300300Strait Innovation Internet Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $934,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,06 Mr | 元1,05 Mr | 元1,21 Mr | 元1,34 Mr | 元1,60 Mr | 元1,99 Mr | 元2,47 Mr | 元3,43 Mr | 元3,39 Mr | 元3,55 Mr | 元1,62 Mr | 元1,25 Mr | 元967,72 Mn | 元807,70 Mn | 元325,36 Mn | 元209,78 Mn | 元149,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元172,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元783,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元278,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元334,45 Mn | 元426,51 Mn | 元513,93 Mn | 元487,33 Mn | 元568,50 Mn | 元632,89 Mn | 元565,20 Mn | 元680,22 Mn | 元519,81 Mn | 元806,02 Mn | 元317,70 Mn | 元129,94 Mn | 元52,23 Mn | 元13,45 Mn | 元36,68 Mn | 元2,31 Mn | 元3,63 Mn |
| Net Borç† | 元144,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元151,88 Mn | 元168,86 Mn | 元124,80 Mn | 元163,54 Mn | 元473,39 Mn | 元353,11 Mn | 元450,54 Mn | 元527,65 Mn | 元402,93 Mn | 元429,54 Mn | 元697,41 Mn | 元728,69 Mn | 元474,06 Mn | 元391,66 Mn | 元324,23 Mn | 元172,99 Mn | 元101,48 Mn |
| Brüt Kâr | -元3,90 Mn | -元13,60 Mn | -元22,47 Mn | -元14,57 Mn | 元25,15 Mn | -元5,56 Mn | 元35,89 Mn | 元60,54 Mn | 元71,27 Mn | 元100,47 Mn | 元171,36 Mn | 元192,67 Mn | 元111,67 Mn | 元100,69 Mn | 元79,42 Mn | 元51,35 Mn | 元27,41 Mn |
| FAVÖK | -元92,70 Mn | -元50,69 Mn | -元91,46 Mn | -元83,29 Mn | -元186,58 Mn | -元146,56 Mn | -元198,41 Mn | -元7,41 Mn | -元61,49 Mn | -元1,96 Mn | 元61,74 Mn | 元96,73 Mn | 元64,41 Mn | 元64,34 Mn | 元51,46 Mn | 元33,61 Mn | 元20,10 Mn |
| Net Kâr | 元142,34 Mn | 元5,68 Mn | -元314,20 Mn | -元176,34 Mn | -元363,38 Mn | -元588,79 Mn | -元793,30 Mn | 元124,31 Mn | 元85,14 Mn | 元35,77 Mn | 元78,69 Mn | 元85,31 Mn | 元57,01 Mn | 元55,60 Mn | 元52,37 Mn | 元33,61 Mn | 元14,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,21 | 0,01 | -0,47 | -0,26 | -0,54 | -0,87 | -1,17 | 0,18 | 0,12 | 0,05 | 0,13 | 0,15 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元13,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元89,53 Mn | -元69,33 Mn | 元16,91 Mn | 元13,04 Mn | -元107,06 Mn | -元31,56 Mn | -元67,88 Mn | -元18,04 Mn | 元153,42 Mn | -元536,51 Mn | -元128,27 Mn | -元161,89 Mn | 元2,42 Mn | -元46,43 Mn | -元89,20 Mn | 元29,58 Mn | 元8,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元186.161 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,5% | 40,7% | 42,4% | 36,4% | 35,6% | 31,8% | 22,9% | 19,8% | 15,3% | 22,7% | 19,6% | 10,4% | 5,4% | 1,7% | 11,3% | 1,1% | 2,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,14 | 0,16 | 0,10 | 0,12 | 0,30 | 0,18 | 0,18 | 0,15 | 0,12 | 0,12 | 0,43 | 0,58 | 0,49 | 0,48 | 1,00 | 0,82 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,55 | 0,61 | 0,45 | 0,59 | 1,70 | 1,27 | 1,62 | 1,89 | 1,45 | 1,54 | 2,50 | 2,62 | 1,70 | 1,41 | 1,16 | 0,62 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -2,6% | -8,1% | -18,0% | -8,9% | 5,3% | -1,6% | 8,0% | 11,5% | 17,7% | 23,4% | 24,6% | 26,4% | 23,6% | 25,7% | 24,5% | 29,7% | 27,0% |
| FAVÖK Marjı | -61,0% | -30,0% | -73,3% | -50,9% | -39,4% | -41,5% | -44,0% | -1,4% | -15,3% | -0,5% | 8,9% | 13,3% | 13,6% | 16,4% | 15,9% | 19,4% | 19,8% |
| Net Kâr Marjı | 93,7% | 3,4% | -251,8% | -107,8% | -76,8% | -166,7% | -176,1% | 23,6% | 21,1% | 8,3% | 11,3% | 11,7% | 12,0% | 14,2% | 16,2% | 19,4% | 14,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -58,9% | -41,1% | 13,5% | 8,0% | -22,6% | -8,9% | -15,1% | -3,4% | 38,1% | -124,9% | -18,4% | -22,2% | 0,5% | -11,9% | -27,5% | 17,1% | 8,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |