300228Zhangjiagang Furui Special Equipment Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $599,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,22 Mr | 元4,05 Mr | 元4,26 Mr | 元3,80 Mr | 元3,54 Mr | 元3,54 Mr | 元3,49 Mr | 元3,92 Mr | 元4,21 Mr | 元3,93 Mr | 元3,85 Mr | 元3,27 Mr | 元3,04 Mr | 元2,11 Mr | 元1,36 Mr | 元706,93 Mn | 元440,93 Mn | 元381,81 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元273,73 Mn | 元341,78 Mn | 元732,49 Mn | 元858,60 Mn | 元762,24 Mn | 元1,12 Mr | 元1,10 Mr | 元1,20 Mr | 元1,28 Mr | 元1,20 Mr | 元1,01 Mr | 元1,09 Mr | 元837,83 Mn | 元500,75 Mn | 元249,38 Mn | 元252,15 Mn | 元118,02 Mn | 元90,51 Mn |
| Net Borç† | -元830,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,14 Mr | 元3,31 Mr | 元3,03 Mr | 元1,60 Mr | 元1,58 Mr | 元1,80 Mr | 元1,57 Mr | 元1,43 Mr | 元1,74 Mr | 元882,01 Mn | 元1,29 Mr | 元1,99 Mr | 元2,04 Mr | 元1,24 Mr | 元802,98 Mn | 元460,09 Mn | 元381,76 Mn | 元398,89 Mn |
| Brüt Kâr | 元726,75 Mn | 元709,14 Mn | 元588,63 Mn | 元154,21 Mn | 元311,12 Mn | 元402,57 Mn | 元302,59 Mn | 元383,65 Mn | 元465,25 Mn | 元174,94 Mn | 元354,85 Mn | 元686,10 Mn | 元725,28 Mn | 元404,21 Mn | 元238,63 Mn | 元136,84 Mn | 元102,50 Mn | 元86,22 Mn |
| FAVÖK | 元564,46 Mn | 元519,12 Mn | 元411,84 Mn | -元27,64 Mn | 元176,29 Mn | 元281,01 Mn | -元43,55 Mn | 元158,41 Mn | 元241,17 Mn | -元141,78 Mn | 元109,42 Mn | 元361,05 Mn | 元349,85 Mn | 元177,37 Mn | 元112,27 Mn | 元72,37 Mn | 元52,31 Mn | 元40,74 Mn |
| Net Kâr | 元241,10 Mn | 元219,22 Mn | 元147,11 Mn | -元223,42 Mn | 元42,20 Mn | 元71,42 Mn | -元326,70 Mn | 元12,82 Mn | 元51,05 Mn | -元298,63 Mn | 元16,38 Mn | 元217,90 Mn | 元233,75 Mn | 元113,77 Mn | 元70,17 Mn | 元45,30 Mn | 元36,69 Mn | 元24,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,37 | 0,25 | -0,39 | 0,07 | 0,15 | -0,69 | 0,03 | 0,11 | -0,64 | 0,04 | 0,49 | 0,53 | 0,26 | 0,19 | 0,11 | 0,09 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元90,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元492,61 Mn | 元218,60 Mn | 元69,57 Mn | 元1,29 Mn | 元175,59 Mn | 元65,58 Mn | 元231,35 Mn | 元193,02 Mn | -元77,87 Mn | -元262,99 Mn | -元290,89 Mn | 元35,73 Mn | -元507,32 Mn | 元31,13 Mn | -元346,97 Mn | -元79,70 Mn | 元22,32 Mn | -元22,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元112,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,5% | 8,4% | 17,2% | 22,6% | 21,5% | 31,6% | 31,4% | 30,5% | 30,5% | 30,6% | 26,3% | 33,4% | 27,5% | 23,7% | 18,3% | 35,7% | 26,8% | 23,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,74 | 0,82 | 0,71 | 0,42 | 0,45 | 0,51 | 0,45 | 0,36 | 0,41 | 0,22 | 0,34 | 0,61 | 0,67 | 0,59 | 0,59 | 0,65 | 0,87 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,18 | 1,24 | 1,14 | 0,60 | 0,59 | 0,67 | 0,59 | 0,54 | 0,65 | 0,33 | 0,49 | 0,75 | 0,77 | 0,47 | 0,30 | 0,17 | 0,14 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,2% | 21,4% | 19,4% | 9,6% | 19,7% | 22,4% | 19,3% | 26,9% | 26,8% | 19,8% | 27,4% | 34,4% | 35,5% | 32,6% | 29,7% | 29,7% | 26,8% | 21,6% |
| FAVÖK Marjı | 18,0% | 15,7% | 13,6% | -1,7% | 11,1% | 15,6% | -2,8% | 11,1% | 13,9% | -16,1% | 8,5% | 18,1% | 17,1% | 14,3% | 14,0% | 15,7% | 13,7% | 10,2% |
| Net Kâr Marjı | 7,7% | 6,6% | 4,9% | -14,0% | 2,7% | 4,0% | -20,8% | 0,9% | 2,9% | -33,9% | 1,3% | 10,9% | 11,4% | 9,2% | 8,7% | 9,8% | 9,6% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,7% | 6,6% | 2,3% | 0,1% | 11,1% | 3,6% | 14,7% | 13,5% | -4,5% | -29,8% | -22,5% | 1,8% | -24,8% | 2,5% | -43,2% | -17,3% | 5,8% | -5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |