300244Dian Diagnostics Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,73 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元14,42 Mr | 元15,79 Mr | 元17,94 Mr | 元21,06 Mr | 元15,59 Mr | 元12,77 Mr | 元10,75 Mr | 元10,68 Mr | 元7,39 Mr | 元5,72 Mr | 元2,29 Mr | 元1,11 Mr | 元811,49 Mn | 元708,39 Mn | 元600,69 Mn | 元234,25 Mn | 元178,69 Mn | 元110,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,68 Mr | 元3,66 Mr | 元4,29 Mr | 元6,25 Mr | 元4,71 Mr | 元4,45 Mr | 元3,73 Mr | 元3,91 Mr | 元3,18 Mr | 元1,75 Mr | 元650,41 Mn | 元130,91 Mn | 元30,00 Mn | 元900.000 | 元41,79 Mn | 元15,80 Mn | 元34,02 Mn | 元46,44 Mn |
| Net Borç† | 元125,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元10,06 Mr | 元12,17 Mr | 元13,37 Mr | 元20,24 Mr | 元13,04 Mr | 元10,61 Mr | 元8,43 Mr | 元6,94 Mr | 元4,99 Mr | 元3,81 Mr | 元1,85 Mr | 元1,33 Mr | 元1,01 Mr | 元704,54 Mn | 元480,20 Mn | 元343,27 Mn | 元263,25 Mn | 元178,29 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,77 Mr | 元3,31 Mr | 元4,07 Mr | 元7,40 Mr | 元4,89 Mr | 元3,97 Mr | 元2,64 Mr | 元2,29 Mr | 元1,63 Mr | 元1,18 Mr | 元615,29 Mn | 元480,44 Mn | 元370,89 Mn | 元247,46 Mn | 元163,45 Mn | 元122,97 Mn | 元93,09 Mn | 元52,60 Mn |
| FAVÖK | 元1,03 Mr | 元1,23 Mr | 元1,79 Mr | 元4,55 Mr | 元2,71 Mr | 元2,27 Mr | 元1,37 Mr | 元1,11 Mr | 元693,55 Mn | 元491,06 Mn | 元244,37 Mn | 元180,67 Mn | 元135,66 Mn | 元85,37 Mn | 元54,42 Mn | 元45,06 Mn | 元30,21 Mn | 元16,05 Mn |
| Net Kâr | 元44,05 Mn | -元357,28 Mn | 元307,46 Mn | 元1,43 Mr | 元1,16 Mr | 元802,93 Mn | 元347,28 Mn | 元388,61 Mn | 元349,59 Mn | 元262,76 Mn | 元174,79 Mn | 元124,58 Mn | 元86,09 Mn | 元60,19 Mn | 元42,21 Mn | 元32,41 Mn | 元17,17 Mn | 元6,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | -0,58 | 0,50 | 2,30 | 1,87 | 1,29 | 0,56 | 0,71 | 0,63 | 0,48 | 0,36 | 0,26 | 0,18 | 0,13 | 0,10 | 0,07 | 0,04 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元227,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,75 Mr | 元847,10 Mn | 元1,23 Mr | 元776,20 Mn | 元802,26 Mn | 元1,07 Mr | 元73,08 Mn | -元71,76 Mn | -元340,43 Mn | -元183,36 Mn | -元23,59 Mn | -元7,49 Mn | 元27,84 Mn | -元17,32 Mn | -元3,10 Mn | 元23,28 Mn | -元8,82 Mn | -元15,78 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元285,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,6% | 23,2% | 23,9% | 29,7% | 30,2% | 34,8% | 34,7% | 36,6% | 43,0% | 30,5% | 28,4% | 11,8% | 3,7% | 0,1% | 7,0% | 6,7% | 19,0% | 41,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,77 | 0,75 | 0,96 | 0,84 | 0,83 | 0,78 | 0,65 | 0,68 | 0,67 | 0,81 | 1,20 | 1,25 | 0,99 | 0,80 | 1,47 | 1,47 | 1,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,17 | 1,41 | 1,55 | 2,35 | 1,52 | 1,23 | 0,98 | 0,81 | 0,58 | 0,44 | 0,22 | 0,15 | 0,12 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,5% | 27,2% | 30,4% | 36,6% | 37,5% | 37,4% | 31,3% | 33,1% | 32,7% | 31,0% | 33,2% | 36,1% | 36,6% | 35,1% | 34,0% | 35,8% | 35,4% | 29,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,2% | 10,1% | 13,4% | 22,5% | 20,8% | 21,4% | 16,3% | 16,0% | 13,9% | 12,9% | 13,2% | 13,6% | 13,4% | 12,1% | 11,3% | 13,1% | 11,5% | 9,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,4% | -2,9% | 2,3% | 7,1% | 8,9% | 7,6% | 4,1% | 5,6% | 7,0% | 6,9% | 9,4% | 9,3% | 8,5% | 8,5% | 8,8% | 9,4% | 6,5% | 3,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,4% | 7,0% | 9,2% | 3,8% | 6,2% | 10,1% | 0,9% | -1,0% | -6,8% | -4,8% | -1,3% | -0,6% | 2,7% | -2,5% | -0,6% | 6,8% | -3,4% | -8,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |