300225Shanghai Kinlita Chemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $560,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,43 Mr | 元1,42 Mr | 元1,28 Mr | 元1,12 Mr | 元1,30 Mr | 元1,44 Mr | 元1,18 Mr | 元1,15 Mr | 元1,21 Mr | 元1,16 Mr | 元1,07 Mr | 元1,02 Mr | 元979,65 Mn | 元817,06 Mn | 元769,44 Mn | 元358,71 Mn | 元249,70 Mn | 元191,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元208,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元555,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元869,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元338,84 Mn | 元349,27 Mn | 元287,18 Mn | 元158,68 Mn | 元164,29 Mn | 元109,46 Mn | 元64,83 Mn | 元38,06 Mn | 元85,42 Mn | 元28,26 Mn | 元17,32 Mn | 元39,97 Mn | 元1,46 Mn | 元482.130 | 元4,72 Mn | 元66,53 Mn | 元40,13 Mn | 元33,59 Mn |
| Net Borç† | 元128,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元799,15 Mn | 元725,53 Mn | 元728,39 Mn | 元631,33 Mn | 元856,99 Mn | 元882,61 Mn | 元811,81 Mn | 元806,39 Mn | 元793,07 Mn | 元784,34 Mn | 元698,00 Mn | 元691,17 Mn | 元631,52 Mn | 元506,78 Mn | 元516,00 Mn | 元518,11 Mn | 元354,48 Mn | 元267,39 Mn |
| Brüt Kâr | 元228,96 Mn | 元206,59 Mn | 元174,15 Mn | 元69,22 Mn | 元65,69 Mn | 元264,68 Mn | 元189,73 Mn | 元143,40 Mn | 元184,85 Mn | 元214,14 Mn | 元183,75 Mn | 元198,80 Mn | 元182,83 Mn | 元139,31 Mn | 元129,77 Mn | 元167,10 Mn | 元136,24 Mn | 元74,04 Mn |
| FAVÖK | 元52,06 Mn | 元63,45 Mn | 元57,20 Mn | -元98,77 Mn | -元99,91 Mn | 元93,80 Mn | 元56,49 Mn | 元32,99 Mn | 元78,20 Mn | 元112,63 Mn | 元95,68 Mn | 元117,85 Mn | 元93,73 Mn | 元61,70 Mn | 元53,37 Mn | 元98,08 Mn | 元84,27 Mn | 元36,66 Mn |
| Net Kâr | 元16,92 Mn | 元30,91 Mn | 元14,33 Mn | -元106,02 Mn | -元110,66 Mn | 元91,29 Mn | 元30,08 Mn | 元11,07 Mn | 元47,35 Mn | 元70,24 Mn | 元69,24 Mn | 元87,77 Mn | 元75,12 Mn | 元55,46 Mn | 元49,48 Mn | 元84,54 Mn | 元68,86 Mn | 元27,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,07 | 0,03 | -0,22 | -0,23 | 0,19 | 0,06 | 0,02 | 0,10 | 0,15 | 0,15 | 0,19 | 0,16 | 0,12 | 0,12 | 0,18 | 0,15 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元45,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元36,38 Mn | 元99,78 Mn | -元15,70 Mn | 元94,63 Mn | -元231,01 Mn | 元110,97 Mn | 元52,78 Mn | -元36,93 Mn | 元84,13 Mn | 元84,21 Mn | -元39,91 Mn | 元42,10 Mn | -元20,38 Mn | -元2,90 Mn | -元65,72 Mn | 元22,15 Mn | 元36,09 Mn | 元17,82 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元7,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,8% | 24,6% | 22,4% | 14,2% | 12,6% | 7,6% | 5,5% | 3,3% | 7,1% | 2,4% | 1,6% | 3,9% | 0,1% | 0,1% | 0,6% | 18,5% | 16,1% | 17,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,51 | 0,57 | 0,56 | 0,66 | 0,61 | 0,69 | 0,70 | 0,66 | 0,68 | 0,65 | 0,68 | 0,64 | 0,62 | 0,67 | 1,44 | 1,42 | 1,39 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,92 | 0,83 | 0,84 | 0,73 | 0,99 | 1,02 | 0,93 | 0,93 | 0,91 | 0,90 | 0,80 | 0,80 | 0,73 | 0,58 | 0,59 | 0,60 | 0,41 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,7% | 28,5% | 23,9% | 11,0% | 7,7% | 30,0% | 23,4% | 17,8% | 23,3% | 27,3% | 26,3% | 28,8% | 29,0% | 27,5% | 25,2% | 32,3% | 38,4% | 27,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,5% | 8,7% | 7,9% | -15,6% | -11,7% | 10,6% | 7,0% | 4,1% | 9,9% | 14,4% | 13,7% | 17,1% | 14,8% | 12,2% | 10,3% | 18,9% | 23,8% | 13,7% |
| Net Kâr Marjı | 2,1% | 4,3% | 2,0% | -16,8% | -12,9% | 10,3% | 3,7% | 1,4% | 6,0% | 9,0% | 9,9% | 12,7% | 11,9% | 10,9% | 9,6% | 16,3% | 19,4% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,6% | 13,8% | -2,2% | 15,0% | -27,0% | 12,6% | 6,5% | -4,6% | 10,6% | 10,7% | -5,7% | 6,1% | -3,2% | -0,6% | -12,7% | 4,3% | 10,2% | 6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |