300215Suzhou Electrical Apparatus Science Academy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $700,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,48 Mr | 元2,67 Mr | 元2,87 Mr | 元3,39 Mr | 元3,77 Mr | 元4,10 Mr | 元3,65 Mr | 元3,69 Mr | 元3,79 Mr | 元3,74 Mr | 元3,82 Mr | 元3,27 Mr | 元2,76 Mr | 元2,25 Mr | 元1,79 Mr | 元857,24 Mn | 元447,28 Mn | 元227,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元303,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元464,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元278,19 Mn | 元433,00 Mn | 元630,62 Mn | 元1,12 Mr | 元1,56 Mr | 元2,02 Mr | 元1,25 Mr | 元1,36 Mr | 元1,51 Mr | 元1,56 Mr | 元2,16 Mr | 元1,70 Mr | 元1,25 Mr | 元916,19 Mn | 元626,65 Mn | 元502,00 Mn | 元200,00 Mn | 元82,50 Mn |
| Net Borç† | -元221,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元548,83 Mn | 元619,32 Mn | 元620,56 Mn | 元643,11 Mn | 元862,57 Mn | 元704,64 Mn | 元804,26 Mn | 元708,04 Mn | 元642,46 Mn | 元553,20 Mn | 元417,10 Mn | 元421,48 Mn | 元476,21 Mn | 元335,89 Mn | 元223,24 Mn | 元168,72 Mn | 元97,28 Mn | 元86,97 Mn |
| Brüt Kâr | 元158,41 Mn | 元195,35 Mn | 元172,48 Mn | 元206,48 Mn | 元392,88 Mn | 元275,51 Mn | 元371,55 Mn | 元320,07 Mn | 元317,02 Mn | 元255,89 Mn | 元181,81 Mn | 元206,87 Mn | 元304,24 Mn | 元229,87 Mn | 元153,96 Mn | 元109,88 Mn | 元58,34 Mn | 元49,53 Mn |
| FAVÖK | 元268,78 Mn | 元316,66 Mn | 元329,28 Mn | 元368,87 Mn | 元555,77 Mn | 元449,23 Mn | 元492,08 Mn | 元439,87 Mn | 元398,22 Mn | 元307,98 Mn | 元204,01 Mn | 元223,40 Mn | 元307,33 Mn | 元231,90 Mn | 元139,41 Mn | 元89,78 Mn | 元48,97 Mn | 元41,66 Mn |
| Net Kâr | 元6,76 Mn | 元22,00 Mn | 元19,10 Mn | 元33,12 Mn | 元192,69 Mn | 元86,63 Mn | 元166,54 Mn | 元127,94 Mn | 元125,81 Mn | 元70,67 Mn | 元26,21 Mn | 元77,61 Mn | 元171,10 Mn | 元141,72 Mn | 元87,71 Mn | 元60,97 Mn | 元35,87 Mn | 元29,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,26 | 0,12 | 0,22 | 0,17 | 0,17 | 0,09 | 0,04 | 0,11 | 0,24 | 0,20 | 0,14 | 0,08 | 0,05 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元41,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元290,08 Mn | 元286,45 Mn | 元406,54 Mn | 元215,95 Mn | 元394,30 Mn | 元193,36 Mn | 元190,61 Mn | 元389,44 Mn | 元222,72 Mn | 元83,02 Mn | -元95,92 Mn | -元272,62 Mn | -元283,63 Mn | -元272,88 Mn | -元384,58 Mn | -元234,18 Mn | -元181,65 Mn | -元10,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元44,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,2% | 16,2% | 22,0% | 33,2% | 41,3% | 49,1% | 34,4% | 36,7% | 39,7% | 41,6% | 56,6% | 52,0% | 45,4% | 40,8% | 35,1% | 58,6% | 44,7% | 36,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,23 | 0,22 | 0,19 | 0,23 | 0,17 | 0,22 | 0,19 | 0,17 | 0,15 | 0,11 | 0,13 | 0,17 | 0,15 | 0,13 | 0,20 | 0,22 | 0,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,27 | 0,31 | 0,31 | 0,32 | 0,43 | 0,35 | 0,40 | 0,35 | 0,32 | 0,28 | 0,21 | 0,21 | 0,24 | 0,17 | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,9% | 31,5% | 27,8% | 32,1% | 45,5% | 39,1% | 46,2% | 45,2% | 49,3% | 46,3% | 43,6% | 49,1% | 63,9% | 68,4% | 69,0% | 65,1% | 60,0% | 57,0% |
| FAVÖK Marjı | 49,0% | 51,1% | 53,1% | 57,4% | 64,4% | 63,8% | 61,2% | 62,1% | 62,0% | 55,7% | 48,9% | 53,0% | 64,5% | 69,0% | 62,4% | 53,2% | 50,3% | 47,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | 3,6% | 3,1% | 5,2% | 22,3% | 12,3% | 20,7% | 18,1% | 19,6% | 12,8% | 6,3% | 18,4% | 35,9% | 42,2% | 39,3% | 36,1% | 36,9% | 33,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 52,9% | 46,3% | 65,5% | 33,6% | 45,7% | 27,4% | 23,7% | 55,0% | 34,7% | 15,0% | -23,0% | -64,7% | -59,6% | -81,2% | -172,3% | -138,8% | -186,7% | -12,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |