300304Jiangsu Yunyi Electric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,51 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,80 Mr | 元4,02 Mr | 元3,72 Mr | 元3,32 Mr | 元3,12 Mr | 元2,90 Mr | 元2,66 Mr | 元2,22 Mr | 元2,07 Mr | 元2,04 Mr | 元1,25 Mr | 元1,21 Mr | 元1,12 Mr | 元966,90 Mn | 元369,62 Mn | 元262,19 Mn | 元158,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元488,23 Mn | 元196,44 Mn | 元290,69 Mn | 元235,56 Mn | 元244,39 Mn | 元358,37 Mn | 元346,38 Mn | 元90,05 Mn | 元95,26 Mn | 元82,82 Mn | 元39,98 Mn | 元46,27 Mn | 元60,69 Mn | 元13,15 Mn | 元9,06 Mn | 元5,55 Mn | 元15,85 Mn |
| Net Borç† | -元1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,39 Mr | 元2,13 Mr | 元1,66 Mr | 元1,17 Mr | 元1,09 Mr | 元833,22 Mn | 元709,48 Mn | 元654,09 Mn | 元636,86 Mn | 元531,95 Mn | 元427,87 Mn | 元428,33 Mn | 元431,84 Mn | 元389,76 Mn | 元364,66 Mn | 元291,14 Mn | 元181,90 Mn |
| Brüt Kâr | 元805,89 Mn | 元648,35 Mn | 元490,69 Mn | 元326,34 Mn | 元336,90 Mn | 元258,89 Mn | 元216,24 Mn | 元219,64 Mn | 元216,58 Mn | 元170,38 Mn | 元125,66 Mn | 元127,40 Mn | 元143,21 Mn | 元137,06 Mn | 元128,94 Mn | 元103,17 Mn | 元59,72 Mn |
| FAVÖK | 元583,75 Mn | 元483,18 Mn | 元335,12 Mn | 元192,93 Mn | 元217,13 Mn | 元169,50 Mn | 元134,00 Mn | 元144,07 Mn | 元159,52 Mn | 元129,23 Mn | 元71,48 Mn | 元84,74 Mn | 元105,21 Mn | 元100,20 Mn | 元91,11 Mn | 元65,40 Mn | 元36,68 Mn |
| Net Kâr | 元466,70 Mn | 元401,08 Mn | 元304,98 Mn | 元136,11 Mn | 元233,34 Mn | 元197,61 Mn | 元138,63 Mn | 元134,61 Mn | 元141,26 Mn | 元110,05 Mn | 元70,68 Mn | 元82,22 Mn | 元93,93 Mn | 元91,17 Mn | 元81,30 Mn | 元54,98 Mn | 元30,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,54 | 0,47 | 0,35 | 0,16 | 0,27 | 0,23 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,13 | 0,09 | 0,11 | 0,12 | 0,13 | 0,11 | 0,07 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元174,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元184,55 Mn | 元242,60 Mn | 元131,64 Mn | 元52,07 Mn | 元223,78 Mn | 元84,62 Mn | 元117,57 Mn | 元100,80 Mn | 元20,12 Mn | -元47,38 Mn | 元15,17 Mn | -元22,18 Mn | -元76,56 Mn | 元36,71 Mn | 元4,32 Mn | -元6,51 Mn | -元21,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元195,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,2% | 4,9% | 7,8% | 7,1% | 7,8% | 12,4% | 13,0% | 4,1% | 4,6% | 4,1% | 3,2% | 3,8% | 5,4% | 1,4% | 2,5% | 2,1% | 10,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,53 | 0,45 | 0,35 | 0,35 | 0,29 | 0,27 | 0,29 | 0,31 | 0,26 | 0,34 | 0,36 | 0,39 | 0,40 | 0,99 | 1,11 | 1,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,58 | 0,45 | 0,32 | 0,30 | 0,23 | 0,19 | 0,18 | 0,17 | 0,15 | 0,12 | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,08 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,8% | 30,4% | 29,6% | 27,9% | 30,8% | 31,1% | 30,5% | 33,6% | 34,0% | 32,0% | 29,4% | 29,7% | 33,2% | 35,2% | 35,4% | 35,4% | 32,8% |
| FAVÖK Marjı | 24,5% | 22,7% | 20,2% | 16,5% | 19,9% | 20,3% | 18,9% | 22,0% | 25,0% | 24,3% | 16,7% | 19,8% | 24,4% | 25,7% | 25,0% | 22,5% | 20,2% |
| Net Kâr Marjı | 19,6% | 18,8% | 18,4% | 11,6% | 21,3% | 23,7% | 19,5% | 20,6% | 22,2% | 20,7% | 16,5% | 19,2% | 21,8% | 23,4% | 22,3% | 18,9% | 17,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,7% | 11,4% | 7,9% | 4,5% | 20,5% | 10,2% | 16,6% | 15,4% | 3,2% | -8,9% | 3,5% | -5,2% | -17,7% | 9,4% | 1,2% | -2,2% | -11,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |