300223Ingenic Semiconductor Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,20 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,57 Mr | 元12,93 Mr | 元12,74 Mr | 元12,42 Mr | 元11,34 Mr | 元8,99 Mr | 元1,31 Mr | 元1,20 Mr | 元1,16 Mr | 元1,13 Mr | 元1,13 Mr | 元1,07 Mr | 元1,09 Mr | 元1,11 Mr | 元1,12 Mr | 元223,53 Mn | 元185,21 Mn | 元113,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元12,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元17,76 Mn | 元23,68 Mn | 元32,26 Mn | 元14,90 Mn | 元14,78 Mn | 元19,45 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元15,00 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元4,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,73 Mr | 元4,21 Mr | 元4,52 Mr | 元5,41 Mr | 元5,27 Mr | 元2,17 Mr | 元338,14 Mn | 元258,13 Mn | 元186,80 Mn | 元110,91 Mn | 元69,71 Mn | 元58,82 Mn | 元94,79 Mn | 元106,81 Mn | 元167,98 Mn | 元204,02 Mn | 元190,39 Mn | 元144,69 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,53 Mr | 元1,47 Mr | 元1,59 Mr | 元2,03 Mr | 元1,91 Mr | 元564,70 Mn | 元130,72 Mn | 元98,62 Mn | 元69,26 Mn | 元50,70 Mn | 元36,51 Mn | 元31,32 Mn | 元45,10 Mn | 元50,12 Mn | 元94,00 Mn | 元116,48 Mn | 元111,60 Mn | 元73,79 Mn |
| FAVÖK | 元417,99 Mn | 元466,52 Mn | 元634,84 Mn | 元953,69 Mn | 元1,13 Mr | 元126,31 Mn | -元6,31 Mn | -元20,80 Mn | -元21,83 Mn | -元27,17 Mn | -元32,15 Mn | -元36,19 Mn | -元11,28 Mn | -元22,42 Mn | 元34,06 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元376,23 Mn | 元366,20 Mn | 元537,25 Mn | 元789,24 Mn | 元926,18 Mn | 元73,20 Mn | 元58,66 Mn | 元13,52 Mn | 元6,50 Mn | 元7,05 Mn | 元32,05 Mn | -元10,03 Mn | 元25,57 Mn | 元47,88 Mn | 元64,27 Mn | 元88,81 Mn | 元69,89 Mn | 元46,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,78 | 0,76 | 1,12 | 1,64 | 1,97 | 0,21 | 0,29 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,19 | -0,10 | 0,25 | 0,46 | 0,90 | 1,11 | 0,87 | 0,58 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元654,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元560,73 Mn | 元280,96 Mn | 元483,54 Mn | -元180,84 Mn | 元928,91 Mn | 元244,02 Mn | 元45,79 Mn | 元56,76 Mn | -元32,69 Mn | -元50,58 Mn | 元59,65 Mn | -元6,45 Mn | 元9,81 Mn | -元3,80 Mn | 元15,39 Mn | 元108,06 Mn | 元46,21 Mn | 元46,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元96,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 0,2% | 0,3% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 8,1% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,33 | 0,35 | 0,44 | 0,46 | 0,24 | 0,26 | 0,22 | 0,16 | 0,10 | 0,06 | 0,05 | 0,09 | 0,10 | 0,15 | 0,91 | 1,03 | 1,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,38 | 0,34 | 0,36 | 0,43 | 0,42 | 0,17 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,4% | 34,8% | 35,1% | 37,6% | 36,2% | 26,0% | 38,7% | 38,2% | 37,1% | 45,7% | 52,4% | 53,2% | 47,6% | 46,9% | 56,0% | 57,1% | 58,6% | 51,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,8% | 11,1% | 14,0% | 17,6% | 21,5% | 5,8% | -1,9% | -8,1% | -11,7% | -24,5% | -46,1% | -61,5% | -11,9% | -21,0% | 20,3% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 7,9% | 8,7% | 11,9% | 14,6% | 17,6% | 3,4% | 17,3% | 5,2% | 3,5% | 6,4% | 46,0% | -17,1% | 27,0% | 44,8% | 38,3% | 43,5% | 36,7% | 31,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,8% | 6,7% | 10,7% | -3,3% | 17,6% | 11,3% | 13,5% | 22,0% | -17,5% | -45,6% | 85,6% | -11,0% | 10,3% | -3,6% | 9,2% | 53,0% | 24,3% | 32,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |