300248Newcapec Electronics Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $576,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,90 Mr | 元2,77 Mr | 元2,76 Mr | 元2,70 Mr | 元2,59 Mr | 元2,30 Mr | 元2,31 Mr | 元2,11 Mr | 元2,04 Mr | 元1,81 Mr | 元1,37 Mr | 元646,69 Mn | 元584,32 Mn | 元548,45 Mn | 元501,69 Mn | 元192,99 Mn | 元110,18 Mn | 元89,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元337,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元530,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元221,13 Mn | 元169,12 Mn | 元193,24 Mn | 元136,67 Mn | 元99,93 Mn | 元108,21 Mn | 元156,73 Mn | 元294,08 Mn | 元329,73 Mn | 元249,77 Mn | 元101,50 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元25,21 Mn | 元17,53 Mn | 元5,00 Mn |
| Net Borç† | -元450,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元971,62 Mn | 元976,03 Mn | 元1,05 Mr | 元1,06 Mr | 元1,01 Mr | 元930,60 Mn | 元953,34 Mn | 元826,41 Mn | 元761,93 Mn | 元673,73 Mn | 元504,63 Mn | 元312,36 Mn | 元218,31 Mn | 元206,94 Mn | 元182,34 Mn | 元140,01 Mn | 元87,41 Mn | 元66,15 Mn |
| Brüt Kâr | 元440,15 Mn | 元484,31 Mn | 元530,87 Mn | 元541,07 Mn | 元573,76 Mn | 元514,72 Mn | 元507,84 Mn | 元433,66 Mn | 元405,09 Mn | 元353,24 Mn | 元261,49 Mn | 元158,85 Mn | 元106,27 Mn | 元108,24 Mn | 元92,07 Mn | 元71,25 Mn | 元43,63 Mn | 元30,48 Mn |
| FAVÖK | 元171,88 Mn | 元193,67 Mn | 元135,72 Mn | 元150,44 Mn | 元197,35 Mn | 元177,34 Mn | 元140,47 Mn | 元134,02 Mn | 元106,00 Mn | 元104,53 Mn | 元82,36 Mn | 元45,09 Mn | 元23,47 Mn | 元42,13 Mn | 元38,19 Mn | 元34,63 Mn | 元19,84 Mn | 元13,01 Mn |
| Net Kâr | 元78,13 Mn | 元110,21 Mn | 元107,51 Mn | 元112,42 Mn | 元161,00 Mn | 元181,89 Mn | 元157,69 Mn | 元96,11 Mn | 元119,67 Mn | 元84,85 Mn | 元60,40 Mn | 元37,76 Mn | 元24,70 Mn | 元42,13 Mn | 元41,86 Mn | 元34,34 Mn | 元19,66 Mn | 元12,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | 0,23 | 0,23 | 0,24 | 0,34 | 0,38 | 0,33 | 0,20 | 0,25 | 0,19 | 0,14 | 0,09 | 0,06 | 0,10 | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元37,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元63,93 Mn | 元107,43 Mn | -元46,88 Mn | -元71,98 Mn | 元66,96 Mn | 元116,60 Mn | 元126,47 Mn | 元18,22 Mn | 元39,29 Mn | 元125,96 Mn | 元67,29 Mn | -元50,30 Mn | -元46,90 Mn | -元14,21 Mn | -元18,46 Mn | -元6,55 Mn | 元6,95 Mn | 元5,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元176,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,6% | 6,1% | 7,0% | 5,1% | 3,9% | 4,7% | 6,8% | 13,9% | 16,2% | 13,8% | 7,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 13,1% | 15,9% | 5,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,35 | 0,38 | 0,39 | 0,39 | 0,40 | 0,41 | 0,39 | 0,37 | 0,37 | 0,37 | 0,48 | 0,37 | 0,38 | 0,36 | 0,73 | 0,79 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,41 | 0,41 | 0,44 | 0,45 | 0,43 | 0,39 | 0,40 | 0,35 | 0,32 | 0,29 | 0,21 | 0,13 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,3% | 49,6% | 50,5% | 50,9% | 57,0% | 55,3% | 53,3% | 52,5% | 53,2% | 52,4% | 51,8% | 50,9% | 48,7% | 52,3% | 50,5% | 50,9% | 49,9% | 46,1% |
| FAVÖK Marjı | 17,7% | 19,8% | 12,9% | 14,2% | 19,6% | 19,1% | 14,7% | 16,2% | 13,9% | 15,5% | 16,3% | 14,4% | 10,8% | 20,4% | 20,9% | 24,7% | 22,7% | 19,7% |
| Net Kâr Marjı | 8,0% | 11,3% | 10,2% | 10,6% | 16,0% | 19,5% | 16,5% | 11,6% | 15,7% | 12,6% | 12,0% | 12,1% | 11,3% | 20,4% | 23,0% | 24,5% | 22,5% | 19,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,6% | 11,0% | -4,5% | -6,8% | 6,7% | 12,5% | 13,3% | 2,2% | 5,2% | 18,7% | 13,3% | -16,1% | -21,5% | -6,9% | -10,1% | -4,7% | 8,0% | 8,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |