300232Unilumin Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $877,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,27 Mr | 元10,61 Mr | 元10,31 Mr | 元9,86 Mr | 元10,79 Mr | 元8,25 Mr | 元7,52 Mr | 元6,42 Mr | 元4,89 Mr | 元2,61 Mr | 元1,70 Mr | 元1,34 Mr | 元1,02 Mr | 元960,47 Mn | 元754,58 Mn | 元284,21 Mn | 元153,58 Mn | 元103,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,90 Mr | 元2,79 Mr | 元2,70 Mr | 元2,47 Mr | 元3,00 Mr | 元2,32 Mr | 元2,21 Mr | 元2,03 Mr | 元1,10 Mr | 元455,41 Mn | 元277,43 Mn | 元174,81 Mn | 元121,48 Mn | 元82,79 Mn | 元70,14 Mn | 元15,28 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,06 Mr | 元7,74 Mr | 元7,38 Mr | 元7,03 Mr | 元7,20 Mr | 元4,94 Mr | 元5,58 Mr | 元4,49 Mr | 元3,02 Mr | 元1,73 Mr | 元1,30 Mr | 元969,47 Mn | 元786,27 Mn | 元606,85 Mn | 元531,37 Mn | 元500,80 Mn | 元312,55 Mn | 元236,65 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,92 Mr | 元2,10 Mr | 元1,94 Mr | 元1,75 Mr | 元1,64 Mr | 元1,24 Mr | 元1,64 Mr | 元1,36 Mr | 元886,23 Mn | 元502,12 Mn | 元396,00 Mn | 元275,13 Mn | 元192,41 Mn | 元150,60 Mn | 元130,03 Mn | 元123,75 Mn | 元69,77 Mn | 元40,44 Mn |
| FAVÖK | 元348,60 Mn | 元474,02 Mn | 元346,93 Mn | 元274,50 Mn | 元405,38 Mn | 元377,83 Mn | 元690,61 Mn | 元591,11 Mn | 元405,35 Mn | 元198,09 Mn | 元173,62 Mn | 元121,22 Mn | 元67,28 Mn | 元37,68 Mn | 元53,84 Mn | 元59,53 Mn | 元31,82 Mn | 元17,54 Mn |
| Net Kâr | 元63,16 Mn | 元99,89 Mn | 元144,47 Mn | 元63,63 Mn | 元182,63 Mn | 元117,78 Mn | 元529,91 Mn | 元412,25 Mn | 元284,30 Mn | 元166,45 Mn | 元113,57 Mn | 元60,86 Mn | 元32,97 Mn | 元22,70 Mn | 元45,70 Mn | 元56,02 Mn | 元30,11 Mn | 元16,58 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,09 | 0,13 | 0,06 | 0,17 | 0,12 | 0,58 | 0,38 | 0,31 | 0,19 | 0,14 | 0,08 | 0,05 | 0,03 | 0,07 | 0,08 | 0,04 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元350,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元311,73 Mn | 元279,84 Mn | 元525,59 Mn | 元537,27 Mn | -元444,39 Mn | 元77,45 Mn | -元38,54 Mn | 元206,89 Mn | -元95,24 Mn | 元81,61 Mn | -元20,85 Mn | 元1,51 Mn | -元47,81 Mn | -元196,56 Mn | 元2,73 Mn | -元48,15 Mn | 元2,39 Mn | 元13,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元259,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,3% | 26,3% | 26,2% | 25,0% | 27,8% | 28,2% | 29,4% | 31,6% | 22,4% | 17,5% | 16,3% | 13,1% | 11,9% | 8,6% | 9,3% | 5,4% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,78 | 0,73 | 0,72 | 0,71 | 0,67 | 0,60 | 0,74 | 0,70 | 0,62 | 0,67 | 0,76 | 0,72 | 0,77 | 0,63 | 0,70 | 1,76 | 2,04 | 2,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,78 | 1,70 | 1,63 | 1,55 | 1,59 | 1,09 | 1,23 | 0,99 | 0,66 | 0,38 | 0,29 | 0,21 | 0,17 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,07 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,9% | 27,2% | 26,3% | 24,9% | 22,7% | 25,0% | 29,3% | 30,3% | 29,4% | 29,0% | 30,5% | 28,4% | 24,5% | 24,8% | 24,5% | 24,7% | 22,3% | 17,1% |
| FAVÖK Marjı | 4,3% | 6,1% | 4,7% | 3,9% | 5,6% | 7,6% | 12,4% | 13,2% | 13,4% | 11,4% | 13,4% | 12,5% | 8,6% | 6,2% | 10,1% | 11,9% | 10,2% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | 1,3% | 2,0% | 0,9% | 2,5% | 2,4% | 9,5% | 9,2% | 9,4% | 9,6% | 8,7% | 6,3% | 4,2% | 3,7% | 8,6% | 11,2% | 9,6% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,9% | 3,6% | 7,1% | 7,6% | -6,2% | 1,6% | -0,7% | 4,6% | -3,2% | 4,7% | -1,6% | 0,2% | -6,1% | -32,4% | 0,5% | -9,6% | 0,8% | 5,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,75 | -%1,71 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 663,65 | +%1,02 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | -%0,11 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,51 | -%0,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 305,31 | -%0,23 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,20 | -%3,25 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,31 | -%0,76 |