300214Shandong Rike Chemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $695,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,05 Mr | 元5,18 Mr | 元3,94 Mr | 元3,05 Mr | 元2,89 Mr | 元2,27 Mr | 元2,06 Mr | 元1,81 Mr | 元1,73 Mr | 元1,48 Mr | 元1,55 Mr | 元1,39 Mr | 元1,38 Mr | 元1,21 Mr | 元1,25 Mr | 元446,08 Mn | 元342,98 Mn | 元262,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元394,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,07 Mr | 元2,00 Mr | 元666,83 Mn | 元259,91 Mn | 元276,58 Mn | 元131,45 Mn | 元96,79 Mn | 元59,12 Mn | 元5,00 Mn | 元0,00 | 元118,56 Mn | 元57,52 Mn | 元66,37 Mn | 元0,00 | 元91,23 Mn | 元118,50 Mn | 元104,59 Mn | 元81,37 Mn |
| Net Borç† | 元1,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,74 Mr | 元3,51 Mr | 元2,53 Mr | 元2,75 Mr | 元2,75 Mr | 元2,27 Mr | 元2,41 Mr | 元1,57 Mr | 元2,10 Mr | 元1,54 Mr | 元1,42 Mr | 元1,30 Mr | 元1,00 Mr | 元1,05 Mr | 元985,45 Mn | 元783,85 Mn | 元480,89 Mn | 元405,53 Mn |
| Brüt Kâr | 元198,57 Mn | 元157,51 Mn | 元213,34 Mn | 元347,52 Mn | 元343,95 Mn | 元368,57 Mn | 元400,33 Mn | 元193,47 Mn | 元298,45 Mn | 元214,39 Mn | 元236,80 Mn | 元168,03 Mn | 元168,72 Mn | 元210,46 Mn | 元188,05 Mn | 元152,77 Mn | 元99,18 Mn | 元59,65 Mn |
| FAVÖK | 元308,25 Mn | 元117,54 Mn | 元157,21 Mn | 元298,06 Mn | 元317,97 Mn | 元350,69 Mn | 元309,48 Mn | 元116,32 Mn | 元216,29 Mn | 元151,08 Mn | 元178,13 Mn | 元115,35 Mn | 元100,41 Mn | 元129,47 Mn | 元131,99 Mn | 元105,34 Mn | 元68,28 Mn | 元33,72 Mn |
| Net Kâr | -元29,71 Mn | -元68,16 Mn | 元84,63 Mn | 元196,50 Mn | 元190,17 Mn | 元207,04 Mn | 元177,91 Mn | 元102,77 Mn | 元95,09 Mn | 元79,98 Mn | 元107,22 Mn | 元53,25 Mn | 元55,46 Mn | 元97,66 Mn | 元101,45 Mn | 元81,23 Mn | 元54,26 Mn | 元22,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,07 | -0,15 | 0,18 | 0,42 | 0,41 | 0,49 | 0,42 | 0,24 | 0,23 | 0,20 | 0,26 | 0,13 | 0,14 | 0,24 | 0,28 | 0,20 | 0,13 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元38,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元9,81 Mn | -元818,68 Mn | -元722,92 Mn | 元28,23 Mn | -元58,01 Mn | 元321,97 Mn | -元25,19 Mn | -元44,22 Mn | -元71,03 Mn | -元111,61 Mn | 元193,88 Mn | 元19,56 Mn | -元121,20 Mn | -元131,88 Mn | -元168,93 Mn | -元16,34 Mn | -元13,66 Mn | -元38,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元161,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,0% | 38,6% | 16,9% | 8,5% | 9,6% | 5,8% | 4,7% | 3,3% | 0,3% | 0,0% | 7,6% | 4,1% | 4,8% | 0,0% | 7,3% | 26,6% | 30,5% | 31,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,74 | 0,68 | 0,64 | 0,90 | 0,95 | 1,00 | 1,17 | 0,86 | 1,21 | 1,04 | 0,91 | 0,94 | 0,73 | 0,87 | 0,79 | 1,76 | 1,40 | 1,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,50 | 1,41 | 1,02 | 1,11 | 1,11 | 0,91 | 0,97 | 0,63 | 0,84 | 0,62 | 0,57 | 0,52 | 0,40 | 0,42 | 0,40 | 0,32 | 0,19 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,3% | 4,5% | 8,4% | 12,6% | 12,5% | 16,3% | 16,6% | 12,4% | 14,2% | 13,9% | 16,7% | 12,9% | 16,9% | 20,1% | 19,1% | 19,5% | 20,6% | 14,7% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 3,3% | 6,2% | 10,8% | 11,6% | 15,5% | 12,8% | 7,4% | 10,3% | 9,8% | 12,6% | 8,9% | 10,0% | 12,4% | 13,4% | 13,4% | 14,2% | 8,3% |
| Net Kâr Marjı | -0,8% | -1,9% | 3,3% | 7,1% | 6,9% | 9,1% | 7,4% | 6,6% | 4,5% | 5,2% | 7,6% | 4,1% | 5,5% | 9,3% | 10,3% | 10,4% | 11,3% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,3% | -23,3% | -28,5% | 1,0% | -2,1% | 14,2% | -1,0% | -2,8% | -3,4% | -7,3% | 13,7% | 1,5% | -12,1% | -12,6% | -17,1% | -2,1% | -2,8% | -9,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |