300195Masterwork Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $475,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,34 Mr | 元6,24 Mr | 元6,26 Mr | 元6,39 Mr | 元6,61 Mr | 元6,22 Mr | 元6,90 Mr | 元5,91 Mr | 元5,32 Mr | 元3,84 Mr | 元3,69 Mr | 元2,85 Mr | 元1,56 Mr | 元1,41 Mr | 元1,47 Mr | 元465,90 Mn | 元308,99 Mn | 元237,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元369,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,72 Mr | 元2,67 Mr | 元2,54 Mr | 元2,68 Mr | 元2,70 Mr | 元2,51 Mr | 元2,52 Mr | 元1,44 Mr | 元730,41 Mn | 元668,29 Mn | 元747,09 Mn | 元170,60 Mn | 元5,00 Mn | 元0,00 | 元60,00 Mn | 元99,73 Mn | 元82,65 Mn | 元64,00 Mn |
| Net Borç† | 元2,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,62 Mr | 元1,64 Mr | 元1,60 Mr | 元1,31 Mr | 元1,46 Mr | 元1,22 Mr | 元1,38 Mr | 元1,29 Mr | 元1,12 Mr | 元1,13 Mr | 元1,10 Mr | 元948,80 Mn | 元610,21 Mn | 元568,38 Mn | 元547,52 Mn | 元322,05 Mn | 元246,09 Mn | 元205,93 Mn |
| Brüt Kâr | 元437,52 Mn | 元453,27 Mn | 元479,73 Mn | 元354,64 Mn | 元477,01 Mn | 元420,76 Mn | 元506,88 Mn | 元460,55 Mn | 元345,71 Mn | 元375,07 Mn | 元426,17 Mn | 元395,59 Mn | 元253,53 Mn | 元252,36 Mn | 元254,69 Mn | 元152,98 Mn | 元122,80 Mn | 元98,51 Mn |
| FAVÖK | 元194,74 Mn | 元210,73 Mn | 元240,60 Mn | 元118,70 Mn | 元254,65 Mn | 元139,54 Mn | 元142,55 Mn | 元183,14 Mn | 元117,27 Mn | 元148,73 Mn | 元239,86 Mn | 元240,45 Mn | 元160,52 Mn | 元174,59 Mn | 元181,52 Mn | 元92,94 Mn | 元76,12 Mn | 元57,43 Mn |
| Net Kâr | 元24,06 Mn | 元12,61 Mn | 元40,71 Mn | -元67,46 Mn | 元34,50 Mn | -元96,49 Mn | -元672,67 Mn | 元83,54 Mn | 元148,31 Mn | 元138,48 Mn | 元164,77 Mn | 元175,34 Mn | 元143,01 Mn | 元147,70 Mn | 元158,01 Mn | 元80,09 Mn | 元60,67 Mn | 元47,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,03 | 0,10 | -0,16 | 0,08 | -0,23 | -1,59 | 0,20 | 0,34 | 0,41 | 0,49 | 0,52 | 0,50 | 0,53 | 0,56 | 0,29 | 0,22 | 0,17 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元65,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元56,41 Mn | 元70,29 Mn | 元10,60 Mn | -元49,31 Mn | 元37,55 Mn | 元61,32 Mn | -元133,25 Mn | -元196,81 Mn | -元237,06 Mn | 元41,81 Mn | 元23,86 Mn | -元257,71 Mn | -元88,08 Mn | -元21,31 Mn | -元194,74 Mn | 元9,61 Mn | 元26,04 Mn | 元26,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元98,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,0% | 42,8% | 40,7% | 42,0% | 40,8% | 40,3% | 36,5% | 24,4% | 13,7% | 17,4% | 20,2% | 6,0% | 0,3% | 0,0% | 4,1% | 21,4% | 26,7% | 26,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,21 | 0,22 | 0,20 | 0,20 | 0,22 | 0,21 | 0,29 | 0,30 | 0,33 | 0,39 | 0,40 | 0,37 | 0,69 | 0,80 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,57 | 0,56 | 0,45 | 0,51 | 0,42 | 0,48 | 0,45 | 0,39 | 0,39 | 0,38 | 0,33 | 0,21 | 0,20 | 0,19 | 0,11 | 0,09 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,0% | 27,7% | 30,0% | 27,1% | 32,6% | 34,5% | 36,8% | 35,6% | 31,0% | 33,1% | 38,7% | 41,7% | 41,5% | 44,4% | 46,5% | 47,5% | 49,9% | 47,8% |
| FAVÖK Marjı | 12,0% | 12,9% | 15,0% | 9,1% | 17,4% | 11,4% | 10,3% | 14,2% | 10,5% | 13,1% | 21,8% | 25,3% | 26,3% | 30,7% | 33,2% | 28,9% | 30,9% | 27,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | 0,8% | 2,5% | -5,2% | 2,4% | -7,9% | -48,8% | 6,5% | 13,3% | 12,2% | 15,0% | 18,5% | 23,4% | 26,0% | 28,9% | 24,9% | 24,7% | 23,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,5% | 4,3% | 0,7% | -3,8% | 2,6% | 5,0% | -9,7% | -15,2% | -21,3% | 3,7% | 2,2% | -27,2% | -14,4% | -3,7% | -35,6% | 3,0% | 10,6% | 12,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 275,72 | -%1,57 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 662,16 | -%4,44 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,73 | +%0,36 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,06 | +%0,43 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,87 | -%6,93 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 594,83 | +%1,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,95 | -%2,20 |