300270Joyware Electronics Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $477,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元808,55 Mn | 元881,62 Mn | 元970,22 Mn | 元1,12 Mr | 元990,34 Mn | 元1,08 Mr | 元1,32 Mr | 元1,49 Mr | 元1,11 Mr | 元900,84 Mn | 元775,63 Mn | 元665,32 Mn | 元508,05 Mn | 元513,69 Mn | 元461,88 Mn | 元129,29 Mn | 元63,98 Mn | 元35,75 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元65,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元268,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元540,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元60,23 Mn | 元53,83 Mn | 元59,47 Mn | 元75,24 Mn | 元26,19 Mn | 元106,19 Mn | 元179,90 Mn | 元214,95 Mn | 元209,70 Mn | 元101,57 Mn | 元89,67 Mn | 元40,16 Mn | 元2,49 Mn | 元3,98 Mn | 元9,78 Mn | 元22,61 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元52,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元167,68 Mn | 元178,91 Mn | 元152,07 Mn | 元364,29 Mn | 元242,99 Mn | 元207,87 Mn | 元235,50 Mn | 元305,29 Mn | 元402,46 Mn | 元292,50 Mn | 元249,68 Mn | 元199,56 Mn | 元117,28 Mn | 元139,14 Mn | 元115,28 Mn | 元95,46 Mn | 元57,29 Mn | 元41,72 Mn |
| Brüt Kâr | 元35,85 Mn | 元39,16 Mn | 元30,32 Mn | 元118,35 Mn | 元65,60 Mn | 元19,40 Mn | 元28,94 Mn | 元85,13 Mn | 元157,07 Mn | 元123,86 Mn | 元136,28 Mn | 元114,45 Mn | 元77,07 Mn | 元89,97 Mn | 元78,33 Mn | 元66,19 Mn | 元37,86 Mn | 元25,26 Mn |
| FAVÖK | -元66,44 Mn | -元53,58 Mn | -元83,61 Mn | -元780.480 | -元60,42 Mn | -元138,32 Mn | -元89,69 Mn | -元24,83 Mn | 元38,67 Mn | 元50,65 Mn | 元45,20 Mn | 元46,22 Mn | 元17,53 Mn | 元34,82 Mn | 元31,51 Mn | 元35,51 Mn | 元16,86 Mn | 元11,62 Mn |
| Net Kâr | -元58,30 Mn | -元62,81 Mn | -元75,94 Mn | 元4,40 Mn | -元51,24 Mn | -元115,79 Mn | -元87,47 Mn | -元31,76 Mn | 元45,54 Mn | 元43,56 Mn | 元42,57 Mn | 元41,93 Mn | 元15,27 Mn | 元45,36 Mn | 元36,52 Mn | 元34,49 Mn | 元18,11 Mn | 元12,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,19 | -0,21 | -0,25 | 0,01 | -0,17 | -0,39 | -0,29 | -0,11 | 0,17 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,06 | 0,17 | 0,17 | 0,13 | 0,07 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元15,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元34,96 Mn | 元84,93 Mn | -元59,51 Mn | 元23,61 Mn | 元495.350 | 元38,85 Mn | -元85,98 Mn | -元177,77 Mn | -元156,54 Mn | 元14,45 Mn | -元141,84 Mn | -元28,87 Mn | -元42,41 Mn | -元39,72 Mn | -元7,12 Mn | -元6,71 Mn | 元8,41 Mn | 元8,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元622.358 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,4% | 6,1% | 6,1% | 6,7% | 2,6% | 9,8% | 13,6% | 14,4% | 18,9% | 11,3% | 11,6% | 6,0% | 0,5% | 0,8% | 2,1% | 17,5% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,21 | 0,20 | 0,16 | 0,33 | 0,25 | 0,19 | 0,18 | 0,21 | 0,36 | 0,32 | 0,32 | 0,30 | 0,23 | 0,27 | 0,25 | 0,74 | 0,90 | 1,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,31 | 0,33 | 0,28 | 0,67 | 0,45 | 0,38 | 0,44 | 0,56 | 0,74 | 0,54 | 0,46 | 0,37 | 0,22 | 0,26 | 0,21 | 0,18 | 0,11 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,4% | 21,9% | 19,9% | 32,5% | 27,0% | 9,3% | 12,3% | 27,9% | 39,0% | 42,3% | 54,6% | 57,4% | 65,7% | 64,7% | 67,9% | 69,3% | 66,1% | 60,5% |
| FAVÖK Marjı | -39,6% | -29,9% | -55,0% | -0,2% | -24,9% | -66,5% | -38,1% | -8,1% | 9,6% | 17,3% | 18,1% | 23,2% | 15,0% | 25,0% | 27,3% | 37,2% | 29,4% | 27,9% |
| Net Kâr Marjı | -34,8% | -35,1% | -49,9% | 1,2% | -21,1% | -55,7% | -37,1% | -10,4% | 11,3% | 14,9% | 17,1% | 21,0% | 13,0% | 32,6% | 31,7% | 36,1% | 31,6% | 29,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -20,8% | 47,5% | -39,1% | 6,5% | 0,2% | 18,7% | -36,5% | -58,2% | -38,9% | 4,9% | -56,8% | -14,5% | -36,2% | -28,5% | -6,2% | -7,0% | 14,7% | 20,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |