300234Zhejiang Kaier New Materials Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $844,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,32 Mr | 元1,36 Mr | 元1,45 Mr | 元1,47 Mr | 元1,43 Mr | 元1,36 Mr | 元1,30 Mr | 元1,22 Mr | 元1,21 Mr | 元1,19 Mr | 元876,03 Mn | 元761,50 Mn | 元630,49 Mn | 元424,89 Mn | 元416,76 Mn | 元178,80 Mn | 元175,77 Mn | 元117,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元97,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元182,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元25,35 Mn | 元5,98 Mn | 元61,52 Mn | 元74,44 Mn | 元62,44 Mn | 元102,80 Mn | 元128,30 Mn | 元19,46 Mn | 元29,74 Mn | 元28,39 Mn | 元99,19 Mn | 元54,84 Mn | 元45,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元25,00 Mn | 元13,00 Mn | 元10,00 Mn |
| Net Borç† | -元363,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元292,60 Mn | 元446,45 Mn | 元612,49 Mn | 元700,88 Mn | 元779,03 Mn | 元439,42 Mn | 元683,75 Mn | 元283,53 Mn | 元349,22 Mn | 元361,05 Mn | 元417,60 Mn | 元501,30 Mn | 元302,50 Mn | 元140,72 Mn | 元180,81 Mn | 元150,38 Mn | 元108,66 Mn | 元76,84 Mn |
| Brüt Kâr | 元51,12 Mn | 元93,58 Mn | 元174,42 Mn | 元165,75 Mn | 元177,27 Mn | 元113,86 Mn | 元173,26 Mn | 元4,08 Mn | 元90,39 Mn | 元108,73 Mn | 元160,64 Mn | 元221,62 Mn | 元129,02 Mn | 元57,15 Mn | 元82,79 Mn | 元67,54 Mn | 元40,45 Mn | 元33,89 Mn |
| FAVÖK | 元33,08 Mn | 元19,42 Mn | 元98,70 Mn | 元61,92 Mn | 元99,09 Mn | 元65,21 Mn | 元102,68 Mn | -元65,71 Mn | 元9,56 Mn | 元25,54 Mn | 元79,12 Mn | 元131,75 Mn | 元67,74 Mn | 元28,39 Mn | 元51,18 Mn | 元45,60 Mn | 元22,79 Mn | 元20,51 Mn |
| Net Kâr | -元9,02 Mn | 元23,73 Mn | 元74,39 Mn | 元73,00 Mn | 元71,46 Mn | 元74,97 Mn | 元57,86 Mn | -元71,48 Mn | -元11,09 Mn | 元28,46 Mn | 元66,18 Mn | 元105,02 Mn | 元50,02 Mn | 元25,85 Mn | 元43,71 Mn | 元32,59 Mn | 元16,02 Mn | 元13,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | 0,05 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,12 | -0,14 | -0,02 | 0,06 | 0,14 | 0,22 | 0,11 | 0,06 | 0,10 | 0,07 | 0,03 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元10,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元99,46 Mn | 元136,25 Mn | 元71,64 Mn | -元38,43 Mn | -元8,01 Mn | 元16,30 Mn | -元16,09 Mn | -元16,96 Mn | 元29,61 Mn | -元42,80 Mn | -元20,01 Mn | 元25,99 Mn | -元99,79 Mn | -元52,19 Mn | 元18,09 Mn | -元6,53 Mn | -元16,39 Mn | -元6,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,9% | 0,4% | 4,2% | 5,1% | 4,4% | 7,6% | 9,8% | 1,6% | 2,4% | 2,4% | 11,3% | 7,2% | 7,1% | 0,0% | 0,0% | 14,0% | 7,4% | 8,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,33 | 0,42 | 0,48 | 0,54 | 0,32 | 0,52 | 0,23 | 0,29 | 0,30 | 0,48 | 0,66 | 0,48 | 0,33 | 0,43 | 0,84 | 0,62 | 0,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,26 | 0,40 | 0,54 | 0,62 | 0,69 | 0,39 | 0,61 | 0,25 | 0,31 | 0,32 | 0,37 | 0,45 | 0,27 | 0,13 | 0,16 | 0,13 | 0,10 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,5% | 21,0% | 28,5% | 23,6% | 22,8% | 25,9% | 25,3% | 1,4% | 25,9% | 30,1% | 38,5% | 44,2% | 42,7% | 40,6% | 45,8% | 44,9% | 37,2% | 44,1% |
| FAVÖK Marjı | 11,3% | 4,4% | 16,1% | 8,8% | 12,7% | 14,8% | 15,0% | -23,2% | 2,7% | 7,1% | 18,9% | 26,3% | 22,4% | 20,2% | 28,3% | 30,3% | 21,0% | 26,7% |
| Net Kâr Marjı | -3,1% | 5,3% | 12,1% | 10,4% | 9,2% | 17,1% | 8,5% | -25,2% | -3,2% | 7,9% | 15,8% | 20,9% | 16,5% | 18,4% | 24,2% | 21,7% | 14,7% | 17,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 34,0% | 30,5% | 11,7% | -5,5% | -1,0% | 3,7% | -2,4% | -6,0% | 8,5% | -11,9% | -4,8% | 5,2% | -33,0% | -37,1% | 10,0% | -4,3% | -15,1% | -8,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,75 | -%1,71 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 663,65 | +%1,02 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | -%0,11 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,51 | -%0,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 305,31 | -%0,23 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,20 | -%3,25 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,31 | -%0,76 |