300274Sungrow Power Supply Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $26,96 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元118,84 Mr | 元115,07 Mr | 元82,88 Mr | 元61,63 Mr | 元42,84 Mr | 元28,23 Mr | 元22,73 Mr | 元18,49 Mr | 元16,25 Mr | 元11,66 Mr | 元6,78 Mr | 元4,88 Mr | 元3,91 Mr | 元2,75 Mr | 元2,41 Mr | 元854,97 Mn | 元277,43 Mn | 元166,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元22,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元68,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元49,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元24,61 Mr | 元31,42 Mr | 元22,28 Mr | 元20,49 Mr | 元12,28 Mr | 元8,03 Mr | 元5,78 Mr | 元5,27 Mr | 元4,89 Mr | 元2,43 Mr | 元1,44 Mr | 元624,11 Mn | 元565,99 Mn | 元408,54 Mn | 元120,45 Mn | 元52,92 Mn | 元33,77 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元9,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元88,85 Mr | 元77,60 Mr | 元72,04 Mr | 元40,18 Mr | 元24,09 Mr | 元19,25 Mr | 元12,96 Mr | 元10,33 Mr | 元8,87 Mr | 元5,98 Mr | 元4,55 Mr | 元3,05 Mr | 元2,11 Mr | 元1,08 Mr | 元867,21 Mn | 元598,83 Mn | 元180,28 Mn | 元100,46 Mn |
| Brüt Kâr | 元27,62 Mr | 元22,67 Mr | 元21,46 Mr | 元9,63 Mr | 元5,20 Mr | 元4,32 Mr | 元2,98 Mr | 元2,49 Mr | 元2,37 Mr | 元1,42 Mr | 元1,04 Mr | 元740,14 Mn | 元488,49 Mn | 元349,19 Mn | 元376,81 Mn | 元296,30 Mn | 元89,26 Mn | 元47,94 Mn |
| FAVÖK | 元16,20 Mr | 元13,87 Mr | 元11,87 Mr | 元3,95 Mr | 元1,96 Mr | 元2,40 Mr | 元1,19 Mr | 元914,51 Mn | 元1,23 Mr | 元671,93 Mn | 元499,47 Mn | 元335,89 Mn | 元177,57 Mn | 元34,63 Mn | 元189,62 Mn | 元162,87 Mn | 元27,69 Mn | — |
| Net Kâr | 元13,46 Mr | 元11,04 Mr | 元9,44 Mr | 元3,59 Mr | 元1,58 Mr | 元1,95 Mr | 元892,55 Mn | 元809,63 Mn | 元1,02 Mr | 元553,61 Mn | 元425,40 Mn | 元283,29 Mn | 元181,03 Mn | 元72,80 Mn | 元172,55 Mn | 元148,03 Mn | 元35,22 Mn | 元8,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,53 | 5,32 | 4,54 | 1,73 | 0,77 | 0,96 | 0,44 | 0,40 | 0,51 | 0,29 | 0,25 | 0,17 | 0,11 | 0,05 | 0,11 | 0,09 | 0,02 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元3,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元14,41 Mr | 元9,69 Mr | 元4,34 Mr | -元302,54 Mn | -元3,16 Mr | 元2,26 Mr | 元1,84 Mr | -元563,20 Mn | 元617,93 Mn | -元488,49 Mn | -元659,52 Mn | -元62,29 Mn | 元242,46 Mn | -元303,18 Mn | -元224,06 Mn | 元189,87 Mn | 元4,14 Mn | -元12,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,7% | 27,3% | 26,9% | 33,2% | 28,7% | 28,4% | 25,4% | 28,5% | 30,1% | 20,9% | 21,3% | 12,8% | 14,5% | 14,8% | 5,0% | 6,2% | 12,2% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,67 | 0,87 | 0,65 | 0,56 | 0,68 | 0,57 | 0,56 | 0,55 | 0,51 | 0,67 | 0,62 | 0,54 | 0,39 | 0,36 | 0,70 | 0,65 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,79 | 1,56 | 1,45 | 0,81 | 0,48 | 0,39 | 0,26 | 0,21 | 0,18 | 0,12 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,1% | 29,2% | 29,8% | 24,0% | 21,6% | 22,5% | 23,0% | 24,1% | 26,7% | 23,7% | 22,8% | 24,3% | 23,2% | 32,3% | 43,5% | 49,5% | 49,5% | 47,7% |
| FAVÖK Marjı | 18,2% | 17,9% | 16,5% | 9,8% | 8,1% | 12,5% | 9,1% | 8,8% | 13,9% | 11,2% | 11,0% | 11,0% | 8,4% | 3,2% | 21,9% | 27,2% | 15,4% | — |
| Net Kâr Marjı | 15,2% | 14,2% | 13,1% | 8,9% | 6,6% | 10,2% | 6,9% | 7,8% | 11,5% | 9,3% | 9,3% | 9,3% | 8,6% | 6,7% | 19,9% | 24,7% | 19,5% | 8,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,2% | 12,5% | 6,0% | -0,8% | -13,1% | 11,7% | 14,2% | -5,4% | 7,0% | -8,2% | -14,5% | -2,0% | 11,5% | -28,1% | -25,8% | 31,7% | 2,3% | -12,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |