300222CSG Smart Science&Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,19 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,63 Mr | 元4,89 Mr | 元5,44 Mr | 元5,79 Mr | 元6,47 Mr | 元5,58 Mr | 元6,65 Mr | 元7,88 Mr | 元5,98 Mr | 元4,88 Mr | 元2,19 Mr | 元1,75 Mr | 元790,67 Mn | 元753,22 Mn | 元662,35 Mn | 元180,99 Mn | 元112,92 Mn | 元42,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元587,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元678,31 Mn | 元1,01 Mr | 元1,19 Mr | 元1,50 Mr | 元1,61 Mr | 元1,69 Mr | 元2,37 Mr | 元1,49 Mr | 元523,25 Mn | 元476,99 Mn | 元183,14 Mn | 元31,18 Mn | 元32,95 Mn | 元29,93 Mn | 元1,81 Mn | 元25,00 Mn | 元3,00 Mn | 元2,00 Mn |
| Net Borç† | -元117,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,05 Mr | 元2,73 Mr | 元3,09 Mr | 元3,32 Mr | 元2,87 Mr | 元2,72 Mr | 元2,30 Mr | 元3,57 Mr | 元2,54 Mr | 元1,72 Mr | 元849,91 Mn | 元610,08 Mn | 元331,62 Mn | 元262,01 Mn | 元191,14 Mn | 元136,11 Mn | 元83,16 Mn | 元50,71 Mn |
| Brüt Kâr | 元650,33 Mn | 元654,10 Mn | 元686,82 Mn | 元590,38 Mn | 元534,26 Mn | 元600,83 Mn | 元378,55 Mn | 元1,15 Mr | 元865,97 Mn | 元637,20 Mn | 元359,34 Mn | 元244,54 Mn | 元86,34 Mn | 元82,92 Mn | 元95,28 Mn | 元78,01 Mn | 元32,07 Mn | 元13,61 Mn |
| FAVÖK | 元94,53 Mn | 元95,00 Mn | -元80,90 Mn | -元189,14 Mn | -元207,52 Mn | -元145,99 Mn | -元908,54 Mn | 元472,01 Mn | 元375,75 Mn | 元331,94 Mn | 元163,04 Mn | 元98,56 Mn | 元8,36 Mn | 元19,46 Mn | 元52,48 Mn | 元53,92 Mn | 元18,31 Mn | 元6,45 Mn |
| Net Kâr | 元80,77 Mn | 元70,04 Mn | -元127,83 Mn | -元292,20 Mn | -元99,81 Mn | -元280,07 Mn | -元2,64 Mr | 元392,97 Mn | 元337,13 Mn | 元276,73 Mn | 元136,69 Mn | 元76,89 Mn | 元9,56 Mn | 元28,61 Mn | 元54,23 Mn | 元49,16 Mn | 元17,74 Mn | 元5,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,09 | -0,16 | -0,37 | -0,13 | -0,39 | -3,65 | 0,55 | 0,48 | 0,43 | 0,24 | 0,16 | 0,03 | 0,08 | 0,15 | 0,13 | 0,05 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元172,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元187,89 Mn | 元81,99 Mn | 元38,96 Mn | -元157,61 Mn | -元98,81 Mn | -元161,37 Mn | -元174,17 Mn | -元610,17 Mn | -元369,67 Mn | -元28,43 Mn | 元136,25 Mn | 元9,83 Mn | -元69,98 Mn | -元48,07 Mn | -元32,68 Mn | 元31,58 Mn | 元1,43 Mn | -元10,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元21,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,7% | 20,6% | 21,8% | 26,0% | 24,9% | 30,3% | 35,6% | 18,9% | 8,7% | 9,8% | 8,4% | 1,8% | 4,2% | 4,0% | 0,3% | 13,8% | 2,7% | 4,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,56 | 0,57 | 0,57 | 0,44 | 0,49 | 0,35 | 0,45 | 0,43 | 0,35 | 0,39 | 0,35 | 0,42 | 0,35 | 0,29 | 0,75 | 0,74 | 1,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,69 | 1,51 | 1,71 | 1,84 | 1,59 | 1,50 | 1,27 | 1,98 | 1,41 | 0,95 | 0,47 | 0,34 | 0,18 | 0,14 | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,3% | 24,0% | 22,2% | 17,8% | 18,6% | 22,1% | 16,5% | 32,2% | 34,0% | 37,0% | 42,3% | 40,1% | 26,0% | 31,6% | 49,8% | 57,3% | 38,6% | 26,8% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | 3,5% | -2,6% | -5,7% | -7,2% | -5,4% | -39,6% | 13,2% | 14,8% | 19,3% | 19,2% | 16,2% | 2,5% | 7,4% | 27,5% | 39,6% | 22,0% | 12,7% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 2,6% | -4,1% | -8,8% | -3,5% | -10,3% | -115,1% | 11,0% | 13,3% | 16,1% | 16,1% | 12,6% | 2,9% | 10,9% | 28,4% | 36,1% | 21,3% | 11,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,2% | 3,0% | 1,3% | -4,7% | -3,4% | -5,9% | -7,6% | -17,1% | -14,5% | -1,7% | 16,0% | 1,6% | -21,1% | -18,3% | -17,1% | 23,2% | 1,7% | -20,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |