300233Shandong Jincheng Pharmaceutical Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $745,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,19 Mr | 元5,60 Mr | 元5,92 Mr | 元5,83 Mr | 元5,28 Mr | 元5,06 Mr | 元5,59 Mr | 元5,29 Mr | 元4,90 Mr | 元2,26 Mr | 元2,00 Mr | 元1,79 Mr | 元1,58 Mr | 元1,47 Mr | 元1,40 Mr | 元957,95 Mn | 元692,56 Mn | 元626,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元825,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元533,49 Mn | 元658,23 Mn | 元819,64 Mn | 元848,97 Mn | 元734,20 Mn | 元680,07 Mn | 元633,58 Mn | 元526,46 Mn | 元284,20 Mn | 元291,05 Mn | 元330,55 Mn | 元388,42 Mn | 元320,46 Mn | 元302,90 Mn | 元276,20 Mn | 元428,75 Mn | 元306,00 Mn | 元332,40 Mn |
| Net Borç† | -元362,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,72 Mr | 元3,35 Mr | 元3,52 Mr | 元3,49 Mr | 元3,12 Mr | 元2,94 Mr | 元2,76 Mr | 元2,98 Mr | 元2,77 Mr | 元1,41 Mr | 元1,17 Mr | 元1,04 Mr | 元902,65 Mn | 元794,59 Mn | 元785,05 Mn | 元755,23 Mn | 元581,17 Mn | 元567,84 Mn |
| Brüt Kâr | 元849,55 Mn | 元1,21 Mr | 元1,43 Mr | 元1,50 Mr | 元1,53 Mr | 元1,60 Mr | 元1,50 Mr | 元1,39 Mr | 元912,51 Mn | 元364,10 Mn | 元380,99 Mn | 元345,69 Mn | 元260,01 Mn | 元171,50 Mn | 元159,40 Mn | 元214,71 Mn | 元177,22 Mn | 元133,97 Mn |
| FAVÖK | 元407,71 Mn | 元575,48 Mn | 元515,92 Mn | 元630,44 Mn | 元453,28 Mn | 元543,50 Mn | 元616,82 Mn | 元650,91 Mn | 元503,64 Mn | 元252,71 Mn | 元260,98 Mn | 元210,94 Mn | 元160,86 Mn | 元96,98 Mn | 元105,32 Mn | 元162,61 Mn | 元127,34 Mn | 元93,69 Mn |
| Net Kâr | 元44,19 Mn | 元196,78 Mn | 元174,71 Mn | 元273,37 Mn | 元107,98 Mn | -元488,84 Mn | 元203,29 Mn | 元263,86 Mn | 元286,30 Mn | 元159,39 Mn | 元170,98 Mn | 元108,70 Mn | 元64,60 Mn | 元41,61 Mn | 元55,99 Mn | 元104,62 Mn | 元81,35 Mn | 元53,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,52 | 0,46 | 0,71 | 0,28 | -1,26 | 0,52 | 0,67 | 0,77 | 0,63 | 0,68 | 0,44 | 0,27 | 0,17 | 0,27 | 0,43 | 0,34 | 0,22 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元140,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元219,96 Mn | 元154,30 Mn | 元323,47 Mn | -元118,04 Mn | 元61,04 Mn | 元274,19 Mn | 元217,05 Mn | 元3,34 Mn | -元37,58 Mn | 元70,15 Mn | 元32,28 Mn | 元41,82 Mn | -元66,26 Mn | -元40,07 Mn | -元72,31 Mn | -元26,11 Mn | 元13,04 Mn | -元22,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元100,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,3% | 11,7% | 13,9% | 14,6% | 13,9% | 13,4% | 11,3% | 10,0% | 5,8% | 12,9% | 16,6% | 21,8% | 20,3% | 20,6% | 19,7% | 44,8% | 44,2% | 53,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,60 | 0,59 | 0,60 | 0,59 | 0,58 | 0,49 | 0,56 | 0,56 | 0,63 | 0,58 | 0,58 | 0,57 | 0,54 | 0,56 | 0,79 | 0,84 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,73 | 0,90 | 0,95 | 0,94 | 0,84 | 0,79 | 0,74 | 0,80 | 0,74 | 0,38 | 0,31 | 0,28 | 0,24 | 0,21 | 0,21 | 0,20 | 0,16 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,3% | 36,2% | 40,5% | 43,1% | 49,0% | 54,4% | 54,2% | 46,6% | 33,0% | 25,8% | 32,7% | 33,1% | 28,8% | 21,6% | 20,3% | 28,4% | 30,5% | 23,6% |
| FAVÖK Marjı | 15,0% | 17,2% | 14,7% | 18,1% | 14,5% | 18,5% | 22,4% | 21,8% | 18,2% | 17,9% | 22,4% | 20,2% | 17,8% | 12,2% | 13,4% | 21,5% | 21,9% | 16,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 5,9% | 5,0% | 7,8% | 3,5% | -16,6% | 7,4% | 8,9% | 10,3% | 11,3% | 14,7% | 10,4% | 7,2% | 5,2% | 7,1% | 13,9% | 14,0% | 9,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,1% | 4,6% | 9,2% | -3,4% | 2,0% | 9,3% | 7,9% | 0,1% | -1,4% | 5,0% | 2,8% | 4,0% | -7,3% | -5,0% | -9,2% | -3,5% | 2,2% | -4,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |