300303Shenzhen Jufei Optoelectronics Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,46 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,35 Mr | 元5,99 Mr | 元5,33 Mr | 元4,94 Mr | 元4,96 Mr | 元4,96 Mr | 元4,13 Mr | 元3,25 Mr | 元3,32 Mr | 元2,90 Mr | 元2,23 Mr | 元1,44 Mr | 元1,26 Mr | 元999,87 Mn | 元396,70 Mn | 元287,09 Mn | 元195,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元865,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,30 Mr | 元946,73 Mn | 元1,37 Mr | 元1,25 Mr | 元1,27 Mr | 元1,68 Mr | 元1,12 Mr | 元496,95 Mn | 元605,48 Mn | 元398,99 Mn | 元104,80 Mn | 元31,99 Mn | 元0,00 | 元6,27 Mn | 元20,94 Mn | 元20,18 Mn | 元21,00 Mn |
| Net Borç† | -元868,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元3,45 Mr | 元3,05 Mr | 元2,51 Mr | 元2,25 Mr | 元2,36 Mr | 元2,33 Mr | 元2,49 Mr | 元2,33 Mr | 元2,04 Mr | 元1,50 Mr | 元954,03 Mn | 元984,93 Mn | 元749,52 Mn | 元492,43 Mn | 元345,17 Mn | 元287,69 Mn | 元179,24 Mn |
| Brüt Kâr | 元693,11 Mn | 元754,16 Mn | 元616,88 Mn | 元515,07 Mn | 元546,51 Mn | 元616,11 Mn | 元668,41 Mn | 元490,16 Mn | 元423,24 Mn | 元352,05 Mn | 元213,86 Mn | 元272,60 Mn | 元212,49 Mn | 元155,90 Mn | 元122,61 Mn | 元101,79 Mn | 元71,31 Mn |
| FAVÖK | 元418,94 Mn | 元430,12 Mn | 元349,24 Mn | 元274,62 Mn | 元333,34 Mn | 元415,20 Mn | 元411,19 Mn | 元230,13 Mn | 元152,12 Mn | 元198,43 Mn | 元122,37 Mn | 元208,69 Mn | 元153,44 Mn | 元108,68 Mn | 元86,06 Mn | 元73,39 Mn | 元52,03 Mn |
| Net Kâr | 元304,97 Mn | 元339,62 Mn | 元230,05 Mn | 元188,14 Mn | 元271,65 Mn | 元304,93 Mn | 元308,43 Mn | 元159,80 Mn | 元59,85 Mn | 元155,21 Mn | 元102,37 Mn | 元178,91 Mn | 元130,94 Mn | 元91,53 Mn | 元80,18 Mn | 元65,13 Mn | 元45,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,25 | 0,17 | 0,14 | 0,21 | 0,24 | 0,25 | 0,13 | 0,05 | 0,12 | 0,09 | 0,16 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元202,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元259,53 Mn | 元168,97 Mn | 元216,85 Mn | 元165,95 Mn | 元353,53 Mn | 元175,22 Mn | 元336,69 Mn | -元113,21 Mn | -元161,81 Mn | -元117,11 Mn | 元50,66 Mn | 元57,47 Mn | 元65,18 Mn | -元19,56 Mn | 元14,84 Mn | 元19,61 Mn | -元5,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元366,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,5% | 15,8% | 25,6% | 25,3% | 25,7% | 34,0% | 27,2% | 15,3% | 18,2% | 13,8% | 4,7% | 2,2% | 0,0% | 0,6% | 5,3% | 7,0% | 10,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,51 | 0,47 | 0,46 | 0,48 | 0,47 | 0,60 | 0,72 | 0,62 | 0,52 | 0,43 | 0,69 | 0,60 | 0,49 | 0,87 | 1,00 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 0,80 | 0,65 | 0,59 | 0,62 | 0,61 | 0,65 | 0,61 | 0,53 | 0,39 | 0,25 | 0,26 | 0,20 | 0,13 | 0,09 | 0,08 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,1% | 24,8% | 24,6% | 22,9% | 23,2% | 26,4% | 26,8% | 21,0% | 20,7% | 23,4% | 22,4% | 27,7% | 28,4% | 31,7% | 35,5% | 35,4% | 39,8% |
| FAVÖK Marjı | 12,2% | 14,1% | 13,9% | 12,2% | 14,1% | 17,8% | 16,5% | 9,9% | 7,4% | 13,2% | 12,8% | 21,2% | 20,5% | 22,1% | 24,9% | 25,5% | 29,0% |
| Net Kâr Marjı | 8,8% | 11,2% | 9,2% | 8,4% | 11,5% | 13,1% | 12,4% | 6,8% | 2,9% | 10,3% | 10,7% | 18,2% | 17,5% | 18,6% | 23,2% | 22,6% | 25,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,5% | 5,5% | 8,7% | 7,4% | 15,0% | 7,5% | 13,5% | -4,8% | -7,9% | -7,8% | 5,3% | 5,8% | 8,7% | -4,0% | 4,3% | 6,8% | -3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |