300260Kunshan Kinglai Hygienic Materials Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,07 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,66 Mr | 元5,09 Mr | 元4,35 Mr | 元3,68 Mr | 元2,94 Mr | 元2,37 Mr | 元2,37 Mr | 元1,93 Mr | 元1,15 Mr | 元1,01 Mr | 元1,01 Mr | 元949,88 Mn | 元899,05 Mn | 元793,81 Mn | 元822,50 Mn | 元337,92 Mn | 元272,32 Mn | 元291,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元445,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,39 Mr | 元2,13 Mr | 元1,66 Mr | 元1,22 Mr | 元940,54 Mn | 元794,81 Mn | 元1,09 Mr | 元747,88 Mn | 元309,13 Mn | 元211,66 Mn | 元274,87 Mn | 元207,96 Mn | 元187,95 Mn | 元94,30 Mn | 元112,50 Mn | 元92,37 Mn | 元53,68 Mn | 元97,23 Mn |
| Net Borç† | 元1,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,99 Mr | 元2,84 Mr | 元2,71 Mr | 元2,62 Mr | 元2,05 Mr | 元1,32 Mr | 元1,38 Mr | 元1,17 Mr | 元634,96 Mn | 元488,33 Mn | 元425,44 Mn | 元420,54 Mn | 元440,77 Mn | 元321,64 Mn | 元313,79 Mn | 元243,86 Mn | 元151,45 Mn | 元174,13 Mn |
| Brüt Kâr | 元715,44 Mn | 元703,27 Mn | 元656,14 Mn | 元749,42 Mn | 元483,09 Mn | 元330,88 Mn | 元356,84 Mn | 元257,89 Mn | 元148,47 Mn | 元120,91 Mn | 元87,85 Mn | 元93,09 Mn | 元91,60 Mn | 元69,62 Mn | 元101,09 Mn | 元76,06 Mn | 元49,99 Mn | 元50,76 Mn |
| FAVÖK | 元403,79 Mn | 元447,50 Mn | 元420,73 Mn | 元545,49 Mn | 元308,43 Mn | 元192,39 Mn | 元174,97 Mn | 元125,74 Mn | 元91,37 Mn | 元75,21 Mn | 元48,66 Mn | 元45,57 Mn | 元44,51 Mn | 元37,42 Mn | 元71,54 Mn | 元51,91 Mn | 元33,24 Mn | 元33,13 Mn |
| Net Kâr | 元175,06 Mn | 元226,34 Mn | 元235,90 Mn | 元344,79 Mn | 元169,81 Mn | 元82,57 Mn | 元62,30 Mn | 元38,63 Mn | 元21,58 Mn | 元12,19 Mn | 元2,09 Mn | 元8,71 Mn | 元12,87 Mn | 元14,47 Mn | 元51,03 Mn | 元42,45 Mn | 元24,57 Mn | 元20,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,43 | 0,56 | 0,58 | 0,85 | 0,42 | 0,20 | 0,15 | 0,09 | 0,06 | 0,03 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | 0,04 | 0,14 | 0,12 | 0,07 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元123,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元209,63 Mn | 元115,70 Mn | -元220,16 Mn | -元252,31 Mn | 元23,28 Mn | 元14,70 Mn | 元42,40 Mn | 元130,83 Mn | 元25,34 Mn | 元59,81 Mn | -元98,39 Mn | -元51,96 Mn | -元109,68 Mn | -元57,68 Mn | -元115,27 Mn | -元22,11 Mn | 元1,22 Mn | -元27,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元428,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 42,3% | 41,9% | 38,2% | 33,1% | 32,0% | 33,6% | 45,9% | 38,7% | 26,8% | 21,0% | 27,1% | 21,9% | 20,9% | 11,9% | 13,7% | 27,3% | 19,7% | 33,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,56 | 0,62 | 0,71 | 0,70 | 0,56 | 0,58 | 0,61 | 0,55 | 0,48 | 0,42 | 0,44 | 0,49 | 0,41 | 0,38 | 0,72 | 0,56 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,35 | 1,29 | 1,24 | 0,97 | 0,63 | 0,66 | 0,56 | 0,30 | 0,23 | 0,20 | 0,20 | 0,21 | 0,15 | 0,15 | 0,12 | 0,07 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,9% | 24,7% | 24,3% | 28,7% | 23,6% | 25,1% | 25,8% | 22,0% | 23,4% | 24,8% | 20,6% | 22,1% | 20,8% | 21,6% | 32,2% | 31,2% | 33,0% | 29,2% |
| FAVÖK Marjı | 13,5% | 15,7% | 15,6% | 20,9% | 15,1% | 14,6% | 12,6% | 10,7% | 14,4% | 15,4% | 11,4% | 10,8% | 10,1% | 11,6% | 22,8% | 21,3% | 21,9% | 19,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | 8,0% | 8,7% | 13,2% | 8,3% | 6,3% | 4,5% | 3,3% | 3,4% | 2,5% | 0,5% | 2,1% | 2,9% | 4,5% | 16,3% | 17,4% | 16,2% | 11,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,0% | 4,1% | -8,1% | -9,6% | 1,1% | 1,1% | 3,1% | 11,2% | 4,0% | 12,2% | -23,1% | -12,4% | -24,9% | -17,9% | -36,7% | -9,1% | 0,8% | -16,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 286,92 | -%0,75 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 716,11 | -%2,57 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,65 | -%0,64 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,87 | +%1,30 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,86 | -%3,26 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,82 | -%0,03 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,90 | -%0,54 |