300259Suntront Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $681,21 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,77 Mr | 元3,43 Mr | 元3,42 Mr | 元3,44 Mr | 元3,36 Mr | 元3,17 Mr | 元2,80 Mr | 元2,47 Mr | 元2,30 Mr | 元2,04 Mr | 元1,03 Mr | 元964,76 Mn | 元843,65 Mn | 元745,23 Mn | 元638,87 Mn | 元178,39 Mn | 元108,99 Mn | 元100,22 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元582,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元692,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元40,57 Mn | 元18,36 Mn | 元19,62 Mn | 元31,94 Mn | 元24,79 Mn | 元18,38 Mn | 元1,22 Mn | 元17,28 Mn | 元37,71 Mn | 元9,65 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元5,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,06 Mr | 元885,48 Mn | 元1,08 Mr | 元1,11 Mr | 元1,19 Mr | 元1,19 Mr | 元1,17 Mr | 元848,89 Mn | 元738,39 Mn | 元501,26 Mn | 元379,51 Mn | 元379,30 Mn | 元327,31 Mn | 元291,44 Mn | 元235,81 Mn | 元167,23 Mn | 元112,02 Mn | 元84,25 Mn |
| Brüt Kâr | 元438,79 Mn | 元374,78 Mn | 元453,95 Mn | 元467,68 Mn | 元520,22 Mn | 元510,02 Mn | 元551,30 Mn | 元399,31 Mn | 元343,94 Mn | 元204,77 Mn | 元147,91 Mn | 元167,12 Mn | 元145,87 Mn | 元131,40 Mn | 元101,47 Mn | 元65,14 Mn | 元35,37 Mn | 元20,38 Mn |
| FAVÖK | 元213,21 Mn | 元186,63 Mn | 元255,97 Mn | 元286,18 Mn | 元300,04 Mn | 元322,44 Mn | 元283,02 Mn | 元181,99 Mn | 元172,81 Mn | 元126,09 Mn | 元79,07 Mn | 元89,70 Mn | 元77,72 Mn | 元70,24 Mn | 元56,15 Mn | 元38,11 Mn | 元19,67 Mn | 元8,96 Mn |
| Net Kâr | 元250,65 Mn | 元191,61 Mn | 元214,06 Mn | 元245,82 Mn | 元413,40 Mn | 元379,23 Mn | 元273,32 Mn | 元149,10 Mn | 元160,96 Mn | 元105,30 Mn | 元79,50 Mn | 元104,09 Mn | 元105,92 Mn | 元81,97 Mn | 元56,41 Mn | 元39,39 Mn | 元18,01 Mn | 元6,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,17 | 0,19 | 0,21 | 0,35 | 0,32 | 0,23 | 0,13 | 0,14 | — | 0,08 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,04 | 0,02 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元64,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元91,85 Mn | 元62,96 Mn | 元130,75 Mn | 元186,67 Mn | 元218,83 Mn | 元297,02 Mn | 元171,95 Mn | 元117,01 Mn | 元22,65 Mn | 元107,00 Mn | -元59,25 Mn | 元64,41 Mn | 元24,24 Mn | -元12,63 Mn | 元8,95 Mn | 元20,31 Mn | 元19,22 Mn | 元13,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元93,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,1% | 0,5% | 0,6% | 0,9% | 0,7% | 0,6% | 0,0% | 0,7% | 1,6% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,26 | 0,32 | 0,32 | 0,35 | 0,37 | 0,42 | 0,34 | 0,32 | 0,25 | 0,37 | 0,39 | 0,39 | 0,39 | 0,37 | 0,94 | 1,03 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,35 | 0,29 | 0,35 | 0,36 | 0,39 | 0,39 | 0,38 | 0,28 | 0,24 | 0,16 | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 41,4% | 42,3% | 42,1% | 42,0% | 43,9% | 43,0% | 47,0% | 47,0% | 46,6% | 40,9% | 39,0% | 44,1% | 44,6% | 45,1% | 43,0% | 39,0% | 31,6% | 24,2% |
| FAVÖK Marjı | 20,1% | 21,1% | 23,7% | 25,7% | 25,3% | 27,2% | 24,1% | 21,4% | 23,4% | 25,2% | 20,8% | 23,6% | 23,7% | 24,1% | 23,8% | 22,8% | 17,6% | 10,6% |
| Net Kâr Marjı | 23,7% | 21,6% | 19,8% | 22,1% | 34,9% | 32,0% | 23,3% | 17,6% | 21,8% | 21,0% | 20,9% | 27,4% | 32,4% | 28,1% | 23,9% | 23,6% | 16,1% | 8,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,7% | 7,1% | 12,1% | 16,8% | 18,5% | 25,1% | 14,7% | 13,8% | 3,1% | 21,3% | -15,6% | 17,0% | 7,4% | -4,3% | 3,8% | 12,1% | 17,2% | 15,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |