300251Beijing Enlight Media Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,89 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,98 Mr | 元9,73 Mr | 元9,93 Mr | 元9,08 Mr | 元10,48 Mr | 元10,74 Mr | 元10,99 Mr | 元10,85 Mr | 元11,88 Mr | 元9,15 Mr | 元8,19 Mr | 元4,98 Mr | 元2,59 Mr | 元2,16 Mr | 元1,89 Mr | 元407,52 Mn | 元336,76 Mn | 元310,98 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元981,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元59,19 Mn | 元71,47 Mn | 元74,15 Mn | 元101,86 Mn | 元77,39 Mn | 元88,16 Mn | 元674,79 Mn | 元1,00 Mr | 元1,97 Mr | 元992,11 Mn | 元104,55 Mn | 元998,52 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元116,00 Mn | 元49,60 Mn | 元30,00 Mn |
| Net Borç† | -元3,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,04 Mr | 元1,58 Mr | 元1,54 Mr | 元752,58 Mn | 元1,17 Mr | 元1,16 Mr | 元2,83 Mr | 元1,49 Mr | 元1,84 Mr | 元1,73 Mr | 元1,52 Mr | 元1,21 Mr | 元896,93 Mn | 元1,01 Mr | 元671,71 Mn | 元479,60 Mn | 元385,22 Mn | 元264,30 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,65 Mr | 元592,06 Mn | 元611,66 Mn | 元132,37 Mn | 元434,81 Mn | 元602,85 Mn | 元1,26 Mr | 元470,32 Mn | 元750,12 Mn | 元836,42 Mn | 元498,62 Mn | 元458,80 Mn | 元400,07 Mn | 元420,93 Mn | 元253,60 Mn | 元183,57 Mn | 元139,07 Mn | 元67,16 Mn |
| FAVÖK | 元2,30 Mr | 元389,15 Mn | 元420,88 Mn | -元63,36 Mn | 元379,23 Mn | 元340,12 Mn | 元889,22 Mn | 元158,04 Mn | 元527,99 Mn | 元595,63 Mn | 元397,65 Mn | 元396,95 Mn | 元360,08 Mn | 元359,13 Mn | 元210,98 Mn | 元128,44 Mn | 元70,44 Mn | 元20,91 Mn |
| Net Kâr | 元1,67 Mr | 元292,02 Mn | 元417,81 Mn | -元712,71 Mn | -元311,68 Mn | 元291,05 Mn | 元947,59 Mn | 元1,37 Mr | 元815,16 Mn | 元740,91 Mn | 元402,09 Mn | 元329,33 Mn | 元327,94 Mn | 元310,22 Mn | 元175,80 Mn | 元112,82 Mn | 元62,71 Mn | 元12,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,57 | 0,10 | 0,14 | -0,24 | -0,11 | 0,10 | 0,32 | 0,47 | 0,28 | 0,25 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,12 | 0,07 | 0,04 | 0,02 | 0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元39,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,45 Mr | 元338,41 Mn | 元642,45 Mn | 元31,83 Mn | 元572,17 Mn | 元90,17 Mn | 元1,69 Mr | -元446,20 Mn | 元17,36 Mn | 元971,94 Mn | 元321,85 Mn | -元98,22 Mn | 元745,99 Mn | -元120,69 Mn | -元215,90 Mn | 元22,32 Mn | 元85,48 Mn | -元88.490 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 0,7% | 0,7% | 1,1% | 0,7% | 0,8% | 6,1% | 9,2% | 16,6% | 10,8% | 1,3% | 20,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 28,5% | 14,7% | 9,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,16 | 0,16 | 0,08 | 0,11 | 0,11 | 0,26 | 0,14 | 0,15 | 0,19 | 0,19 | 0,24 | 0,35 | 0,47 | 0,35 | 1,18 | 1,14 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,41 | 0,16 | 0,16 | 0,08 | 0,12 | 0,12 | 0,28 | 0,15 | 0,19 | 0,17 | 0,15 | 0,12 | 0,09 | 0,10 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 65,5% | 37,4% | 39,6% | 17,6% | 37,3% | 52,1% | 44,4% | 31,5% | 40,8% | 48,4% | 32,8% | 37,9% | 44,6% | 41,6% | 37,8% | 38,3% | 36,1% | 25,4% |
| FAVÖK Marjı | 57,0% | 24,6% | 27,2% | -8,4% | 32,5% | 29,4% | 31,4% | 10,6% | 28,7% | 34,5% | 26,1% | 32,8% | 40,1% | 35,5% | 31,4% | 26,8% | 18,3% | 7,9% |
| Net Kâr Marjı | 41,4% | 18,4% | 27,1% | -94,7% | -26,7% | 25,1% | 33,5% | 92,1% | 44,3% | 42,9% | 26,4% | 27,2% | 36,6% | 30,6% | 26,2% | 23,5% | 16,3% | 4,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 36,0% | 21,4% | 41,6% | 4,2% | 49,1% | 7,8% | 59,9% | -29,9% | 0,9% | 56,2% | 21,2% | -8,1% | 83,2% | -11,9% | -32,1% | 4,7% | 22,2% | -0,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |