300263Longhua Technology Group (Luoyang) Co,. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,52 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,33 Mr | 元6,92 Mr | 元6,32 Mr | 元6,09 Mr | 元6,29 Mr | 元5,30 Mr | 元4,68 Mr | 元4,44 Mr | 元3,65 Mr | 元3,32 Mr | 元3,62 Mr | 元2,68 Mr | 元2,05 Mr | 元1,20 Mr | 元1,02 Mr | 元336,83 Mn | 元267,77 Mn | 元173,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,67 Mr | 元2,24 Mr | 元2,01 Mr | 元1,52 Mr | 元1,84 Mr | 元978,89 Mn | 元695,42 Mn | 元664,01 Mn | 元192,59 Mn | 元185,15 Mn | 元322,79 Mn | 元438,79 Mn | 元129,02 Mn | 元23,52 Mn | 元5,06 Mn | 元29,32 Mn | 元64,37 Mn | 元16,37 Mn |
| Net Borç† | 元585,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,06 Mr | 元2,69 Mr | 元2,45 Mr | 元2,29 Mr | 元2,19 Mr | 元1,81 Mr | 元1,86 Mr | 元1,60 Mr | 元1,06 Mr | 元803,77 Mn | 元1,36 Mr | 元1,24 Mr | 元726,77 Mn | 元410,97 Mn | 元441,85 Mn | 元323,79 Mn | 元214,81 Mn | 元209,54 Mn |
| Brüt Kâr | 元638,70 Mn | 元581,24 Mn | 元555,98 Mn | 元501,45 Mn | 元576,28 Mn | 元505,29 Mn | 元534,51 Mn | 元413,44 Mn | 元259,86 Mn | 元176,27 Mn | 元317,64 Mn | 元333,43 Mn | 元216,50 Mn | 元127,65 Mn | 元138,11 Mn | 元93,84 Mn | 元61,76 Mn | 元46,81 Mn |
| FAVÖK | 元351,67 Mn | 元351,92 Mn | 元310,03 Mn | 元235,09 Mn | 元374,21 Mn | 元325,03 Mn | 元301,89 Mn | 元217,87 Mn | 元109,27 Mn | 元16,44 Mn | 元173,15 Mn | 元199,42 Mn | 元124,28 Mn | 元60,76 Mn | 元86,08 Mn | 元58,08 Mn | 元32,70 Mn | 元25,51 Mn |
| Net Kâr | 元190,05 Mn | 元131,04 Mn | 元126,77 Mn | 元64,30 Mn | 元290,89 Mn | 元222,26 Mn | 元174,36 Mn | 元135,84 Mn | 元46,01 Mn | 元15,25 Mn | 元178,65 Mn | 元145,72 Mn | 元113,41 Mn | 元57,18 Mn | 元79,00 Mn | 元50,99 Mn | 元29,47 Mn | 元20,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,15 | 0,14 | 0,07 | 0,32 | 0,24 | 0,19 | 0,15 | 0,05 | 0,02 | 0,22 | 0,19 | 0,17 | 0,09 | 0,12 | 0,08 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元133,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元344,62 Mn | -元326,97 Mn | -元59,97 Mn | -元39,66 Mn | -元123,68 Mn | 元66,42 Mn | 元99,61 Mn | -元37,80 Mn | 元342,49 Mn | 元83,04 Mn | -元29,35 Mn | -元267,44 Mn | -元100,17 Mn | -元71,87 Mn | -元46,34 Mn | 元10,17 Mn | -元55,72 Mn | -元2,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元107,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,8% | 32,4% | 31,8% | 25,0% | 29,3% | 18,5% | 14,8% | 15,0% | 5,3% | 5,6% | 8,9% | 16,4% | 6,3% | 2,0% | 0,5% | 8,7% | 24,0% | 9,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,39 | 0,39 | 0,38 | 0,35 | 0,34 | 0,40 | 0,36 | 0,29 | 0,24 | 0,38 | 0,46 | 0,35 | 0,34 | 0,43 | 0,96 | 0,80 | 1,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,73 | 0,64 | 0,58 | 0,54 | 0,52 | 0,43 | 0,44 | 0,38 | 0,25 | 0,19 | 0,32 | 0,30 | 0,17 | 0,10 | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,9% | 21,6% | 22,7% | 21,9% | 26,3% | 27,9% | 28,7% | 25,8% | 24,6% | 21,9% | 23,4% | 26,9% | 29,8% | 31,1% | 31,3% | 29,0% | 28,8% | 22,3% |
| FAVÖK Marjı | 11,5% | 13,1% | 12,7% | 10,3% | 17,1% | 18,0% | 16,2% | 13,6% | 10,3% | 2,0% | 12,7% | 16,1% | 17,1% | 14,8% | 19,5% | 17,9% | 15,2% | 12,2% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | 4,9% | 5,2% | 2,8% | 13,3% | 12,3% | 9,4% | 8,5% | 4,4% | 1,9% | 13,1% | 11,8% | 15,6% | 13,9% | 17,9% | 15,7% | 13,7% | 9,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,3% | -12,1% | -2,4% | -1,7% | -5,6% | 3,7% | 5,4% | -2,4% | 32,4% | 10,3% | -2,2% | -21,6% | -13,8% | -17,5% | -10,5% | 3,1% | -25,9% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |