300277Hangzhou Turbine Power Group Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,95 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元685,80 Mn | 元674,02 Mn | 元694,00 Mn | 元674,85 Mn | 元712,41 Mn | 元756,06 Mn | 元795,82 Mn | 元767,73 Mn | 元677,81 Mn | 元672,90 Mn | 元640,78 Mn | 元696,35 Mn | 元695,10 Mn | 元784,55 Mn | 元668,57 Mn | 元275,46 Mn | 元226,32 Mn | 元154,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元191,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元175,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元510,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,79 Mn | 元1,80 Mn | 元6,54 Mn | 元3,33 Mn | 元13,52 Mn | 元7,53 Mn | 元15,79 Mn | 元11,31 Mn | 元24,37 Mn | 元33,24 Mn | 元28,23 Mn | 元42,23 Mn | 元89,03 Mn | 元150,12 Mn | 元29,02 Mn | 元25,22 Mn | 元32,67 Mn | 元6,75 Mn |
| Net Borç† | -元299,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元194,69 Mn | 元226,95 Mn | 元219,27 Mn | 元257,21 Mn | 元233,87 Mn | 元341,94 Mn | 元325,46 Mn | 元263,17 Mn | 元296,27 Mn | 元317,34 Mn | 元407,02 Mn | 元398,29 Mn | 元374,23 Mn | 元309,72 Mn | 元348,00 Mn | 元299,04 Mn | 元254,23 Mn | 元211,33 Mn |
| Brüt Kâr | 元46,88 Mn | 元50,27 Mn | 元44,56 Mn | 元49,38 Mn | 元47,29 Mn | 元63,31 Mn | 元67,91 Mn | 元53,00 Mn | 元61,56 Mn | 元63,54 Mn | 元82,22 Mn | 元78,15 Mn | 元108,21 Mn | 元131,02 Mn | 元134,73 Mn | 元111,42 Mn | 元84,96 Mn | 元64,32 Mn |
| FAVÖK | 元4,88 Mn | 元11,63 Mn | 元8,50 Mn | 元11,81 Mn | 元12,30 Mn | 元17,60 Mn | 元5,60 Mn | 元2,05 Mn | 元9,42 Mn | 元10,69 Mn | 元11,88 Mn | -元38,58 Mn | 元5,45 Mn | 元39,04 Mn | 元66,46 Mn | — | 元41,31 Mn | 元30,73 Mn |
| Net Kâr | 元2,24 Mn | 元9,46 Mn | 元10,81 Mn | 元10,31 Mn | 元14,28 Mn | 元24,92 Mn | 元10,84 Mn | 元8,02 Mn | 元6,05 Mn | 元26,12 Mn | 元5,91 Mn | -元50,42 Mn | 元4,83 Mn | 元41,26 Mn | 元62,73 Mn | 元48,46 Mn | 元35,55 Mn | 元26,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,07 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,08 | 0,02 | -0,15 | 0,02 | 0,12 | 0,24 | 0,14 | 0,10 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元5,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元21,78 Mn | 元44,98 Mn | 元34,81 Mn | -元19,51 Mn | 元5,63 Mn | 元18,61 Mn | 元90,35 Mn | 元20,78 Mn | 元16,95 Mn | 元42,26 Mn | -元11,61 Mn | 元39,46 Mn | -元82,53 Mn | -元64,23 Mn | -元3,05 Mn | 元69,47 Mn | 元22,06 Mn | 元27,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元484.307 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,3% | 0,9% | 0,5% | 1,9% | 1,0% | 2,0% | 1,5% | 3,6% | 4,9% | 4,4% | 6,1% | 12,8% | 19,1% | 4,3% | 9,2% | 14,4% | 4,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,34 | 0,32 | 0,38 | 0,33 | 0,45 | 0,41 | 0,34 | 0,44 | 0,47 | 0,64 | 0,57 | 0,54 | 0,39 | 0,52 | 1,09 | 1,12 | 1,37 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,38 | 0,44 | 0,43 | 0,50 | 0,46 | 0,67 | 0,64 | 0,52 | 0,58 | 0,62 | 0,80 | 0,78 | 0,73 | 0,61 | 0,68 | 0,59 | 0,50 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,1% | 22,1% | 20,3% | 19,2% | 20,2% | 18,5% | 20,9% | 20,1% | 20,8% | 20,0% | 20,2% | 19,6% | 28,9% | 42,3% | 38,7% | 37,3% | 33,4% | 30,4% |
| FAVÖK Marjı | 2,5% | 5,1% | 3,9% | 4,6% | 5,3% | 5,1% | 1,7% | 0,8% | 3,2% | 3,4% | 2,9% | -9,7% | 1,5% | 12,6% | 19,1% | — | 16,2% | 14,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | 4,2% | 4,9% | 4,0% | 6,1% | 7,3% | 3,3% | 3,0% | 2,0% | 8,2% | 1,5% | -12,7% | 1,3% | 13,3% | 18,0% | 16,2% | 14,0% | 12,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,2% | 19,8% | 15,9% | -7,6% | 2,4% | 5,4% | 27,8% | 7,9% | 5,7% | 13,3% | -2,9% | 9,9% | -22,1% | -20,7% | -0,9% | 23,2% | 8,7% | 13,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |