300238Guanhao Biotech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $445,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元806,53 Mn | 元754,40 Mn | 元678,59 Mn | 元670,27 Mn | 元1,10 Mr | 元1,18 Mr | 元1,15 Mr | 元1,64 Mr | 元1,78 Mr | 元1,69 Mr | 元807,02 Mn | 元619,54 Mn | 元572,52 Mn | 元542,56 Mn | 元496,06 Mn | 元236,02 Mn | 元123,88 Mn | 元62,11 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元160,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元300,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元487,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元126,93 Mn | 元108,35 Mn | 元54,67 Mn | 元79,06 Mn | 元151,38 Mn | 元257,28 Mn | 元268,01 Mn | 元298,07 Mn | 元324,60 Mn | 元80,00 Mn | 元108,66 Mn | 元115.700 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元9,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元33,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元383,42 Mn | 元374,98 Mn | 元402,15 Mn | 元375,37 Mn | 元484,25 Mn | 元434,16 Mn | 元434,15 Mn | 元457,34 Mn | 元456,75 Mn | 元310,24 Mn | 元223,43 Mn | 元188,75 Mn | 元166,73 Mn | 元145,88 Mn | 元127,58 Mn | 元102,62 Mn | 元65,57 Mn | 元35,11 Mn |
| Brüt Kâr | 元278,77 Mn | 元283,05 Mn | 元300,54 Mn | 元262,50 Mn | 元339,08 Mn | 元294,77 Mn | 元265,27 Mn | 元307,38 Mn | 元312,60 Mn | 元236,16 Mn | 元177,86 Mn | 元160,96 Mn | 元144,08 Mn | 元131,80 Mn | 元117,56 Mn | 元93,34 Mn | 元59,64 Mn | 元32,01 Mn |
| FAVÖK | 元55,48 Mn | 元63,03 Mn | 元70,84 Mn | -元12,76 Mn | 元113,75 Mn | 元73,85 Mn | -元32,73 Mn | 元71,41 Mn | 元52,42 Mn | 元84,76 Mn | 元83,20 Mn | 元63,94 Mn | 元45,27 Mn | 元34,95 Mn | 元42,70 Mn | 元36,43 Mn | 元12,75 Mn | 元5,64 Mn |
| Net Kâr | 元24,35 Mn | 元27,42 Mn | 元31,01 Mn | -元307,82 Mn | 元73,69 Mn | 元46,59 Mn | -元465,33 Mn | 元45,75 Mn | 元45,52 Mn | 元56,96 Mn | 元63,37 Mn | 元50,10 Mn | 元40,57 Mn | 元37,03 Mn | 元40,42 Mn | 元32,34 Mn | 元14,42 Mn | 元7,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,10 | 0,12 | -1,16 | 0,28 | 0,18 | -1,75 | 0,17 | 0,17 | 0,21 | 0,26 | 0,21 | 0,17 | 0,15 | 0,19 | 0,13 | 0,06 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元37,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元33,30 Mn | -元26,65 Mn | 元231.140 | 元29,81 Mn | 元117,68 Mn | 元100,94 Mn | 元86,22 Mn | -元1,37 Mn | -元68,97 Mn | -元33,50 Mn | 元48,69 Mn | 元36,00 Mn | -元1,21 Mn | -元22,33 Mn | -元25,83 Mn | 元450.620 | -元28,46 Mn | -元18,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元38,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,7% | 14,4% | 8,1% | 11,8% | 13,8% | 21,7% | 23,3% | 18,2% | 18,3% | 4,7% | 13,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,8% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,50 | 0,59 | 0,56 | 0,44 | 0,37 | 0,38 | 0,28 | 0,26 | 0,18 | 0,28 | 0,30 | 0,29 | 0,27 | 0,26 | 0,43 | 0,53 | 0,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,79 | 0,77 | 0,82 | 0,77 | 0,99 | 0,89 | 0,89 | 0,94 | 0,94 | 0,64 | 0,46 | 0,39 | 0,34 | 0,30 | 0,26 | 0,21 | 0,13 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 72,7% | 75,5% | 74,7% | 69,9% | 70,0% | 67,9% | 61,1% | 67,2% | 68,4% | 76,1% | 79,6% | 85,3% | 86,4% | 90,3% | 92,1% | 91,0% | 91,0% | 91,1% |
| FAVÖK Marjı | 14,5% | 16,8% | 17,6% | -3,4% | 23,5% | 17,0% | -7,5% | 15,6% | 11,5% | 27,3% | 37,2% | 33,9% | 27,1% | 24,0% | 33,5% | 35,5% | 19,4% | 16,1% |
| Net Kâr Marjı | 6,3% | 7,3% | 7,7% | -82,0% | 15,2% | 10,7% | -107,2% | 10,0% | 10,0% | 18,4% | 28,4% | 26,5% | 24,3% | 25,4% | 31,7% | 31,5% | 22,0% | 20,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,7% | -7,1% | 0,1% | 7,9% | 24,3% | 23,2% | 19,9% | -0,3% | -15,1% | -10,8% | 21,8% | 19,1% | -0,7% | -15,3% | -20,2% | 0,4% | -43,4% | -52,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,85 | -%2,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 662,00 | -%4,46 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,36 | -%0,10 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,55 | -%0,18 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,73 | -%6,97 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,95 | -%0,15 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,99 | -%2,11 |