300201Xuzhou Handler Special Vehicle Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,99 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,65 Mr | 元2,58 Mr | 元2,18 Mr | 元2,17 Mr | 元2,33 Mr | 元2,87 Mr | 元3,47 Mr | 元3,31 Mr | 元2,71 Mr | 元2,58 Mr | 元1,32 Mr | 元1,08 Mr | 元1,01 Mr | 元900,33 Mn | 元740,56 Mn | 元393,29 Mn | 元296,41 Mn | 元162,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元810,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元812,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元372,13 Mn | 元447,06 Mn | 元319,97 Mn | 元123,35 Mn | 元323,28 Mn | 元683,08 Mn | 元1,07 Mr | 元1,02 Mr | 元609,91 Mn | 元678,06 Mn | 元265,56 Mn | 元217,00 Mn | 元161,98 Mn | 元87,00 Mn | 元56,76 Mn | 元111,10 Mn | 元62,00 Mn | 元25,00 Mn |
| Net Borç† | -元438,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,71 Mr | 元1,58 Mr | 元1,35 Mr | 元1,02 Mr | 元1,65 Mr | 元2,03 Mr | 元1,72 Mr | 元1,80 Mr | 元1,55 Mr | 元1,41 Mr | 元815,57 Mn | 元572,74 Mn | 元395,91 Mn | 元304,78 Mn | 元251,17 Mn | 元227,78 Mn | 元178,05 Mn | 元157,05 Mn |
| Brüt Kâr | 元523,59 Mn | 元512,84 Mn | 元419,88 Mn | 元313,18 Mn | 元455,72 Mn | 元113,30 Mn | 元55,84 Mn | 元470,67 Mn | 元447,26 Mn | 元402,57 Mn | 元199,68 Mn | 元138,99 Mn | 元107,96 Mn | 元87,89 Mn | 元78,31 Mn | 元77,71 Mn | 元59,50 Mn | 元51,88 Mn |
| FAVÖK | 元341,74 Mn | 元280,13 Mn | 元214,42 Mn | 元117,26 Mn | 元132,37 Mn | -元419,79 Mn | -元182,41 Mn | 元205,55 Mn | 元218,72 Mn | 元156,01 Mn | 元68,37 Mn | 元37,28 Mn | 元26,14 Mn | 元35,50 Mn | 元28,51 Mn | 元46,22 Mn | 元36,90 Mn | 元28,55 Mn |
| Net Kâr | 元309,04 Mn | 元223,64 Mn | 元205,86 Mn | 元72,73 Mn | 元130,67 Mn | -元467,63 Mn | 元45,24 Mn | 元99,03 Mn | 元160,42 Mn | 元88,38 Mn | 元25,57 Mn | 元16,48 Mn | 元5,56 Mn | 元24,84 Mn | 元24,72 Mn | 元39,44 Mn | 元32,21 Mn | 元25,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,23 | 0,20 | 0,07 | 0,13 | -0,45 | 0,04 | 0,10 | 0,15 | 0,09 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元42,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元455,63 Mn | -元71,62 Mn | 元328,93 Mn | 元29,78 Mn | -元48,74 Mn | 元613,80 Mn | 元119,03 Mn | -元36,53 Mn | -元115,23 Mn | -元171,73 Mn | 元56,94 Mn | 元19,21 Mn | -元84,14 Mn | -元68,09 Mn | -元89,18 Mn | -元83,47 Mn | -元16,77 Mn | -元49,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元12,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,0% | 17,3% | 14,7% | 5,7% | 13,9% | 23,8% | 31,0% | 30,8% | 22,5% | 26,3% | 20,1% | 20,2% | 16,1% | 9,7% | 7,7% | 28,2% | 20,9% | 15,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,65 | 0,61 | 0,62 | 0,47 | 0,71 | 0,71 | 0,50 | 0,54 | 0,57 | 0,55 | 0,62 | 0,53 | 0,39 | 0,34 | 0,34 | 0,58 | 0,60 | 0,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,93 | 0,86 | 0,73 | 0,55 | 0,90 | 1,10 | 0,94 | 0,98 | 0,84 | 0,77 | 0,44 | 0,31 | 0,21 | 0,17 | 0,14 | 0,12 | 0,10 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,5% | 32,4% | 31,2% | 30,8% | 27,5% | 5,6% | 3,2% | 26,1% | 28,9% | 28,6% | 24,5% | 24,3% | 27,3% | 28,8% | 31,2% | 34,1% | 33,4% | 33,0% |
| FAVÖK Marjı | 19,9% | 17,7% | 15,9% | 11,5% | 8,0% | -20,7% | -10,6% | 11,4% | 14,1% | 11,1% | 8,4% | 6,5% | 6,6% | 11,6% | 11,4% | 20,3% | 20,7% | 18,2% |
| Net Kâr Marjı | 18,0% | 14,1% | 15,3% | 7,1% | 7,9% | -23,1% | 2,6% | 5,5% | 10,4% | 6,3% | 3,1% | 2,9% | 1,4% | 8,1% | 9,8% | 17,3% | 18,1% | 16,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,6% | -4,5% | 24,4% | 2,9% | -2,9% | 30,3% | 6,9% | -2,0% | -7,4% | -12,2% | 7,0% | 3,4% | -21,3% | -22,3% | -35,5% | -36,6% | -9,4% | -31,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |