300279Wuxi Hodgen Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $403,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,84 Mr | 元2,19 Mr | 元2,29 Mr | 元2,45 Mr | 元2,89 Mr | 元2,65 Mr | 元2,41 Mr | 元2,46 Mr | 元3,25 Mr | 元2,77 Mr | 元1,34 Mr | 元1,06 Mr | 元572,48 Mn | 元495,47 Mn | 元528,91 Mn | 元201,82 Mn | 元124,36 Mn | 元68,31 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元309,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元805,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元238,70 Mn | 元659,05 Mn | 元795,87 Mn | 元955,04 Mn | 元1,27 Mr | 元1,12 Mr | 元950,03 Mn | 元1,08 Mr | 元1,01 Mr | 元597,71 Mn | 元469,33 Mn | 元248,99 Mn | 元80,59 Mn | 元79,47 Mn | 元111,44 Mn | 元39,30 Mn | 元17,52 Mn | 元11,57 Mn |
| Net Borç† | -元71,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,82 Mr | 元2,07 Mr | 元2,00 Mr | 元1,95 Mr | 元2,06 Mr | 元1,68 Mr | 元1,45 Mr | 元1,26 Mr | 元1,42 Mr | 元1,32 Mr | 元786,53 Mn | 元681,70 Mn | 元492,82 Mn | 元298,35 Mn | 元313,44 Mn | 元278,80 Mn | 元160,06 Mn | 元110,37 Mn |
| Brüt Kâr | 元285,72 Mn | 元308,80 Mn | 元279,11 Mn | 元259,91 Mn | 元236,33 Mn | 元215,11 Mn | 元217,56 Mn | 元181,07 Mn | 元289,85 Mn | 元288,97 Mn | 元124,58 Mn | 元85,71 Mn | 元63,72 Mn | 元46,43 Mn | 元71,87 Mn | 元58,51 Mn | 元33,30 Mn | 元18,63 Mn |
| FAVÖK | 元132,32 Mn | 元141,86 Mn | 元111,24 Mn | 元97,00 Mn | 元102,13 Mn | 元78,63 Mn | 元133,98 Mn | -元175,34 Mn | 元164,64 Mn | 元206,57 Mn | 元77,62 Mn | 元48,42 Mn | 元34,29 Mn | 元24,00 Mn | 元44,29 Mn | 元35,52 Mn | 元17,88 Mn | 元9,54 Mn |
| Net Kâr | 元64,70 Mn | 元52,28 Mn | 元44,78 Mn | -元320,86 Mn | 元61,27 Mn | 元5,02 Mn | 元5,63 Mn | -元712,08 Mn | 元76,80 Mn | 元68,50 Mn | 元24,03 Mn | 元23,68 Mn | 元17,69 Mn | 元18,47 Mn | 元35,56 Mn | 元30,94 Mn | 元14,75 Mn | 元8,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 0,11 | 0,09 | -0,73 | 0,14 | 0,01 | 0,01 | -1,59 | 0,17 | 0,16 | 0,06 | 0,07 | 0,05 | 0,06 | 0,11 | 0,09 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元82,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元211,86 Mn | 元233,20 Mn | 元43,54 Mn | -元4,27 Mn | -元38,35 Mn | -元161,67 Mn | 元1,81 Mn | 元27,15 Mn | -元72,02 Mn | -元11,37 Mn | -元140,97 Mn | -元97,71 Mn | -元41,40 Mn | -元31,24 Mn | 元6,37 Mn | -元10,40 Mn | -元10,70 Mn | -元17,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元10,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,9% | 30,1% | 34,8% | 39,0% | 43,7% | 42,2% | 39,4% | 44,1% | 31,0% | 21,6% | 35,1% | 23,4% | 14,1% | 16,0% | 21,1% | 19,5% | 14,1% | 16,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,99 | 0,95 | 0,88 | 0,80 | 0,71 | 0,63 | 0,60 | 0,51 | 0,44 | 0,48 | 0,59 | 0,64 | 0,86 | 0,60 | 0,59 | 1,38 | 1,29 | 1,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,76 | 2,00 | 1,93 | 1,89 | 1,99 | 1,62 | 1,40 | 1,22 | 1,37 | 1,28 | 0,76 | 0,66 | 0,48 | 0,29 | 0,30 | 0,27 | 0,15 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,7% | 14,9% | 13,9% | 13,3% | 11,5% | 12,8% | 15,0% | 14,3% | 20,4% | 21,9% | 15,8% | 12,6% | 12,9% | 15,6% | 22,9% | 21,0% | 20,8% | 16,9% |
| FAVÖK Marjı | 7,3% | 6,8% | 5,6% | 5,0% | 5,0% | 4,7% | 9,2% | -13,9% | 11,6% | 15,6% | 9,9% | 7,1% | 7,0% | 8,0% | 14,1% | 12,7% | 11,2% | 8,6% |
| Net Kâr Marjı | 3,6% | 2,5% | 2,2% | -16,4% | 3,0% | 0,3% | 0,4% | -56,3% | 5,4% | 5,2% | 3,1% | 3,5% | 3,6% | 6,2% | 11,3% | 11,1% | 9,2% | 7,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,6% | 11,2% | 2,2% | -0,2% | -1,9% | -9,6% | 0,1% | 2,1% | -5,1% | -0,9% | -17,9% | -14,3% | -8,4% | -10,5% | 2,0% | -3,7% | -6,7% | -16,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |