300290Bringspring Science & Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $678,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,55 Mr | 元1,52 Mr | 元1,51 Mr | 元1,53 Mr | 元1,87 Mr | 元1,98 Mr | 元1,59 Mr | 元1,46 Mr | 元1,05 Mr | 元1,11 Mr | 元1,07 Mr | 元654,34 Mn | 元565,65 Mn | 元507,25 Mn | 元242,76 Mn | 元166,25 Mn | 元67,61 Mn | 元54,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元146,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元707,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元830,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元109,68 Mn | 元65,30 Mn | 元40,57 Mn | 元95,29 Mn | 元186,61 Mn | 元175,82 Mn | 元190,79 Mn | 元141,07 Mn | 元108,27 Mn | 元31,58 Mn | 元39,57 Mn | 元134,84 Mn | 元81,18 Mn | 元103,40 Mn | 元31,23 Mn | 元14,70 Mn | 元190.000 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元81,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元750,85 Mn | 元761,52 Mn | 元792,27 Mn | 元701,85 Mn | 元810,18 Mn | 元781,84 Mn | 元719,57 Mn | 元620,01 Mn | 元416,29 Mn | 元499,92 Mn | 元538,75 Mn | 元409,91 Mn | 元372,38 Mn | 元330,02 Mn | 元238,86 Mn | 元160,54 Mn | 元108,33 Mn | 元98,49 Mn |
| Brüt Kâr | 元274,43 Mn | 元264,03 Mn | 元313,19 Mn | 元206,74 Mn | 元203,86 Mn | 元273,73 Mn | 元248,03 Mn | 元197,04 Mn | 元112,54 Mn | 元144,97 Mn | 元155,56 Mn | 元133,42 Mn | 元121,56 Mn | 元98,84 Mn | 元76,10 Mn | 元55,21 Mn | 元25,20 Mn | 元16,65 Mn |
| FAVÖK | -元22,62 Mn | 元13,19 Mn | 元43,90 Mn | -元258,64 Mn | -元133,54 Mn | 元96,97 Mn | 元54,23 Mn | 元15,99 Mn | 元26,28 Mn | 元54,32 Mn | 元78,17 Mn | 元74,91 Mn | 元59,23 Mn | 元56,83 Mn | 元49,87 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元45,08 Mn | -元2,92 Mn | 元26,54 Mn | -元225,25 Mn | -元404,82 Mn | 元80,37 Mn | 元43,15 Mn | 元20,42 Mn | 元18,82 Mn | 元32,40 Mn | 元50,64 Mn | 元56,95 Mn | 元53,21 Mn | 元49,86 Mn | 元44,87 Mn | 元35,29 Mn | 元14,87 Mn | 元7,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,07 | -0,00 | 0,04 | -0,35 | -0,65 | 0,14 | 0,08 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,11 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,09 | 0,04 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元64,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元73,15 Mn | -元43,59 Mn | 元34,06 Mn | -元24,86 Mn | -元61,45 Mn | 元85,17 Mn | 元50,76 Mn | 元75,79 Mn | -元22,68 Mn | -元674.200 | 元25,13 Mn | -元67,20 Mn | -元143,00 Mn | 元271.130 | 元43,45 Mn | 元9,89 Mn | 元12,54 Mn | -元2,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元26,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,1% | 4,3% | 2,7% | 6,2% | 10,0% | 8,9% | 12,0% | 9,6% | 10,3% | 2,8% | 3,7% | 20,6% | 14,4% | 20,4% | 12,9% | 8,8% | 0,3% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,50 | 0,52 | 0,46 | 0,43 | 0,39 | 0,45 | 0,42 | 0,39 | 0,45 | 0,50 | 0,63 | 0,66 | 0,65 | 0,98 | 0,97 | 1,60 | 1,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 0,92 | 0,95 | 0,84 | 0,98 | 0,94 | 0,87 | 0,75 | 0,50 | 0,60 | 0,65 | 0,49 | 0,45 | 0,40 | 0,29 | 0,19 | 0,13 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,5% | 34,7% | 39,5% | 29,5% | 25,2% | 35,0% | 34,5% | 31,8% | 27,0% | 29,0% | 28,9% | 32,5% | 32,6% | 30,0% | 31,9% | 34,4% | 23,3% | 16,9% |
| FAVÖK Marjı | -3,0% | 1,7% | 5,5% | -36,9% | -16,5% | 12,4% | 7,5% | 2,6% | 6,3% | 10,9% | 14,5% | 18,3% | 15,9% | 17,2% | 20,9% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -6,0% | -0,4% | 3,3% | -32,1% | -50,0% | 10,3% | 6,0% | 3,3% | 4,5% | 6,5% | 9,4% | 13,9% | 14,3% | 15,1% | 18,8% | 22,0% | 13,7% | 7,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,7% | -5,7% | 4,3% | -3,5% | -7,6% | 10,9% | 7,1% | 12,2% | -5,4% | -0,1% | 4,7% | -16,4% | -38,4% | 0,1% | 18,2% | 6,2% | 11,6% | -2,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |