300231Beijing Trustfar Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $519,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,47 Mr | 元2,78 Mr | 元2,51 Mr | 元2,76 Mr | 元2,75 Mr | 元3,02 Mr | 元2,51 Mr | 元1,85 Mr | 元1,38 Mr | 元1,00 Mr | 元658,67 Mn | 元524,63 Mn | 元445,26 Mn | 元410,15 Mn | 元324,84 Mn | 元121,42 Mn | 元91,93 Mn | 元70,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元517,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元814,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元481,72 Mn | 元750,03 Mn | 元577,60 Mn | 元746,06 Mn | 元850,10 Mn | 元1,22 Mr | 元874,98 Mn | 元167,61 Mn | 元459,20 Mn | 元236,71 Mn | 元44,66 Mn | 元45,86 Mn | 元31,52 Mn | 元5,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元229.143 | 元559.400 |
| Net Borç† | -元65,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,86 Mr | 元1,61 Mr | 元1,97 Mr | 元2,42 Mr | 元2,34 Mr | 元2,31 Mr | 元1,54 Mr | 元1,21 Mr | 元930,34 Mn | 元1,05 Mr | 元668,88 Mn | 元488,17 Mn | 元380,31 Mn | 元331,27 Mn | 元192,01 Mn | 元154,15 Mn | 元108,49 Mn | 元119,20 Mn |
| Brüt Kâr | 元318,59 Mn | 元336,14 Mn | 元436,97 Mn | 元486,40 Mn | 元520,61 Mn | 元469,09 Mn | 元357,98 Mn | 元333,73 Mn | 元285,71 Mn | 元281,63 Mn | 元204,37 Mn | 元146,37 Mn | 元121,00 Mn | 元97,94 Mn | 元79,75 Mn | 元59,62 Mn | 元44,13 Mn | 元35,93 Mn |
| FAVÖK | 元177,10 Mn | 元134,60 Mn | 元198,36 Mn | 元251,89 Mn | 元252,93 Mn | 元245,89 Mn | 元191,99 Mn | 元169,00 Mn | 元157,19 Mn | 元156,31 Mn | 元101,69 Mn | 元76,09 Mn | 元61,68 Mn | 元52,66 Mn | 元44,80 Mn | 元34,48 Mn | 元22,56 Mn | 元15,98 Mn |
| Net Kâr | 元60,84 Mn | -元117,99 Mn | 元106,11 Mn | 元173,80 Mn | 元170,29 Mn | 元162,61 Mn | 元135,18 Mn | 元112,51 Mn | 元123,00 Mn | 元115,97 Mn | 元83,31 Mn | 元57,73 Mn | 元47,21 Mn | 元40,22 Mn | 元34,59 Mn | 元26,78 Mn | 元16,91 Mn | 元10,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,14 | -0,27 | 0,25 | 0,41 | 0,40 | 0,39 | 0,32 | 0,27 | 0,32 | 0,30 | 0,23 | 0,16 | 0,13 | 0,11 | 0,11 | 0,07 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元65,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元121,98 Mn | -元1,37 Mn | 元312,84 Mn | -元184,66 Mn | 元226,01 Mn | -元116,14 Mn | 元80,93 Mn | 元205,28 Mn | -元62,93 Mn | -元63,94 Mn | 元27,14 Mn | -元26,78 Mn | 元22,25 Mn | 元15,09 Mn | -元60,63 Mn | 元30,78 Mn | 元17,18 Mn | -元8,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元11,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,5% | 27,0% | 23,0% | 27,1% | 30,9% | 40,4% | 34,8% | 9,1% | 33,4% | 23,6% | 6,8% | 8,7% | 7,1% | 1,2% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,58 | 0,78 | 0,88 | 0,85 | 0,77 | 0,61 | 0,66 | 0,68 | 1,04 | 1,02 | 0,93 | 0,85 | 0,81 | 0,59 | 1,27 | 1,18 | 1,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,12 | 0,97 | 1,19 | 1,46 | 1,41 | 1,40 | 0,93 | 0,73 | 0,56 | 0,63 | 0,40 | 0,29 | 0,23 | 0,20 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,1% | 20,9% | 22,2% | 20,1% | 22,2% | 20,3% | 23,2% | 27,5% | 30,7% | 26,9% | 30,6% | 30,0% | 31,8% | 29,6% | 41,5% | 38,7% | 40,7% | 30,1% |
| FAVÖK Marjı | 9,5% | 8,4% | 10,1% | 10,4% | 10,8% | 10,6% | 12,5% | 13,9% | 16,9% | 14,9% | 15,2% | 15,6% | 16,2% | 15,9% | 23,3% | 22,4% | 20,8% | 13,4% |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | -7,3% | 5,4% | 7,2% | 7,3% | 7,0% | 8,8% | 9,3% | 13,2% | 11,1% | 12,5% | 11,8% | 12,4% | 12,1% | 18,0% | 17,4% | 15,6% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,6% | -0,1% | 15,9% | -7,6% | 9,6% | -5,0% | 5,3% | 16,9% | -6,8% | -6,1% | 4,1% | -5,5% | 5,9% | 4,6% | -31,6% | 20,0% | 15,8% | -7,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |