300230Shanghai Yongli Belting Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $521,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,37 Mr | 元4,29 Mr | 元4,24 Mr | 元3,76 Mr | 元3,42 Mr | 元4,17 Mr | 元4,61 Mr | 元4,58 Mr | 元4,20 Mr | 元4,07 Mr | 元1,68 Mr | 元705,31 Mn | 元680,15 Mn | 元604,95 Mn | 元543,57 Mn | 元265,60 Mn | 元217,63 Mn | 元157,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元990,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元478,30 Mn | 元635,29 Mn | 元692,14 Mn | 元561,33 Mn | 元517,29 Mn | 元975,43 Mn | 元594,20 Mn | 元480,84 Mn | 元387,35 Mn | 元299,76 Mn | 元215,05 Mn | 元52,86 Mn | 元73,28 Mn | 元37,02 Mn | 元20,21 Mn | 元62,96 Mn | 元43,72 Mn | 元20,00 Mn |
| Net Borç† | -元921,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,37 Mr | 元2,22 Mr | 元2,01 Mr | 元2,09 Mr | 元3,20 Mr | 元3,19 Mr | 元3,24 Mr | 元3,43 Mr | 元3,07 Mr | 元1,82 Mr | 元924,73 Mn | 元398,18 Mn | 元355,80 Mn | 元300,16 Mn | 元293,37 Mn | 元240,88 Mn | 元168,12 Mn | 元145,44 Mn |
| Brüt Kâr | 元676,40 Mn | 元632,45 Mn | 元603,77 Mn | 元580,88 Mn | 元740,50 Mn | 元744,87 Mn | 元859,52 Mn | 元946,28 Mn | 元886,72 Mn | 元505,66 Mn | 元282,08 Mn | 元167,80 Mn | 元151,38 Mn | 元128,70 Mn | 元124,42 Mn | 元94,94 Mn | 元66,68 Mn | 元53,31 Mn |
| FAVÖK | 元391,90 Mn | 元394,54 Mn | 元382,66 Mn | 元402,58 Mn | 元482,32 Mn | 元465,17 Mn | 元509,99 Mn | 元559,86 Mn | 元510,27 Mn | 元251,48 Mn | 元145,01 Mn | 元81,49 Mn | 元73,03 Mn | 元65,40 Mn | 元69,69 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元170,95 Mn | 元223,01 Mn | 元376,23 Mn | 元244,67 Mn | 元200,69 Mn | -元544,78 Mn | 元263,63 Mn | 元387,85 Mn | 元291,97 Mn | 元153,55 Mn | 元93,92 Mn | 元56,57 Mn | 元52,10 Mn | 元50,24 Mn | 元51,54 Mn | 元36,31 Mn | 元29,17 Mn | 元23,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,21 | 0,27 | 0,46 | 0,30 | 0,25 | -0,67 | 0,32 | 0,48 | 0,36 | 0,21 | 0,16 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,11 | 0,07 | 0,06 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元84,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元314,11 Mn | 元81,17 Mn | 元42,08 Mn | 元366,60 Mn | 元216,63 Mn | 元374,46 Mn | 元372,25 Mn | 元120,85 Mn | 元129,07 Mn | 元73,10 Mn | 元11,41 Mn | 元6,82 Mn | 元5,43 Mn | 元7,72 Mn | -元7,10 Mn | 元9,35 Mn | 元10,08 Mn | 元7,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元109,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,0% | 14,8% | 16,3% | 14,9% | 15,1% | 23,4% | 12,9% | 10,5% | 9,2% | 7,4% | 12,8% | 7,5% | 10,8% | 6,1% | 3,7% | 23,7% | 20,1% | 12,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,52 | 0,47 | 0,56 | 0,93 | 0,76 | 0,70 | 0,75 | 0,73 | 0,45 | 0,55 | 0,56 | 0,52 | 0,50 | 0,54 | 0,91 | 0,77 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,66 | 0,60 | 0,62 | 0,95 | 0,95 | 0,96 | 1,02 | 0,91 | 0,54 | 0,27 | 0,12 | 0,11 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,5% | 28,4% | 30,1% | 27,8% | 23,2% | 23,3% | 26,5% | 27,6% | 28,9% | 27,8% | 30,5% | 42,1% | 42,5% | 42,9% | 42,4% | 39,4% | 39,7% | 36,7% |
| FAVÖK Marjı | 16,5% | 17,7% | 19,1% | 19,3% | 15,1% | 14,6% | 15,7% | 16,3% | 16,6% | 13,8% | 15,7% | 20,5% | 20,5% | 21,8% | 23,8% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 7,2% | 10,0% | 18,7% | 11,7% | 6,3% | -17,1% | 8,1% | 11,3% | 9,5% | 8,5% | 10,2% | 14,2% | 14,6% | 16,7% | 17,6% | 15,1% | 17,3% | 16,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,2% | 3,6% | 2,1% | 17,5% | 6,8% | 11,7% | 11,5% | 3,5% | 4,2% | 4,0% | 1,2% | 1,7% | 1,5% | 2,6% | -2,4% | 3,9% | 6,0% | 5,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |