300226Shanghai Ganglian E-Commerce Holdings Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $984,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元31,84 Mr | 元21,80 Mr | 元17,72 Mr | 元13,85 Mr | 元14,19 Mr | 元13,05 Mr | 元10,80 Mr | 元9,67 Mr | 元10,21 Mr | 元5,76 Mr | 元1,87 Mr | 元1,58 Mr | 元821,00 Mn | 元642,19 Mn | 元576,38 Mn | 元169,01 Mn | 元127,09 Mn | 元103,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元23,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元27,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元22,90 Mr | 元13,12 Mr | 元6,65 Mr | 元3,57 Mr | 元4,20 Mr | 元4,55 Mr | 元3,06 Mr | 元2,20 Mr | 元1,81 Mr | 元959,31 Mn | 元251,06 Mn | 元196,30 Mn | 元158,88 Mn | 元108,28 Mn | 元80,26 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元13,50 Mn |
| Net Borç† | -元444,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元70,68 Mr | 元76,36 Mr | 元86,30 Mr | 元76,55 Mr | 元65,76 Mr | 元58,51 Mr | 元122,50 Mr | 元96,03 Mr | 元73,68 Mr | 元41,28 Mr | 元21,36 Mr | 元7,55 Mr | 元1,55 Mr | 元947,95 Mn | 元339,82 Mn | 元152,81 Mn | 元105,24 Mn | 元79,07 Mn |
| Brüt Kâr | 元913,36 Mn | 元1,14 Mr | 元1,23 Mr | 元1,20 Mr | 元1,24 Mr | 元1,15 Mr | 元816,17 Mn | 元665,87 Mn | 元411,89 Mn | 元290,44 Mn | -元159,06 Mn | 元184,38 Mn | 元142,90 Mn | 元150,13 Mn | 元144,40 Mn | 元109,40 Mn | 元78,11 Mn | 元57,63 Mn |
| FAVÖK | 元285,98 Mn | 元271,15 Mn | 元404,13 Mn | 元405,49 Mn | 元481,66 Mn | 元508,98 Mn | 元363,81 Mn | 元247,79 Mn | 元118,48 Mn | 元51,14 Mn | -元410,34 Mn | 元30,92 Mn | 元37,94 Mn | 元45,51 Mn | 元47,55 Mn | 元34,05 Mn | 元22,42 Mn | 元18,58 Mn |
| Net Kâr | 元212,75 Mn | 元161,35 Mn | 元240,34 Mn | 元203,16 Mn | 元177,98 Mn | 元216,67 Mn | 元180,59 Mn | 元120,93 Mn | 元48,18 Mn | 元22,10 Mn | -元250,39 Mn | 元18,78 Mn | 元21,59 Mn | 元35,26 Mn | 元38,64 Mn | 元26,98 Mn | 元19,66 Mn | 元14,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,56 | 0,42 | 0,62 | 0,53 | 0,46 | 0,56 | 0,47 | 0,31 | 0,13 | 0,06 | -1,61 | 0,05 | 0,06 | 0,09 | 0,10 | 0,07 | 0,05 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元88,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元230,79 Mn | 元1,96 Mr | 元87,35 Mn | 元1,13 Mr | 元663,82 Mn | -元1,24 Mr | -元648,31 Mn | -元343,36 Mn | -元1,26 Mr | -元790,30 Mn | -元167,17 Mn | -元455,35 Mn | -元46,93 Mn | -元93,33 Mn | -元165,32 Mn | 元13,09 Mn | 元34,03 Mn | -元641.660 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元16,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 71,9% | 60,2% | 37,5% | 25,8% | 29,6% | 34,9% | 28,3% | 22,8% | 17,7% | 16,6% | 13,4% | 12,4% | 19,4% | 16,9% | 13,9% | 0,0% | 0,0% | 13,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,22 | 3,50 | 4,87 | 5,53 | 4,63 | 4,48 | 11,34 | 9,93 | 7,21 | 7,16 | 11,41 | 4,78 | 1,89 | 1,48 | 0,59 | 0,90 | 0,83 | 0,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 16,70 | 18,04 | 20,39 | 18,09 | 15,54 | 13,82 | 28,94 | 22,69 | 17,41 | 9,75 | 5,05 | 1,78 | 0,37 | 0,22 | 0,08 | 0,04 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,3% | 1,5% | 1,4% | 1,6% | 1,9% | 2,0% | 0,7% | 0,7% | 0,6% | 0,7% | -0,7% | 2,4% | 9,2% | 15,8% | 42,5% | 71,6% | 74,2% | 72,9% |
| FAVÖK Marjı | 0,4% | 0,4% | 0,5% | 0,5% | 0,7% | 0,9% | 0,3% | 0,3% | 0,2% | 0,1% | -1,9% | 0,4% | 2,4% | 4,8% | 14,0% | 22,3% | 21,3% | 23,5% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 0,2% | 0,3% | 0,3% | 0,3% | 0,4% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | -1,2% | 0,2% | 1,4% | 3,7% | 11,4% | 17,7% | 18,7% | 18,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,3% | 2,6% | 0,1% | 1,5% | 1,0% | -2,1% | -0,5% | -0,4% | -1,7% | -1,9% | -0,8% | -6,0% | -3,0% | -9,8% | -48,6% | 8,6% | 32,3% | -0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |