300213Beijing Jiaxun Feihong Electrical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $558,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,98 Mr | 元3,14 Mr | 元3,17 Mr | 元3,04 Mr | 元3,03 Mr | 元3,05 Mr | 元3,16 Mr | 元3,08 Mr | 元2,95 Mr | 元2,33 Mr | 元1,65 Mr | 元1,37 Mr | 元1,11 Mr | 元909,32 Mn | 元774,92 Mn | 元339,08 Mn | 元244,21 Mn | 元192,51 Mn | 元180,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元507,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元917,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元290,47 Mn | 元319,56 Mn | 元341,35 Mn | 元245,39 Mn | 元408,60 Mn | 元506,66 Mn | 元704,28 Mn | 元622,75 Mn | 元426,87 Mn | 元225,61 Mn | 元221,28 Mn | 元27,66 Mn | 元27,32 Mn | 元51,67 Mn | 元38,79 Mn | 元66,49 Mn | 元26,40 Mn | 元30,00 Mn | 元3,00 Mn |
| Net Borç† | -元246,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元859,11 Mn | 元1,15 Mr | 元1,12 Mr | 元1,14 Mr | 元1,02 Mr | 元956,22 Mn | 元1,33 Mr | 元1,21 Mr | 元1,17 Mr | 元1,04 Mr | 元1,00 Mr | 元824,81 Mn | 元486,44 Mn | 元351,08 Mn | 元306,08 Mn | 元283,85 Mn | 元228,49 Mn | 元189,93 Mn | 元155,37 Mn |
| Brüt Kâr | 元331,10 Mn | 元445,35 Mn | 元403,83 Mn | 元415,58 Mn | 元415,58 Mn | 元326,76 Mn | 元472,87 Mn | 元424,68 Mn | 元402,44 Mn | 元325,25 Mn | 元277,89 Mn | 元235,32 Mn | 元145,54 Mn | 元97,78 Mn | 元117,96 Mn | 元108,63 Mn | 元85,40 Mn | 元68,83 Mn | 元56,57 Mn |
| FAVÖK | -元4,47 Mn | 元134,82 Mn | 元114,03 Mn | 元106,65 Mn | 元160,50 Mn | 元143,45 Mn | 元217,04 Mn | 元195,58 Mn | 元141,83 Mn | 元139,39 Mn | 元131,35 Mn | 元104,21 Mn | 元60,38 Mn | 元15,72 Mn | 元46,01 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | -元167,22 Mn | 元74,15 Mn | 元67,10 Mn | 元62,32 Mn | 元117,95 Mn | 元117,19 Mn | 元153,13 Mn | 元130,11 Mn | 元116,21 Mn | 元103,21 Mn | 元82,93 Mn | 元69,59 Mn | 元42,56 Mn | 元17,98 Mn | 元50,32 Mn | 元48,73 Mn | 元37,76 Mn | 元31,15 Mn | 元26,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,28 | 0,13 | 0,11 | 0,11 | 0,20 | 0,20 | 0,26 | 0,22 | 0,20 | 0,20 | 0,16 | 0,14 | 0,09 | 0,04 | 0,11 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元139,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元113,25 Mn | 元26,28 Mn | -元7,73 Mn | 元88,84 Mn | 元68,47 Mn | 元58,28 Mn | 元137,37 Mn | -元86,39 Mn | -元41,31 Mn | 元57,23 Mn | 元69,73 Mn | 元41,62 Mn | 元9,82 Mn | -元16,90 Mn | -元56,32 Mn | 元2,82 Mn | 元7,59 Mn | -元33,07 Mn | 元33,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元24,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,8% | 10,2% | 10,8% | 8,1% | 13,5% | 16,6% | 22,3% | 20,2% | 14,5% | 9,7% | 13,4% | 2,0% | 2,5% | 5,7% | 5,0% | 19,6% | 10,8% | 15,6% | 1,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,36 | 0,35 | 0,37 | 0,34 | 0,31 | 0,42 | 0,39 | 0,40 | 0,45 | 0,61 | 0,60 | 0,44 | 0,39 | 0,39 | 0,84 | 0,94 | 0,99 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,42 | 0,56 | 0,54 | 0,55 | 0,50 | 0,47 | 0,65 | 0,59 | 0,57 | 0,51 | 0,49 | 0,40 | 0,24 | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,5% | 38,8% | 36,1% | 36,5% | 40,6% | 34,2% | 35,5% | 35,1% | 34,5% | 31,2% | 27,7% | 28,5% | 29,9% | 27,9% | 38,5% | 38,3% | 37,4% | 36,2% | 36,4% |
| FAVÖK Marjı | -0,5% | 11,8% | 10,2% | 9,4% | 15,7% | 15,0% | 16,3% | 16,1% | 12,2% | 13,4% | 13,1% | 12,6% | 12,4% | 4,5% | 15,0% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -19,5% | 6,5% | 6,0% | 5,5% | 11,5% | 12,3% | 11,5% | 10,7% | 10,0% | 9,9% | 8,3% | 8,4% | 8,7% | 5,1% | 16,4% | 17,2% | 16,5% | 16,4% | 16,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,2% | 2,3% | -0,7% | 7,8% | 6,7% | 6,1% | 10,3% | -7,1% | -3,5% | 5,5% | 6,9% | 5,0% | 2,0% | -4,8% | -18,4% | 1,0% | 3,3% | -17,4% | 21,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |