300292Wutong Holding Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $927,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,34 Mr | 元2,50 Mr | 元2,48 Mr | 元2,50 Mr | 元2,64 Mr | 元2,56 Mr | 元2,77 Mr | 元2,45 Mr | 元3,53 Mr | 元3,35 Mr | 元3,06 Mr | 元1,46 Mr | 元687,16 Mn | 元449,68 Mn | 元339,00 Mn | 元262,47 Mn | 元226,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元535,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元909,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元225,65 Mn | 元424,72 Mn | 元557,59 Mn | 元680,48 Mn | 元714,65 Mn | 元840,47 Mn | 元717,71 Mn | 元562,34 Mn | 元406,31 Mn | 元429,95 Mn | 元267,86 Mn | 元180,65 Mn | 元42,92 Mn | 元61,99 Mn | 元89,28 Mn | 元86,10 Mn | 元85,72 Mn |
| Net Borç† | -元321,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元4,35 Mr | 元4,35 Mr | 元3,68 Mr | 元3,61 Mr | 元4,23 Mr | 元3,76 Mr | 元3,54 Mr | 元3,03 Mr | 元2,56 Mr | 元1,98 Mr | 元1,50 Mr | 元780,61 Mn | 元320,72 Mn | 元257,10 Mn | 元265,63 Mn | 元210,56 Mn | 元193,66 Mn |
| Brüt Kâr | 元399,66 Mn | 元425,93 Mn | 元378,67 Mn | 元372,57 Mn | 元328,44 Mn | 元342,65 Mn | 元495,22 Mn | 元539,08 Mn | 元550,15 Mn | 元453,62 Mn | 元364,24 Mn | 元149,48 Mn | 元59,23 Mn | 元53,62 Mn | 元72,94 Mn | 元60,46 Mn | 元48,14 Mn |
| FAVÖK | 元197,25 Mn | 元187,17 Mn | 元102,31 Mn | 元134,13 Mn | 元110,21 Mn | 元100,39 Mn | 元112,01 Mn | 元202,35 Mn | 元325,69 Mn | 元252,94 Mn | 元206,63 Mn | 元75,91 Mn | 元24,89 Mn | 元27,84 Mn | 元44,47 Mn | 元35,30 Mn | 元23,26 Mn |
| Net Kâr | 元117,36 Mn | 元92,30 Mn | 元25,26 Mn | 元20,22 Mn | 元60,73 Mn | -元564,87 Mn | 元68,87 Mn | -元1,16 Mr | 元225,60 Mn | 元167,96 Mn | 元167,43 Mn | 元55,71 Mn | 元19,11 Mn | 元20,91 Mn | 元37,59 Mn | 元28,33 Mn | 元18,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,07 | 0,02 | 0,02 | 0,05 | -0,44 | 0,05 | -0,91 | 0,18 | 0,13 | 0,15 | 0,07 | 0,03 | 0,04 | 0,06 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元76,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元262,56 Mn | 元249,25 Mn | -元122,93 Mn | 元10,61 Mn | 元127,28 Mn | -元52,13 Mn | -元92,69 Mn | 元42,62 Mn | -元5,36 Mn | 元61,67 Mn | 元57,50 Mn | 元81,10 Mn | -元24,11 Mn | -元66,79 Mn | -元8,41 Mn | -元4,10 Mn | -元2,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元12,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,6% | 17,0% | 22,5% | 27,3% | 27,1% | 32,8% | 25,9% | 22,9% | 11,5% | 12,8% | 8,8% | 12,4% | 6,2% | 13,8% | 26,3% | 32,8% | 37,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,86 | 1,74 | 1,48 | 1,44 | 1,61 | 1,47 | 1,28 | 1,24 | 0,72 | 0,59 | 0,49 | 0,54 | 0,47 | 0,57 | 0,78 | 0,80 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,05 | 3,05 | 2,58 | 2,52 | 2,96 | 2,64 | 2,48 | 2,12 | 1,79 | 1,39 | 1,05 | 0,55 | 0,22 | 0,18 | 0,19 | 0,15 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,2% | 9,8% | 10,3% | 10,3% | 7,8% | 9,1% | 14,0% | 17,8% | 21,5% | 22,9% | 24,3% | 19,1% | 18,5% | 20,9% | 27,5% | 28,7% | 24,9% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 4,3% | 2,8% | 3,7% | 2,6% | 2,7% | 3,2% | 6,7% | 12,7% | 12,8% | 13,8% | 9,7% | 7,8% | 10,8% | 16,7% | 16,8% | 12,0% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 2,1% | 0,7% | 0,6% | 1,4% | -15,0% | 1,9% | -38,2% | 8,8% | 8,5% | 11,2% | 7,1% | 6,0% | 8,1% | 14,2% | 13,5% | 9,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,0% | 5,7% | -3,3% | 0,3% | 3,0% | -1,4% | -2,6% | 1,4% | -0,2% | 3,1% | 3,8% | 10,4% | -7,5% | -26,0% | -3,2% | -1,9% | -1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |