300276SanFeng Intelligent Equipment Group Co.,Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,21 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,50 Mr | 元4,37 Mr | 元4,95 Mr | 元4,01 Mr | 元4,06 Mr | 元4,03 Mr | 元5,44 Mr | 元5,03 Mr | 元4,50 Mr | 元970,66 Mn | 元875,24 Mn | 元792,95 Mn | 元751,93 Mn | 元707,53 Mn | 元671,30 Mn | 元266,12 Mn | 元207,94 Mn | 元160,67 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元416,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元117,47 Mn | 元193,16 Mn | 元393,28 Mn | 元498,62 Mn | 元307,30 Mn | 元373,94 Mn | 元423,21 Mn | 元220,52 Mn | 元128,46 Mn | 元54,62 Mn | 元43,98 Mn | 元20,80 Mn | 元44,45 Mn | 元14,09 Mn | 元39,30 Mn | 元27,50 Mn | 元23,00 Mn | 元17,00 Mn |
| Net Borç† | -元298,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,76 Mr | 元1,93 Mr | 元1,72 Mr | 元1,32 Mr | 元1,41 Mr | 元1,16 Mr | 元1,94 Mr | 元1,78 Mr | 元623,03 Mn | 元324,99 Mn | 元341,62 Mn | 元332,10 Mn | 元285,12 Mn | 元246,56 Mn | 元280,02 Mn | 元194,33 Mn | 元113,84 Mn | 元81,62 Mn |
| Brüt Kâr | 元202,11 Mn | 元252,92 Mn | 元272,46 Mn | 元207,24 Mn | 元244,75 Mn | 元193,17 Mn | 元494,00 Mn | 元419,87 Mn | 元145,23 Mn | 元86,24 Mn | 元83,45 Mn | 元80,70 Mn | 元67,12 Mn | 元83,92 Mn | 元98,47 Mn | 元61,94 Mn | 元32,77 Mn | 元19,08 Mn |
| FAVÖK | 元15,07 Mn | 元61,65 Mn | 元46,95 Mn | 元28,46 Mn | 元115,32 Mn | 元25,89 Mn | 元329,98 Mn | 元300,37 Mn | 元89,77 Mn | 元17,41 Mn | 元26,09 Mn | 元29,97 Mn | 元27,15 Mn | 元47,25 Mn | 元65,94 Mn | 元43,62 Mn | 元19,36 Mn | 元9,68 Mn |
| Net Kâr | -元186,25 Mn | 元29,21 Mn | 元20,33 Mn | -元508,78 Mn | 元99,78 Mn | -元1,31 Mr | 元271,39 Mn | 元235,48 Mn | 元64,74 Mn | 元14,86 Mn | 元23,04 Mn | 元30,10 Mn | 元24,75 Mn | 元45,00 Mn | 元54,53 Mn | 元36,64 Mn | 元16,02 Mn | 元8,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,13 | 0,02 | 0,01 | -0,36 | 0,07 | -0,94 | 0,19 | 0,17 | 0,07 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,08 | 0,04 | 0,02 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元65,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元215,09 Mn | -元75,66 Mn | 元54,83 Mn | 元113,76 Mn | -元66,91 Mn | 元137,71 Mn | 元53,74 Mn | 元156,91 Mn | 元8,23 Mn | -元88,95 Mn | -元75,59 Mn | -元10,10 Mn | -元74,32 Mn | -元74,53 Mn | 元11,45 Mn | -元17,23 Mn | -元1,38 Mn | -元3,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,6% | 4,4% | 7,9% | 12,4% | 7,6% | 9,3% | 7,8% | 4,4% | 2,9% | 5,6% | 5,0% | 2,6% | 5,9% | 2,0% | 5,9% | 10,3% | 11,1% | 10,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,44 | 0,35 | 0,33 | 0,35 | 0,29 | 0,36 | 0,35 | 0,14 | 0,33 | 0,39 | 0,42 | 0,38 | 0,35 | 0,42 | 0,73 | 0,55 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,99 | 1,08 | 0,96 | 0,74 | 0,79 | 0,65 | 1,08 | 1,00 | 0,35 | 0,18 | 0,19 | 0,19 | 0,16 | 0,14 | 0,16 | 0,11 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,5% | 13,1% | 15,8% | 15,7% | 17,3% | 16,6% | 25,5% | 23,5% | 23,3% | 26,5% | 24,4% | 24,3% | 23,5% | 34,0% | 35,2% | 31,9% | 28,8% | 23,4% |
| FAVÖK Marjı | 0,9% | 3,2% | 2,7% | 2,2% | 8,2% | 2,2% | 17,0% | 16,8% | 14,4% | 5,4% | 7,6% | 9,0% | 9,5% | 19,2% | 23,6% | 22,4% | 17,0% | 11,9% |
| Net Kâr Marjı | -10,6% | 1,5% | 1,2% | -38,4% | 7,1% | -112,8% | 14,0% | 13,2% | 10,4% | 4,6% | 6,7% | 9,1% | 8,7% | 18,3% | 19,5% | 18,9% | 14,1% | 10,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,2% | -3,9% | 3,2% | 8,6% | -4,7% | 11,8% | 2,8% | 8,8% | 1,3% | -27,4% | -22,1% | -3,0% | -26,1% | -30,2% | 4,1% | -8,9% | -1,2% | -4,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |