300196Jiangsu Changhai Composite Materials Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,25 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,45 Mr | 元7,16 Mr | 元6,37 Mr | 元5,69 Mr | 元4,70 Mr | 元3,88 Mr | 元3,19 Mr | 元3,14 Mr | 元3,10 Mr | 元3,03 Mr | 元2,27 Mr | 元1,54 Mr | 元1,43 Mr | 元1,19 Mr | 元958,26 Mn | 元417,47 Mn | 元385,40 Mn | 元361,67 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,77 Mr | 元1,51 Mr | 元1,29 Mr | 元765,48 Mn | 元638,74 Mn | 元522,64 Mn | 元101,61 Mn | 元254,65 Mn | 元338,79 Mn | 元410,06 Mn | 元451,78 Mn | 元155,92 Mn | 元185,39 Mn | 元169,63 Mn | 元46,50 Mn | 元95,29 Mn | 元123,89 Mn | 元146,49 Mn |
| Net Borç† | 元219,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,13 Mr | 元2,66 Mr | 元2,60 Mr | 元3,01 Mr | 元2,50 Mr | 元2,03 Mr | 元2,20 Mr | 元2,18 Mr | 元2,01 Mr | 元1,75 Mr | 元1,51 Mr | 元1,11 Mr | 元918,50 Mn | 元600,65 Mn | 元441,28 Mn | 元374,69 Mn | 元262,92 Mn | 元233,84 Mn |
| Brüt Kâr | 元676,80 Mn | 元566,26 Mn | 元587,82 Mn | 元965,97 Mn | 元808,69 Mn | 元592,86 Mn | 元600,43 Mn | 元521,83 Mn | 元471,08 Mn | 元526,10 Mn | 元448,53 Mn | 元288,52 Mn | 元222,75 Mn | 元167,41 Mn | 元124,99 Mn | 元113,26 Mn | 元69,52 Mn | 元62,16 Mn |
| FAVÖK | 元640,25 Mn | 元490,97 Mn | 元519,72 Mn | 元878,89 Mn | 元702,69 Mn | 元471,71 Mn | 元458,91 Mn | 元396,65 Mn | 元351,38 Mn | 元422,57 Mn | 元355,02 Mn | 元235,93 Mn | 元165,86 Mn | 元124,12 Mn | 元88,14 Mn | 元84,89 Mn | 元62,37 Mn | 元55,93 Mn |
| Net Kâr | 元326,44 Mn | 元274,78 Mn | 元296,08 Mn | 元817,31 Mn | 元572,41 Mn | 元270,69 Mn | 元289,45 Mn | 元263,08 Mn | 元201,94 Mn | 元257,63 Mn | 元213,54 Mn | 元146,88 Mn | 元105,02 Mn | 元88,84 Mn | 元58,33 Mn | 元49,56 Mn | 元31,25 Mn | 元22,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,79 | 0,67 | 0,72 | 1,89 | 1,29 | 0,66 | 0,71 | 0,63 | 0,48 | 0,61 | 0,56 | 0,39 | 0,28 | 0,23 | 0,16 | 0,13 | 0,08 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元132,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元213,54 Mn | -元158,18 Mn | 元42,38 Mn | -元219,00 Mn | -元494,92 Mn | 元165,86 Mn | 元299,67 Mn | -元94,89 Mn | 元177,72 Mn | 元302,38 Mn | 元210,48 Mn | 元70,65 Mn | 元2,27 Mn | -元272,92 Mn | -元55,74 Mn | 元60,24 Mn | 元35,45 Mn | -元24,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元362,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,7% | 21,1% | 20,3% | 13,4% | 13,6% | 13,5% | 3,2% | 8,1% | 10,9% | 13,6% | 19,9% | 10,2% | 12,9% | 14,2% | 4,9% | 22,8% | 32,1% | 40,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,37 | 0,41 | 0,53 | 0,53 | 0,52 | 0,69 | 0,70 | 0,65 | 0,58 | 0,66 | 0,72 | 0,64 | 0,50 | 0,46 | 0,90 | 0,68 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,55 | 0,54 | 0,63 | 0,52 | 0,42 | 0,46 | 0,45 | 0,42 | 0,36 | 0,31 | 0,23 | 0,19 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,05 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,6% | 21,3% | 22,6% | 32,1% | 32,4% | 29,1% | 27,3% | 23,9% | 23,5% | 30,1% | 29,8% | 26,1% | 24,3% | 27,9% | 28,3% | 30,2% | 26,4% | 26,6% |
| FAVÖK Marjı | 20,4% | 18,4% | 20,0% | 29,2% | 28,1% | 23,2% | 20,9% | 18,2% | 17,5% | 24,2% | 23,6% | 21,3% | 18,1% | 20,7% | 20,0% | 22,7% | 23,7% | 23,9% |
| Net Kâr Marjı | 10,4% | 10,3% | 11,4% | 27,2% | 22,9% | 13,3% | 13,2% | 12,1% | 10,1% | 14,7% | 14,2% | 13,3% | 11,4% | 14,8% | 13,2% | 13,2% | 11,9% | 9,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,8% | -5,9% | 1,6% | -7,3% | -19,8% | 8,2% | 13,6% | -4,3% | 8,9% | 17,3% | 14,0% | 6,4% | 0,2% | -45,4% | -12,6% | 16,1% | 13,5% | -10,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |