn | 元619,63 Mn | 元583,22 Mn | 元581,14 Mn | 元596,78 Mn | 元590,29 Mn | 元519,46 Mn | 元335,86 Mn | 元281,40 Mn |
| Brüt Kâr | 元361,84 Mn | 元357,84 Mn | 元325,00 Mn | 元293,15 Mn | 元361,90 Mn | 元321,05 Mn | 元314,27 Mn | 元272,22 Mn | 元263,44 Mn | 元246,00 Mn | 元197,48 Mn | 元158,93 Mn | 元179,17 Mn | 元181,27 Mn | 元175,57 Mn | 元174,34 Mn | 元118,95 Mn | 元93,48 Mn |
| FAVÖK | 元210,12 Mn | 元228,73 Mn | 元172,02 Mn | 元146,93 Mn | 元195,13 Mn | 元183,20 Mn | 元163,29 Mn | 元123,84 Mn | 元138,62 Mn | 元81,50 Mn | 元64,06 Mn | 元52,07 Mn | 元75,19 Mn | 元79,52 Mn | 元96,49 Mn | 元110,40 Mn | 元80,78 Mn | 元62,07 Mn |
| Net Kâr | 元198,14 Mn | 元255,27 Mn | 元203,47 Mn | 元176,34 Mn | 元200,47 Mn | 元162,55 Mn | 元207,67 Mn | 元190,78 Mn | 元143,77 Mn | 元101,01 Mn | 元77,29 Mn | 元52,43 Mn | 元69,41 Mn | 元81,73 Mn | 元108,93 Mn | 元98,01 Mn | 元74,11 Mn | 元56,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,42 | 0,54 | 0,43 | 0,38 | 0,40 | 0,33 | 0,43 | 0,38 | 0,28 | 0,20 | 0,16 | 0,11 | 0,14 | 0,17 | 0,22 | 0,20 | 0,15 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元71,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元140,68 Mn | 元98,96 Mn | 元234,57 Mn | 元141,75 Mn | 元34,32 Mn | 元237,44 Mn | 元237,63 Mn | 元183,89 Mn | 元240,75 Mn | 元250,60 Mn | 元121,99 Mn | 元74,45 Mn | 元46,34 Mn | -元100,06 Mn | -元211,53 Mn | -元37,56 Mn | 元69,36 Mn | 元10,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元47,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,8% | 9,8% | 8,9% | 10,3% | 5,7% | 3,4% | 2,5% | 2,2% | 3,3% | 3,9% | 5,3% | 2,9% | 2,0% | 3,5% | 2,8% | 12,4% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,41 | 0,40 | 0,45 | 0,45 | 0,38 | 0,35 | 0,32 | 0,30 | 0,28 | 0,27 | 0,28 | 0,27 | 0,28 | 0,28 | 0,91 | 1,08 | 1,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,53 | 0,53 | 0,48 | 0,52 | 0,53 | 0,43 | 0,40 | 0,37 | 0,34 | 0,30 | 0,26 | 0,25 | 0,25 | 0,25 | 0,25 | 0,22 | 0,14 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,6% | 28,5% | 28,5% | 23,9% | 29,1% | 31,6% | 32,7% | 30,7% | 32,9% | 35,1% | 31,9% | 27,3% | 30,8% | 30,4% | 29,7% | 33,6% | 35,4% | 33,2% |
| FAVÖK Marjı | 16,6% | 18,2% | 15,1% | 12,0% | 15,7% | 18,0% | 17,0% | 14,0% | 17,3% | 11,6% | 10,3% | 8,9% | 12,9% | 13,3% | 16,3% | 21,3% | 24,1% | 22,1% |
| Net Kâr Marjı | 15,6% | 20,4% | 17,8% | 14,4% | 16,1% | 16,0% | 21,6% | 21,5% | 18,0% | 14,4% | 12,5% | 9,0% | 11,9% | 13,7% | 18,5% | 18,9% | 22,1% | 20,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,1% | 7,9% | 20,5% | 11,6% | 2,8% | 23,4% | 24,8% | 20,7% | 30,1% | 35,8% | 19,7% | 12,8% | 8,0% | -16,8% | -35,8% | -7,2% | 20,7% | 3,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |