300221Guangdong Silver Age Sci & Tech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $991,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,23 Mr | 元2,33 Mr | 元1,85 Mr | 元1,77 Mr | 元1,95 Mr | 元1,63 Mr | 元1,46 Mr | 元2,31 Mr | 元3,43 Mr | 元1,61 Mr | 元1,28 Mr | 元1,23 Mr | 元1,05 Mr | 元928,90 Mn | 元957,04 Mn | 元481,01 Mn | 元351,02 Mn | 元235,08 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元97,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元729,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元368,33 Mn | 元478,81 Mn | 元223,17 Mn | 元238,09 Mn | 元370,38 Mn | 元233,84 Mn | 元220,44 Mn | 元560,62 Mn | 元625,75 Mn | 元377,31 Mn | 元335,91 Mn | 元336,55 Mn | 元221,03 Mn | 元115,49 Mn | 元165,16 Mn | 元142,97 Mn | 元77,39 Mn | 元66,89 Mn |
| Net Borç† | 元270,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,19 Mr | 元2,02 Mr | 元1,66 Mr | 元1,84 Mr | 元2,25 Mr | 元1,64 Mr | 元1,51 Mr | 元2,26 Mr | 元2,55 Mr | 元1,44 Mr | 元1,15 Mr | 元1,10 Mr | 元966,14 Mn | 元895,63 Mn | 元798,60 Mn | 元649,08 Mn | 元439,53 Mn | 元433,97 Mn |
| Brüt Kâr | 元420,59 Mn | 元312,55 Mn | 元262,52 Mn | 元271,70 Mn | 元343,21 Mn | 元283,63 Mn | 元172,65 Mn | 元255,84 Mn | 元516,92 Mn | 元251,85 Mn | 元198,67 Mn | 元141,84 Mn | 元122,31 Mn | 元135,69 Mn | 元136,15 Mn | 元114,14 Mn | 元84,40 Mn | 元64,11 Mn |
| FAVÖK | 元218,31 Mn | 元134,87 Mn | 元85,12 Mn | 元50,33 Mn | 元132,18 Mn | 元136,41 Mn | 元56,30 Mn | -元227,42 Mn | 元308,59 Mn | 元124,01 Mn | 元65,72 Mn | 元38,29 Mn | 元31,45 Mn | 元52,78 Mn | 元72,49 Mn | 元64,00 Mn | — | — |
| Net Kâr | 元110,72 Mn | 元51,45 Mn | 元27,03 Mn | -元5,46 Mn | 元73,46 Mn | 元101,03 Mn | 元10,08 Mn | -元805,18 Mn | 元218,56 Mn | 元152,99 Mn | 元40,19 Mn | 元23,76 Mn | 元12,04 Mn | 元33,91 Mn | 元52,15 Mn | 元49,99 Mn | 元35,97 Mn | 元24,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,11 | 0,06 | -0,01 | 0,16 | 0,22 | 0,02 | -1,60 | 0,44 | 0,38 | 0,10 | 0,06 | 0,03 | 0,09 | 0,15 | 0,13 | 0,09 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元106,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元51,58 Mn | -元153,23 Mn | -元218,71 Mn | 元207,93 Mn | -元127,79 Mn | 元103,21 Mn | 元33,11 Mn | 元80,97 Mn | -元63,42 Mn | 元25,86 Mn | 元41,74 Mn | -元92,62 Mn | -元186,79 Mn | -元67,94 Mn | -元151,21 Mn | 元17,00 Mn | 元21,73 Mn | 元15,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元155,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,5% | 20,5% | 12,1% | 13,4% | 19,0% | 14,4% | 15,1% | 24,2% | 18,2% | 23,5% | 26,3% | 27,4% | 21,1% | 12,4% | 17,3% | 29,7% | 22,0% | 28,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,98 | 0,86 | 0,90 | 1,04 | 1,15 | 1,01 | 1,04 | 0,98 | 0,74 | 0,89 | 0,90 | 0,90 | 0,92 | 0,96 | 0,83 | 1,35 | 1,25 | 1,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,46 | 1,35 | 1,11 | 1,23 | 1,50 | 1,09 | 1,01 | 1,51 | 1,70 | 0,96 | 0,77 | 0,74 | 0,64 | 0,60 | 0,53 | 0,43 | 0,29 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,2% | 15,5% | 15,8% | 14,8% | 15,3% | 17,3% | 11,5% | 11,3% | 20,2% | 17,5% | 17,3% | 12,8% | 12,7% | 15,2% | 17,0% | 17,6% | 19,2% | 14,8% |
| FAVÖK Marjı | 10,0% | 6,7% | 5,1% | 2,7% | 5,9% | 8,3% | 3,7% | -10,1% | 12,1% | 8,6% | 5,7% | 3,5% | 3,3% | 5,9% | 9,1% | 9,9% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 5,0% | 2,6% | 1,6% | -0,3% | 3,3% | 6,2% | 0,7% | -35,7% | 8,6% | 10,6% | 3,5% | 2,2% | 1,2% | 3,8% | 6,5% | 7,7% | 8,2% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,4% | -7,6% | -13,2% | 11,3% | -5,7% | 6,3% | 2,2% | 3,6% | -2,5% | 1,8% | 3,6% | -8,4% | -19,3% | -7,6% | -18,9% | 2,6% | 4,9% | 3,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |