300291Beijing Baination Pictures Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $747,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,96 Mr | 元3,77 Mr | 元4,37 Mr | 元4,25 Mr | 元4,36 Mr | 元4,00 Mr | 元3,28 Mr | 元3,35 Mr | 元7,23 Mr | 元7,13 Mr | 元4,70 Mr | 元4,05 Mr | 元1,15 Mr | 元1,09 Mr | 元424,86 Mn | 元296,84 Mn | 元281,36 Mn | 元155,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元472,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,31 Mn | 元12,87 Mn | 元43,11 Mn | 元88,57 Mn | 元124,28 Mn | 元152,91 Mn | 元20,86 Mn | 元40,04 Mn | 元193,13 Mn | 元163,30 Mn | 元498,00 Mn | 元184,37 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元99,75 Mn | 元100,50 Mn | 元110,00 Mn | 元40,00 Mn |
| Net Borç† | -元966,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元305,68 Mn | 元736,90 Mn | 元430,34 Mn | 元466,91 Mn | 元802,44 Mn | 元283,82 Mn | 元609,84 Mn | 元626,73 Mn | 元2,24 Mr | 元2,56 Mr | 元1,87 Mr | 元755,31 Mn | 元374,92 Mn | 元386,54 Mn | 元272,15 Mn | 元220,26 Mn | 元111,41 Mn | 元83,92 Mn |
| Brüt Kâr | 元64,91 Mn | -元62,29 Mn | -元12,06 Mn | 元64,91 Mn | 元134,64 Mn | 元81,55 Mn | 元135,34 Mn | -元137,81 Mn | 元490,83 Mn | 元673,40 Mn | 元463,89 Mn | 元230,33 Mn | 元171,81 Mn | 元166,89 Mn | 元133,33 Mn | 元79,41 Mn | 元39,64 Mn | 元29,71 Mn |
| FAVÖK | -元1,08 Mr | -元458,07 Mn | -元210,83 Mn | 元4,58 Mn | 元37,45 Mn | 元98,20 Mn | 元90,33 Mn | -元1,31 Mr | 元153,27 Mn | 元436,66 Mn | 元305,56 Mn | 元181,32 Mn | 元142,18 Mn | 元138,03 Mn | 元114,73 Mn | 元48,34 Mn | 元28,08 Mn | 元18,87 Mn |
| Net Kâr | -元1,10 Mr | -元393,12 Mn | -元185,91 Mn | 元20,75 Mn | 元66,33 Mn | 元112,30 Mn | 元113,79 Mn | -元3,42 Mr | 元110,20 Mn | 元378,46 Mn | 元266,90 Mn | 元149,40 Mn | 元123,37 Mn | 元117,01 Mn | 元84,40 Mn | 元35,77 Mn | 元21,95 Mn | 元15,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,17 | -0,42 | -0,20 | 0,02 | 0,07 | 0,14 | 0,14 | -4,21 | 0,14 | 0,52 | 0,38 | 0,21 | 0,26 | 0,26 | 0,24 | 0,08 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元99,77 Mn | -元47,96 Mn | -元321,93 Mn | -元240,70 Mn | 元256,23 Mn | 元19,16 Mn | 元146,42 Mn | 元77,64 Mn | 元1,99 Mn | -元495,01 Mn | -元211,01 Mn | -元58,61 Mn | -元75,79 Mn | -元99,93 Mn | 元18,11 Mn | 元42,63 Mn | -元26,30 Mn | -元9,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元295.974 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 0,3% | 1,0% | 2,1% | 2,9% | 3,8% | 0,6% | 1,2% | 2,7% | 2,3% | 10,6% | 4,6% | 0,0% | 0,0% | 23,5% | 33,9% | 39,1% | 25,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,20 | 0,10 | 0,11 | 0,18 | 0,07 | 0,19 | 0,19 | 0,31 | 0,36 | 0,40 | 0,19 | 0,33 | 0,35 | 0,64 | 0,74 | 0,40 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,16 | 0,39 | 0,23 | 0,25 | 0,43 | 0,15 | 0,32 | 0,33 | 1,19 | 1,35 | 0,99 | 0,40 | 0,20 | 0,20 | 0,14 | 0,12 | 0,06 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,2% | -8,5% | -2,8% | 13,9% | 16,8% | 28,7% | 22,2% | -22,0% | 21,9% | 26,4% | 24,8% | 30,5% | 45,8% | 43,2% | 49,0% | 36,1% | 35,6% | 35,4% |
| FAVÖK Marjı | -354,4% | -62,2% | -49,0% | 1,0% | 4,7% | 34,6% | 14,8% | -209,5% | 6,8% | 17,1% | 16,4% | 24,0% | 37,9% | 35,7% | 42,2% | 21,9% | 25,2% | 22,5% |
| Net Kâr Marjı | -359,1% | -53,3% | -43,2% | 4,4% | 8,3% | 39,6% | 18,7% | -545,3% | 4,9% | 14,8% | 14,3% | 19,8% | 32,9% | 30,3% | 31,0% | 16,2% | 19,7% | 19,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -32,6% | -6,5% | -74,8% | -51,6% | 31,9% | 6,8% | 24,0% | 12,4% | 0,1% | -19,4% | -11,3% | -7,8% | -20,2% | -25,9% | 6,7% | 19,4% | -23,6% | -11,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |