300261ABA Chemicals Corporation Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $692,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,87 Mr | 元4,02 Mr | 元4,15 Mr | 元4,01 Mr | 元3,81 Mr | 元3,98 Mr | 元3,58 Mr | 元3,64 Mr | 元3,18 Mr | 元1,90 Mr | 元1,58 Mr | 元1,31 Mr | 元890,34 Mn | 元664,88 Mn | 元641,62 Mn | 元190,98 Mn | 元157,35 Mn | 元114,70 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元227,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,33 Mr | 元1,32 Mr | 元1,23 Mr | 元1,10 Mr | 元1,11 Mr | 元1,38 Mr | 元1,08 Mr | 元1,21 Mr | 元863,59 Mn | 元552,16 Mn | 元605,63 Mn | 元414,68 Mn | 元154,72 Mn | 元6,14 Mn | 元5,08 Mn | 元53,88 Mn | 元54,75 Mn | 元28,55 Mn |
| Net Borç† | 元1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,30 Mr | 元1,20 Mr | 元1,27 Mr | 元1,99 Mr | 元2,07 Mr | 元2,00 Mr | 元1,66 Mr | 元1,80 Mr | 元1,21 Mr | 元655,49 Mn | 元624,73 Mn | 元524,36 Mn | 元410,17 Mn | 元300,22 Mn | 元229,04 Mn | 元184,26 Mn | 元163,61 Mn | 元92,74 Mn |
| Brüt Kâr | 元200,71 Mn | 元146,46 Mn | 元264,49 Mn | 元571,26 Mn | 元531,20 Mn | 元492,26 Mn | 元442,21 Mn | 元472,02 Mn | 元298,36 Mn | 元160,52 Mn | 元198,54 Mn | 元151,65 Mn | 元111,36 Mn | 元95,17 Mn | 元85,12 Mn | 元71,64 Mn | 元50,18 Mn | 元21,47 Mn |
| FAVÖK | 元30,44 Mn | -元42,63 Mn | 元71,39 Mn | 元390,67 Mn | 元369,90 Mn | 元362,44 Mn | 元316,37 Mn | 元323,37 Mn | 元201,64 Mn | 元101,01 Mn | 元130,82 Mn | 元107,50 Mn | 元72,09 Mn | 元61,88 Mn | 元60,28 Mn | 元50,40 Mn | 元38,94 Mn | 元16,40 Mn |
| Net Kâr | -元159,51 Mn | -元257,70 Mn | -元82,29 Mn | 元202,95 Mn | 元181,85 Mn | 元161,01 Mn | 元81,64 Mn | 元160,62 Mn | 元73,17 Mn | 元16,21 Mn | 元61,23 Mn | 元50,52 Mn | 元43,94 Mn | 元49,37 Mn | 元44,38 Mn | 元39,67 Mn | 元25,85 Mn | 元12,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,17 | -0,27 | -0,09 | 0,21 | 0,19 | 0,17 | 0,08 | 0,17 | 0,08 | 0,02 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,05 | 0,03 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元102,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元124,59 Mn | 元58,46 Mn | -元255,57 Mn | -元107,23 Mn | 元334,06 Mn | 元246,39 Mn | -元4,66 Mn | 元2,88 Mn | 元88,77 Mn | -元81,95 Mn | -元115,61 Mn | -元268,36 Mn | -元120,23 Mn | -元64,04 Mn | -元29,33 Mn | -元3,58 Mn | -元7,69 Mn | -元2,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元129,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,5% | 32,9% | 29,6% | 27,5% | 29,1% | 34,6% | 30,1% | 33,2% | 27,1% | 29,1% | 38,4% | 31,6% | 17,4% | 0,9% | 0,8% | 28,2% | 34,8% | 24,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,30 | 0,31 | 0,50 | 0,54 | 0,50 | 0,46 | 0,50 | 0,38 | 0,35 | 0,40 | 0,40 | 0,46 | 0,45 | 0,36 | 0,96 | 1,04 | 0,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,66 | 0,60 | 0,64 | 1,00 | 1,04 | 1,00 | 0,84 | 0,91 | 0,61 | 0,33 | 0,31 | 0,26 | 0,21 | 0,15 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,4% | 12,2% | 20,7% | 28,6% | 25,7% | 24,7% | 26,6% | 26,2% | 24,7% | 24,5% | 31,8% | 28,9% | 27,1% | 31,7% | 37,2% | 38,9% | 30,7% | 23,2% |
| FAVÖK Marjı | 2,3% | -3,6% | 5,6% | 19,6% | 17,9% | 18,2% | 19,1% | 17,9% | 16,7% | 15,4% | 20,9% | 20,5% | 17,6% | 20,6% | 26,3% | 27,4% | 23,8% | 17,7% |
| Net Kâr Marjı | -12,2% | -21,5% | -6,5% | 10,2% | 8,8% | 8,1% | 4,9% | 8,9% | 6,1% | 2,5% | 9,8% | 9,6% | 10,7% | 16,4% | 19,4% | 21,5% | 15,8% | 13,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,5% | 4,9% | -20,0% | -5,4% | 16,2% | 12,3% | -0,3% | 0,2% | 7,4% | -12,5% | -18,5% | -51,2% | -29,3% | -21,3% | -12,8% | -1,9% | -4,7% | -2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |