300205Wuhan Tianyu Information Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $320,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,33 Mr | 元2,13 Mr | 元2,99 Mr | 元3,29 Mr | 元3,16 Mr | 元2,83 Mr | 元2,68 Mr | 元2,11 Mr | 元1,84 Mr | 元1,66 Mr | 元1,68 Mr | 元2,02 Mr | 元1,75 Mr | 元1,43 Mr | 元1,31 Mr | 元582,18 Mn | 元427,18 Mn | 元322,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元384,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元866,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元458,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,01 Mn | 元69,13 Mn | 元680,76 Mn | 元1,06 Mr | 元1,05 Mr | 元899,56 Mn | 元381,87 Mn | 元227,35 Mn | 元170,99 Mn | 元212,84 Mn | 元251,96 Mn | 元603,76 Mn | 元252,62 Mn | 元180,52 Mn | 元153,92 Mn | 元180,90 Mn | 元122,92 Mn | 元64,96 Mn |
| Net Borç† | -元383,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元169,91 Mn | 元843,79 Mn | 元1,69 Mr | 元1,78 Mr | 元1,43 Mr | 元1,68 Mr | 元2,20 Mr | 元2,38 Mr | 元1,93 Mr | 元1,62 Mr | 元1,47 Mr | 元1,35 Mr | 元1,26 Mr | 元751,54 Mn | 元649,25 Mn | 元525,13 Mn | 元357,02 Mn | 元329,79 Mn |
| Brüt Kâr | 元22,02 Mn | 元179,03 Mn | 元434,22 Mn | 元522,62 Mn | 元331,95 Mn | 元353,85 Mn | 元521,26 Mn | 元634,94 Mn | 元456,23 Mn | 元444,40 Mn | 元431,55 Mn | 元462,06 Mn | 元413,87 Mn | 元287,22 Mn | 元199,23 Mn | 元181,00 Mn | 元115,45 Mn | 元95,00 Mn |
| FAVÖK | -元152,48 Mn | -元222,58 Mn | 元62,38 Mn | 元138,15 Mn | -元132,07 Mn | -元53,94 Mn | -元2,47 Mn | 元96,68 Mn | 元20,83 Mn | 元53,88 Mn | 元85,02 Mn | 元114,77 Mn | 元120,66 Mn | 元50,69 Mn | 元20,92 Mn | 元71,37 Mn | 元45,65 Mn | 元34,55 Mn |
| Net Kâr | -元605,01 Mn | -元407,65 Mn | 元19,71 Mn | 元86,43 Mn | -元149,87 Mn | -元60,74 Mn | 元192,40 Mn | 元101,02 Mn | 元22,60 Mn | 元19,85 Mn | 元6,99 Mn | 元58,62 Mn | 元86,16 Mn | 元39,50 Mn | 元29,34 Mn | 元52,11 Mn | 元32,16 Mn | 元22,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,41 | -0,95 | 0,05 | 0,20 | -0,35 | -0,14 | 0,45 | 0,23 | 0,05 | 0,05 | 0,02 | 0,14 | 0,20 | 0,09 | 0,07 | 0,12 | 0,07 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元39,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元84,13 Mn | 元40,80 Mn | -元252,10 Mn | -元139,57 Mn | -元311,86 Mn | 元194,29 Mn | 元251,17 Mn | -元25,68 Mn | 元144,46 Mn | 元42,63 Mn | 元234,10 Mn | -元211,15 Mn | -元52,04 Mn | -元27,10 Mn | -元224,16 Mn | 元38,35 Mn | -元5,75 Mn | 元2,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 3,3% | 22,8% | 32,2% | 33,1% | 31,8% | 14,2% | 10,8% | 9,3% | 12,8% | 15,0% | 29,8% | 14,5% | 12,7% | 11,8% | 31,1% | 28,8% | 20,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,40 | 0,57 | 0,54 | 0,45 | 0,59 | 0,82 | 1,13 | 1,05 | 0,97 | 0,88 | 0,66 | 0,72 | 0,53 | 0,50 | 0,90 | 0,84 | 1,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 1,84 | 3,68 | 3,89 | 3,11 | 3,68 | 4,81 | 5,19 | 4,20 | 3,53 | 3,21 | 2,93 | 2,75 | 1,64 | 1,42 | 1,15 | 0,78 | 0,72 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,0% | 21,2% | 25,7% | 29,3% | 23,3% | 21,0% | 23,6% | 26,7% | 23,7% | 27,5% | 29,3% | 34,4% | 32,8% | 38,2% | 30,7% | 34,5% | 32,3% | 28,8% |
| FAVÖK Marjı | -89,7% | -26,4% | 3,7% | 7,7% | -9,3% | -3,2% | -0,1% | 4,1% | 1,1% | 3,3% | 5,8% | 8,5% | 9,6% | 6,7% | 3,2% | 13,6% | 12,8% | 10,5% |
| Net Kâr Marjı | -356,1% | -48,3% | 1,2% | 4,8% | -10,5% | -3,6% | 8,7% | 4,2% | 1,2% | 1,2% | 0,5% | 4,4% | 6,8% | 5,3% | 4,5% | 9,9% | 9,0% | 6,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -49,5% | 4,8% | -14,9% | -7,8% | -21,9% | 11,5% | 11,4% | -1,1% | 7,5% | 2,6% | 15,9% | -15,7% | -4,1% | -3,6% | -34,5% | 7,3% | -1,6% | 0,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |