300200Beijing Comens New Materials Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $548,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,55 Mr | 元2,32 Mr | 元2,10 Mr | 元2,32 Mr | 元2,15 Mr | 元2,08 Mr | 元1,90 Mr | 元1,77 Mr | 元1,73 Mr | 元873,58 Mn | 元836,83 Mn | 元830,68 Mn | 元834,95 Mn | 元815,70 Mn | 元772,80 Mn | 元232,74 Mn | 元158,93 Mn | 元130,20 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元235,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元887,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元571,47 Mn | 元352,57 Mn | 元215,02 Mn | 元115,26 Mn | 元78,87 Mn | 元35,98 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元6,01 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元50,00 Mn | 元35,00 Mn | 元35,00 Mn |
| Net Borç† | 元87,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,32 Mr | 元1,18 Mr | 元1,03 Mr | 元1,01 Mr | 元1,10 Mr | 元953,90 Mn | 元950,63 Mn | 元1,01 Mr | 元849,56 Mn | 元524,74 Mn | 元486,32 Mn | 元516,08 Mn | 元499,99 Mn | 元427,31 Mn | 元384,31 Mn | 元338,19 Mn | 元220,70 Mn | 元204,44 Mn |
| Brüt Kâr | 元309,01 Mn | 元311,32 Mn | 元271,93 Mn | 元304,81 Mn | 元286,85 Mn | 元386,29 Mn | 元393,04 Mn | 元304,92 Mn | 元212,23 Mn | 元164,37 Mn | 元157,06 Mn | 元141,39 Mn | 元130,86 Mn | 元109,84 Mn | 元89,32 Mn | 元82,14 Mn | 元63,64 Mn | 元46,48 Mn |
| FAVÖK | 元129,70 Mn | 元153,90 Mn | 元109,90 Mn | 元163,55 Mn | 元170,72 Mn | 元270,34 Mn | 元222,52 Mn | 元154,04 Mn | 元83,91 Mn | 元73,40 Mn | 元73,98 Mn | 元64,83 Mn | 元59,89 Mn | 元56,53 Mn | 元47,58 Mn | 元47,00 Mn | 元33,99 Mn | 元25,49 Mn |
| Net Kâr | 元103,98 Mn | 元135,36 Mn | -元345,21 Mn | 元140,75 Mn | 元159,19 Mn | 元232,58 Mn | 元185,91 Mn | 元83,68 Mn | 元43,32 Mn | 元56,85 Mn | 元53,53 Mn | 元48,90 Mn | 元49,75 Mn | 元59,19 Mn | 元43,88 Mn | 元39,34 Mn | 元29,67 Mn | 元21,25 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,25 | 0,32 | -0,80 | 0,33 | 0,37 | 0,55 | 0,44 | 0,20 | 0,11 | 0,17 | 0,16 | 0,14 | 0,14 | 0,17 | 0,14 | 0,12 | 0,09 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元74,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元56,91 Mn | -元50,72 Mn | 元32,29 Mn | 元152,27 Mn | 元172,55 Mn | 元267,51 Mn | 元304,48 Mn | 元224,25 Mn | 元35,18 Mn | 元75,90 Mn | 元44,20 Mn | 元8,72 Mn | -元59,67 Mn | -元58,66 Mn | -元60,24 Mn | 元12,53 Mn | 元21,64 Mn | 元11,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元40,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,4% | 15,2% | 10,2% | 5,0% | 3,7% | 1,7% | 0,0% | 0,0% | 1,7% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 21,5% | 22,0% | 26,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,51 | 0,49 | 0,44 | 0,51 | 0,46 | 0,50 | 0,57 | 0,49 | 0,60 | 0,58 | 0,62 | 0,60 | 0,52 | 0,50 | 1,45 | 1,39 | 1,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 0,71 | 0,63 | 0,61 | 0,66 | 0,58 | 0,58 | 0,61 | 0,51 | 0,32 | 0,29 | 0,31 | 0,30 | 0,26 | 0,23 | 0,20 | 0,13 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,5% | 26,4% | 26,3% | 30,1% | 26,2% | 40,5% | 41,3% | 30,2% | 25,0% | 31,3% | 32,3% | 27,4% | 26,2% | 25,7% | 23,2% | 24,3% | 28,8% | 22,7% |
| FAVÖK Marjı | 9,9% | 13,1% | 10,6% | 16,2% | 15,6% | 28,3% | 23,4% | 15,3% | 9,9% | 14,0% | 15,2% | 12,6% | 12,0% | 13,2% | 12,4% | 13,9% | 15,4% | 12,5% |
| Net Kâr Marjı | 7,9% | 11,5% | -33,4% | 13,9% | 14,5% | 24,4% | 19,6% | 8,3% | 5,1% | 10,8% | 11,0% | 9,5% | 9,9% | 13,9% | 11,4% | 11,6% | 13,4% | 10,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,3% | -4,3% | 3,1% | 15,1% | 15,8% | 28,0% | 32,0% | 22,2% | 4,1% | 14,5% | 9,1% | 1,7% | -11,9% | -13,7% | -15,7% | 3,7% | 9,8% | 5,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |