300281Guangdong Jinming Machinery Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $418,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,50 Mr | 元1,52 Mr | 元1,50 Mr | 元1,48 Mr | 元1,48 Mr | 元1,43 Mr | 元1,50 Mr | 元1,46 Mr | 元1,54 Mr | 元1,15 Mr | 元1,04 Mr | 元1,00 Mr | 元922,13 Mn | 元688,74 Mn | 元745,63 Mn | 元275,19 Mn | 元190,03 Mn | 元128,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元118,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元230,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元75,26 Mn | 元93,39 Mn | 元78,04 Mn | 元55,77 Mn | 元26,05 Mn | 元6,52 Mn | 元125,71 Mn | 元112,30 Mn | 元234,38 Mn | 元273,56 Mn | 元217,56 Mn | 元202,94 Mn | 元173,40 Mn | 元22,00 Mn | 元119,17 Mn | 元47,99 Mn | 元37,40 Mn | 元37,50 Mn |
| Net Borç† | -元463,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元436,60 Mn | 元469,13 Mn | 元449,64 Mn | 元467,53 Mn | 元523,50 Mn | 元405,00 Mn | 元281,48 Mn | 元371,36 Mn | 元412,62 Mn | 元353,32 Mn | 元311,56 Mn | 元359,44 Mn | 元273,94 Mn | 元260,42 Mn | 元261,57 Mn | 元200,85 Mn | 元124,40 Mn | 元101,79 Mn |
| Brüt Kâr | 元63,58 Mn | 元64,39 Mn | 元64,78 Mn | 元49,19 Mn | 元80,71 Mn | 元75,37 Mn | 元43,43 Mn | 元82,45 Mn | 元121,54 Mn | 元109,67 Mn | 元97,92 Mn | 元125,31 Mn | 元94,90 Mn | 元87,40 Mn | 元90,94 Mn | 元68,33 Mn | 元39,74 Mn | 元28,83 Mn |
| FAVÖK | 元11,27 Mn | 元22,49 Mn | 元18,78 Mn | 元12,20 Mn | 元53,59 Mn | 元35,39 Mn | 元1,80 Mn | 元31,12 Mn | 元70,21 Mn | 元64,48 Mn | 元65,21 Mn | 元90,11 Mn | 元64,90 Mn | 元59,81 Mn | 元69,90 Mn | 元42,33 Mn | 元23,78 Mn | 元14,72 Mn |
| Net Kâr | -元3,49 Mn | 元7,11 Mn | 元6,72 Mn | -元1,58 Mn | 元40,53 Mn | 元36,83 Mn | 元24,59 Mn | 元19,86 Mn | 元36,40 Mn | 元32,67 Mn | 元29,30 Mn | 元60,16 Mn | 元55,08 Mn | 元52,84 Mn | 元51,11 Mn | 元40,71 Mn | 元18,32 Mn | 元13,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | 0,02 | 0,02 | -0,00 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,17 | 0,15 | 0,15 | 0,19 | 0,11 | 0,05 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元22,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元32,47 Mn | 元50,67 Mn | 元3,77 Mn | -元18,32 Mn | 元45,91 Mn | 元35,67 Mn | -元48,75 Mn | 元231.540 | -元12,85 Mn | -元57,30 Mn | -元61,12 Mn | 元25,34 Mn | -元127,91 Mn | -元72,13 Mn | -元16,22 Mn | 元6,80 Mn | 元14,99 Mn | -元23,12 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元15,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,0% | 6,1% | 5,2% | 3,8% | 1,8% | 0,5% | 8,4% | 7,7% | 15,2% | 23,8% | 20,9% | 20,3% | 18,8% | 3,2% | 16,0% | 17,4% | 19,7% | 29,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,31 | 0,30 | 0,32 | 0,35 | 0,28 | 0,19 | 0,25 | 0,27 | 0,31 | 0,30 | 0,36 | 0,30 | 0,38 | 0,35 | 0,73 | 0,65 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,35 | 0,38 | 0,36 | 0,38 | 0,42 | 0,33 | 0,23 | 0,30 | 0,33 | 0,28 | 0,25 | 0,29 | 0,22 | 0,21 | 0,21 | 0,16 | 0,10 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,6% | 13,7% | 14,4% | 10,5% | 15,4% | 18,6% | 15,4% | 22,2% | 29,5% | 31,0% | 31,4% | 34,9% | 34,6% | 33,6% | 34,8% | 34,0% | 31,9% | 28,3% |
| FAVÖK Marjı | 2,6% | 4,8% | 4,2% | 2,6% | 10,2% | 8,7% | 0,6% | 8,4% | 17,0% | 18,3% | 20,9% | 25,1% | 23,7% | 23,0% | 26,7% | 21,1% | 19,1% | 14,5% |
| Net Kâr Marjı | -0,8% | 1,5% | 1,5% | -0,3% | 7,7% | 9,1% | 8,7% | 5,3% | 8,8% | 9,2% | 9,4% | 16,7% | 20,1% | 20,3% | 19,5% | 20,3% | 14,7% | 12,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,4% | 10,8% | 0,8% | -3,9% | 8,8% | 8,8% | -17,3% | 0,1% | -3,1% | -16,2% | -19,6% | 7,1% | -46,7% | -27,7% | -6,2% | 3,4% | 12,1% | -22,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |