300294China Resources Boya Bio-pharmaceutical Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,07 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,63 Mr | 元8,40 Mr | 元7,83 Mr | 元8,03 Mr | 元7,62 Mr | 元5,16 Mr | 元5,26 Mr | 元5,07 Mr | 元3,67 Mr | 元2,42 Mr | 元2,19 Mr | 元1,02 Mr | 元1,00 Mr | — | 元331,15 Mn | 元295,23 Mn | 元316,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元573,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元332,91 Mn | 元220,21 Mn | 元74,20 Mn | 元68,44 Mn | 元86,06 Mn | 元396,70 Mn | 元701,28 Mn | 元689,39 Mn | 元548,06 Mn | 元24,28 Mn | 元46,31 Mn | 元688.700 | 元2,16 Mn | 元0,00 | 元40,00 Mn | 元66,50 Mn | 元98,90 Mn |
| Net Borç† | -元2,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,05 Mr | 元1,73 Mr | 元2,64 Mr | 元2,75 Mr | 元2,63 Mr | 元2,49 Mr | 元2,89 Mr | 元2,43 Mr | 元1,45 Mr | 元943,32 Mn | 元539,01 Mn | 元433,85 Mn | 元243,17 Mn | 元225,49 Mn | 元195,23 Mn | 元141,82 Mn | 元119,72 Mn |
| Brüt Kâr | 元936,88 Mn | 元1,06 Mr | 元1,33 Mr | 元1,44 Mr | 元1,43 Mr | 元1,37 Mr | 元1,73 Mr | 元1,48 Mr | 元937,85 Mn | 元575,18 Mn | 元330,29 Mn | 元254,72 Mn | 元130,18 Mn | 元125,57 Mn | 元118,63 Mn | 元94,07 Mn | 元78,72 Mn |
| FAVÖK | 元434,36 Mn | 元539,32 Mn | 元642,12 Mn | 元618,81 Mn | 元565,55 Mn | 元415,92 Mn | 元614,99 Mn | 元621,09 Mn | 元456,95 Mn | 元368,78 Mn | 元195,30 Mn | 元150,85 Mn | 元95,87 Mn | 元88,68 Mn | 元80,68 Mn | 元64,64 Mn | 元47,96 Mn |
| Net Kâr | 元112,70 Mn | 元396,99 Mn | 元237,47 Mn | 元432,20 Mn | 元344,53 Mn | 元260,06 Mn | 元426,15 Mn | 元469,17 Mn | 元356,59 Mn | 元272,04 Mn | 元151,80 Mn | 元104,18 Mn | 元82,40 Mn | 元75,15 Mn | 元65,23 Mn | 元49,98 Mn | 元31,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,79 | 0,47 | 0,86 | 0,79 | 0,61 | 1,00 | 1,11 | 0,89 | 0,68 | 0,44 | 0,30 | 0,24 | 0,22 | 0,19 | 0,15 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元50,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元418,62 Mn | 元193,25 Mn | 元652,56 Mn | 元532,60 Mn | 元1,30 Mr | 元576,27 Mn | -元202,99 Mn | -元78,29 Mn | -元254,97 Mn | -元101,33 Mn | -元14,00 Mn | 元74,00 Mn | 元56,21 Mn | 元66,85 Mn | 元63,26 Mn | -元11,85 Mn | -元3,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元535,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,9% | 2,6% | 0,9% | 0,9% | 1,1% | 7,7% | 13,3% | 13,6% | 14,9% | 1,0% | 2,1% | 0,1% | 0,2% | — | 12,1% | 22,5% | 31,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,21 | 0,34 | 0,34 | 0,35 | 0,48 | 0,55 | 0,48 | 0,39 | 0,39 | 0,25 | 0,43 | 0,24 | — | 0,59 | 0,48 | 0,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,23 | 0,36 | 0,37 | 0,35 | 0,34 | 0,39 | 0,33 | 0,19 | 0,13 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,7% | 61,2% | 50,4% | 52,3% | 54,3% | 54,8% | 59,8% | 60,9% | 64,8% | 61,0% | 61,3% | 58,7% | 53,5% | 55,7% | 60,8% | 66,3% | 65,7% |
| FAVÖK Marjı | 21,2% | 31,2% | 24,3% | 22,5% | 21,5% | 16,7% | 21,2% | 25,5% | 31,6% | 39,1% | 36,2% | 34,8% | 39,4% | 39,3% | 41,3% | 45,6% | 40,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,5% | 23,0% | 9,0% | 15,7% | 13,1% | 10,4% | 14,7% | 19,3% | 24,6% | 28,8% | 28,2% | 24,0% | 33,9% | 33,3% | 33,4% | 35,2% | 26,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -20,4% | 11,2% | 24,7% | 19,4% | 49,3% | 23,1% | -7,0% | -3,2% | -17,6% | -10,7% | -2,6% | 17,1% | 23,1% | 29,6% | 32,4% | -8,4% | -2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |