300278Huachangda Intelligent Equipment Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $739,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,78 Mr | 元3,13 Mr | 元3,26 Mr | 元2,84 Mr | 元3,13 Mr | 元2,67 Mr | 元3,03 Mr | 元4,55 Mr | 元4,58 Mr | 元4,38 Mr | 元3,25 Mr | 元1,98 Mr | 元847,82 Mn | 元744,92 Mn | 元858,39 Mn | 元361,02 Mn | 元149,50 Mn | 元90,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元215,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元248,59 Mn | 元147,08 Mn | 元184,69 Mn | 元8,68 Mn | 元85,22 Mn | 元1,13 Mr | 元1,24 Mr | 元1,47 Mr | 元1,71 Mr | 元1,22 Mr | 元610,21 Mn | 元252,43 Mn | 元161,69 Mn | 元67,04 Mn | 元151,00 Mn | 元76,99 Mn | 元38,08 Mn | 元7,33 Mn |
| Net Borç† | -元296,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,89 Mr | 元2,60 Mr | 元2,85 Mr | 元3,58 Mr | 元2,15 Mr | 元1,60 Mr | 元1,58 Mr | 元2,72 Mr | 元2,96 Mr | 元2,26 Mr | 元1,75 Mr | 元434,38 Mn | 元211,03 Mn | 元248,17 Mn | 元342,41 Mn | 元181,57 Mn | 元91,68 Mn | 元41,08 Mn |
| Brüt Kâr | 元295,73 Mn | 元327,38 Mn | 元309,59 Mn | 元375,65 Mn | 元184,55 Mn | 元187,14 Mn | 元135,27 Mn | 元501,05 Mn | 元497,59 Mn | 元429,59 Mn | 元302,96 Mn | 元120,40 Mn | 元60,46 Mn | 元69,55 Mn | 元101,10 Mn | 元47,85 Mn | 元23,18 Mn | 元8,64 Mn |
| FAVÖK | -元18,64 Mn | 元49,61 Mn | 元82,78 Mn | 元126,04 Mn | -元252,76 Mn | -元227,64 Mn | -元585,06 Mn | 元164,86 Mn | 元225,08 Mn | 元194,65 Mn | 元157,51 Mn | 元73,40 Mn | 元32,51 Mn | 元38,57 Mn | 元66,20 Mn | 元39,81 Mn | 元19,80 Mn | 元9,06 Mn |
| Net Kâr | -元60,35 Mn | 元77,63 Mn | 元77,54 Mn | 元106,26 Mn | 元34,32 Mn | -元585,23 Mn | -元1,54 Mr | 元24,24 Mn | 元61,00 Mn | 元116,47 Mn | 元100,66 Mn | 元49,13 Mn | 元17,19 Mn | 元31,24 Mn | 元46,82 Mn | 元30,78 Mn | 元15,07 Mn | 元5,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,02 | -1,03 | -2,77 | 0,04 | 0,11 | 0,21 | 0,18 | 0,12 | 0,05 | 0,09 | 0,18 | 0,09 | 0,04 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元45,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元339,86 Mn | -元473,66 Mn | -元72,96 Mn | -元106,56 Mn | -元41,74 Mn | 元181,82 Mn | -元24,04 Mn | 元67,85 Mn | -元64,26 Mn | -元185,99 Mn | -元178,92 Mn | -元33,67 Mn | -元67,62 Mn | -元172,25 Mn | -元86,75 Mn | -元4,61 Mn | -元17,91 Mn | -元3,48 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元25,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,6% | 4,7% | 5,7% | 0,3% | 2,7% | 42,2% | 40,8% | 32,3% | 37,4% | 27,8% | 18,8% | 12,8% | 19,1% | 9,0% | 17,6% | 21,3% | 25,5% | 8,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,83 | 0,88 | 1,26 | 0,69 | 0,60 | 0,52 | 0,60 | 0,65 | 0,52 | 0,54 | 0,22 | 0,25 | 0,33 | 0,40 | 0,50 | 0,61 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,71 | 1,54 | 1,69 | 2,12 | 1,28 | 0,95 | 0,94 | 1,61 | 1,76 | 1,34 | 1,03 | 0,26 | 0,13 | 0,15 | 0,20 | 0,11 | 0,05 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,2% | 12,6% | 10,8% | 10,5% | 8,6% | 11,7% | 8,6% | 18,4% | 16,8% | 19,0% | 17,3% | 27,7% | 28,6% | 28,0% | 29,5% | 26,4% | 25,3% | 21,0% |
| FAVÖK Marjı | -0,6% | 1,9% | 2,9% | 3,5% | -11,7% | -14,2% | -37,0% | 6,1% | 7,6% | 8,6% | 9,0% | 16,9% | 15,4% | 15,5% | 19,3% | 21,9% | 21,6% | 22,1% |
| Net Kâr Marjı | -2,1% | 3,0% | 2,7% | 3,0% | 1,6% | -36,6% | -97,1% | 0,9% | 2,1% | 5,2% | 5,8% | 11,3% | 8,1% | 12,6% | 13,7% | 17,0% | 16,4% | 13,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,8% | -18,2% | -2,6% | -3,0% | -1,9% | 11,4% | -1,5% | 2,5% | -2,2% | -8,2% | -10,2% | -7,8% | -32,0% | -69,4% | -25,3% | -2,5% | -19,5% | -8,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |