300209Xingyun Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,70 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,31 Mr | 元1,29 Mr | 元350,36 Mn | 元813,11 Mn | 元1,28 Mr | 元4,56 Mr | 元5,42 Mr | 元2,66 Mr | 元2,71 Mr | 元2,45 Mr | 元1,01 Mr | 元919,53 Mn | 元924,00 Mn | 元965,83 Mn | 元936,98 Mn | 元256,69 Mn | 元200,60 Mn | 元141,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元876,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元439,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元869,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元47,55 Mn | 元5,02 Mn | 元322,40 Mn | 元363,38 Mn | 元422,08 Mn | 元527,20 Mn | 元693,50 Mn | 元254,13 Mn | 元140,33 Mn | 元69,77 Mn | 元167.333 | 元418.333 | 元669.333 | 元45,92 Mn | 元1,17 Mn | 元36,42 Mn | 元36,67 Mn | 元23,00 Mn |
| Net Borç† | -元829,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元144,76 Mn | 元386,64 Mn | 元464,03 Mn | 元773,79 Mn | 元1,74 Mr | 元5,01 Mr | 元3,87 Mr | 元893,71 Mn | 元988,70 Mn | 元720,37 Mn | 元292,05 Mn | 元170,18 Mn | 元155,39 Mn | 元129,30 Mn | 元155,76 Mn | 元140,51 Mn | 元87,48 Mn | 元69,23 Mn |
| Brüt Kâr | 元15,23 Mn | 元45,01 Mn | -元9,00 Mn | 元196,37 Mn | 元68,67 Mn | 元2,75 Mr | 元1,85 Mr | 元283,57 Mn | 元326,11 Mn | 元278,44 Mn | 元109,38 Mn | 元85,94 Mn | 元81,87 Mn | 元69,86 Mn | 元109,98 Mn | 元100,35 Mn | 元58,03 Mn | 元46,49 Mn |
| FAVÖK | -元95,42 Mn | -元124,19 Mn | -元291,20 Mn | -元168,47 Mn | -元1,87 Mr | 元65,14 Mn | 元235,21 Mn | 元51,27 Mn | 元149,13 Mn | 元130,78 Mn | 元4,67 Mn | 元4,28 Mn | 元2,70 Mn | -元6,18 Mn | 元51,57 Mn | 元53,33 Mn | 元27,73 Mn | 元20,10 Mn |
| Net Kâr | -元83,18 Mn | 元56,76 Mn | -元484,51 Mn | -元366,76 Mn | -元2,68 Mr | -元870,83 Mn | 元49,53 Mn | 元24,14 Mn | 元108,35 Mn | 元97,38 Mn | 元1,76 Mn | 元10,31 Mn | 元6,88 Mn | 元4,87 Mn | 元53,95 Mn | 元48,03 Mn | 元27,82 Mn | 元20,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,09 | 0,06 | -1,15 | -0,87 | -6,42 | -2,08 | 0,13 | 0,08 | 0,37 | 0,36 | 0,01 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,25 | 0,20 | 0,12 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元165,86 Mn | -元40,85 Mn | -元67,60 Mn | -元39,75 Mn | -元49,30 Mn | -元288,02 Mn | 元23,28 Mn | -元90,60 Mn | 元27,74 Mn | -元24,14 Mn | -元46,10 Mn | -元19,05 Mn | -元27,70 Mn | -元55,86 Mn | 元42,88 Mn | 元33,78 Mn | -元19,39 Mn | -元13,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,6% | 0,4% | 92,0% | 44,7% | 33,1% | 11,6% | 12,8% | 9,6% | 5,2% | 2,8% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 4,8% | 0,1% | 14,2% | 18,3% | 16,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,30 | 1,32 | 0,95 | 1,36 | 1,10 | 0,71 | 0,34 | 0,36 | 0,29 | 0,29 | 0,19 | 0,17 | 0,13 | 0,17 | 0,55 | 0,44 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,17 | 0,44 | 0,53 | 0,89 | 2,00 | 5,77 | 4,45 | 1,03 | 1,14 | 0,83 | 0,34 | 0,20 | 0,18 | 0,15 | 0,18 | 0,16 | 0,10 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,5% | 11,6% | -1,9% | 25,4% | 3,9% | 54,9% | 47,9% | 31,7% | 33,0% | 38,7% | 37,5% | 50,5% | 52,7% | 54,0% | 70,6% | 71,4% | 66,3% | 67,2% |
| FAVÖK Marjı | -65,9% | -32,1% | -62,8% | -21,8% | -107,4% | 1,3% | 6,1% | 5,7% | 15,1% | 18,2% | 1,6% | 2,5% | 1,7% | -4,8% | 33,1% | 38,0% | 31,7% | 29,0% |
| Net Kâr Marjı | -57,5% | 14,7% | -104,4% | -47,4% | -153,9% | -17,4% | 1,3% | 2,7% | 11,0% | 13,5% | 0,6% | 6,1% | 4,4% | 3,8% | 34,6% | 34,2% | 31,8% | 30,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -114,6% | -10,6% | -14,6% | -5,1% | -2,8% | -5,7% | 0,6% | -10,1% | 2,8% | -3,4% | -15,8% | -11,2% | -17,8% | -43,2% | 27,5% | 24,0% | -22,2% | -19,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |