300265Jiangsu Tongguang Electronic Wire and Cable Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $965,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,48 Mr | 元3,46 Mr | 元3,51 Mr | 元2,83 Mr | 元2,58 Mr | 元2,52 Mr | 元2,52 Mr | 元2,29 Mr | 元2,11 Mr | 元2,03 Mr | 元1,66 Mr | 元1,20 Mr | 元1,14 Mr | 元1,14 Mr | 元1,08 Mr | 元550,07 Mn | 元485,28 Mn | 元411,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元453,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元552,30 Mn | 元675,70 Mn | 元526,53 Mn | 元898,42 Mn | 元780,78 Mn | 元816,63 Mn | 元1,08 Mr | 元863,19 Mn | 元717,40 Mn | 元654,25 Mn | 元422,11 Mn | 元233,30 Mn | 元186,34 Mn | 元229,69 Mn | 元198,22 Mn | 元188,23 Mn | 元155,89 Mn | 元128,22 Mn |
| Net Borç† | 元98,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,54 Mr | 元2,59 Mr | 元2,48 Mr | 元2,08 Mr | 元1,92 Mr | 元1,45 Mr | 元1,47 Mr | 元1,60 Mr | 元1,51 Mr | 元1,45 Mr | 元1,17 Mr | 元853,05 Mn | 元764,81 Mn | 元794,59 Mn | 元645,97 Mn | 元491,01 Mn | 元386,54 Mn | 元291,97 Mn |
| Brüt Kâr | 元364,22 Mn | 元375,61 Mn | 元396,70 Mn | 元346,02 Mn | 元302,13 Mn | 元340,64 Mn | 元360,03 Mn | 元308,13 Mn | 元280,92 Mn | 元393,10 Mn | 元327,55 Mn | 元214,91 Mn | 元197,05 Mn | 元219,10 Mn | 元181,38 Mn | 元123,37 Mn | 元95,80 Mn | 元72,76 Mn |
| FAVÖK | 元140,89 Mn | 元147,94 Mn | 元187,74 Mn | 元148,80 Mn | 元149,40 Mn | 元151,20 Mn | 元125,68 Mn | 元111,35 Mn | 元75,81 Mn | 元160,34 Mn | 元184,39 Mn | 元75,11 Mn | 元62,17 Mn | 元78,97 Mn | 元79,10 Mn | 元45,47 Mn | 元31,69 Mn | 元21,55 Mn |
| Net Kâr | 元32,17 Mn | 元46,87 Mn | 元100,51 Mn | 元81,71 Mn | 元44,94 Mn | 元59,27 Mn | 元27,10 Mn | 元37,32 Mn | 元42,31 Mn | 元125,57 Mn | 元102,17 Mn | 元32,24 Mn | 元42,34 Mn | 元63,65 Mn | 元44,27 Mn | 元48,43 Mn | 元23,75 Mn | 元14,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,10 | 0,22 | 0,22 | 0,12 | 0,17 | 0,08 | 0,11 | 0,13 | 0,37 | 0,30 | 0,10 | 0,12 | 0,19 | 0,16 | 0,14 | 0,07 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元103,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元91,28 Mn | -元59,20 Mn | 元21,88 Mn | -元82,42 Mn | -元139,18 Mn | 元19,08 Mn | 元120,24 Mn | -元39,33 Mn | 元142,53 Mn | -元58,32 Mn | 元31,50 Mn | -元112,72 Mn | -元65,02 Mn | -元127,46 Mn | -元121,64 Mn | 元39,16 Mn | -元24,63 Mn | -元86,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元115,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,9% | 19,5% | 15,0% | 31,8% | 30,2% | 32,4% | 42,8% | 37,8% | 34,0% | 32,3% | 25,4% | 19,4% | 16,3% | 20,1% | 18,4% | 34,2% | 32,1% | 31,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 0,75 | 0,71 | 0,74 | 0,74 | 0,58 | 0,58 | 0,70 | 0,71 | 0,71 | 0,71 | 0,71 | 0,67 | 0,70 | 0,60 | 0,89 | 0,80 | 0,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,06 | 1,08 | 1,04 | 0,87 | 0,80 | 0,61 | 0,61 | 0,67 | 0,63 | 0,60 | 0,49 | 0,36 | 0,32 | 0,33 | 0,27 | 0,21 | 0,16 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,3% | 14,5% | 16,0% | 16,6% | 15,7% | 23,4% | 24,5% | 19,3% | 18,6% | 27,2% | 27,9% | 25,2% | 25,8% | 27,6% | 28,1% | 25,1% | 24,8% | 24,9% |
| FAVÖK Marjı | 5,5% | 5,7% | 7,6% | 7,2% | 7,8% | 10,4% | 8,5% | 7,0% | 5,0% | 11,1% | 15,7% | 8,8% | 8,1% | 9,9% | 12,2% | 9,3% | 8,2% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | 1,3% | 1,8% | 4,1% | 3,9% | 2,3% | 4,1% | 1,8% | 2,3% | 2,8% | 8,7% | 8,7% | 3,8% | 5,5% | 8,0% | 6,9% | 9,9% | 6,1% | 5,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,6% | -2,3% | 0,9% | -4,0% | -7,3% | 1,3% | 8,2% | -2,5% | 9,5% | -4,0% | 2,7% | -13,2% | -8,5% | -16,0% | -18,8% | 8,0% | -6,4% | -29,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,03 | -%0,89 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,81 | +%2,11 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,68 | +%0,54 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,42 | -%0,34 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,88 | +%0,61 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 602,35 | -%1,25 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,83 | +%0,40 |