300305Jiangsu Yuxing Film Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $348,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,32 Mr | 元3,63 Mr | 元3,46 Mr | 元3,07 Mr | 元2,12 Mr | 元1,94 Mr | 元1,75 Mr | 元1,64 Mr | 元1,58 Mr | 元1,46 Mr | 元1,40 Mr | 元1,30 Mr | 元1,26 Mr | 元1,24 Mr | 元549,55 Mn | 元454,88 Mn | 元223,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元401,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,17 Mr | 元1,19 Mr | 元1,32 Mr | 元915,32 Mn | 元153,27 Mn | 元153,57 Mn | 元187,74 Mn | 元101,37 Mn | 元96,11 Mn | 元21,68 Mn | 元0,00 | 元2,00 Mn | 元5,50 Mn | 元8,00 Mn | 元198,13 Mn | 元201,89 Mn | 元108,00 Mn |
| Net Borç† | 元564,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元890,35 Mn | 元1,10 Mr | 元1,69 Mr | 元1,87 Mr | 元1,36 Mr | 元998,36 Mn | 元872,69 Mn | 元738,48 Mn | 元586,31 Mn | 元516,25 Mn | 元517,65 Mn | 元580,04 Mn | 元569,42 Mn | 元472,30 Mn | 元459,87 Mn | 元355,86 Mn | 元209,40 Mn |
| Brüt Kâr | -元147,06 Mn | -元118,47 Mn | 元123,83 Mn | 元282,06 Mn | 元358,99 Mn | 元249,89 Mn | 元158,50 Mn | 元102,87 Mn | 元80,44 Mn | 元113,39 Mn | 元125,92 Mn | 元107,42 Mn | 元89,50 Mn | 元140,14 Mn | 元163,32 Mn | 元115,95 Mn | 元49,87 Mn |
| FAVÖK | -元110,10 Mn | -元100,43 Mn | 元152,18 Mn | 元237,61 Mn | 元317,65 Mn | 元193,63 Mn | 元123,06 Mn | 元90,45 Mn | 元85,46 Mn | 元98,08 Mn | 元104,44 Mn | 元96,76 Mn | 元84,97 Mn | 元115,75 Mn | 元127,58 Mn | 元83,49 Mn | 元31,48 Mn |
| Net Kâr | -元255,56 Mn | -元357,41 Mn | 元8,71 Mn | 元138,73 Mn | 元241,24 Mn | 元156,20 Mn | 元94,37 Mn | 元76,21 Mn | 元68,96 Mn | 元72,24 Mn | 元82,04 Mn | 元66,90 Mn | 元58,48 Mn | 元111,25 Mn | 元111,37 Mn | 元103,19 Mn | 元37,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,68 | -0,98 | 0,03 | 0,48 | 0,87 | 0,55 | 0,33 | 0,26 | 0,24 | 0,25 | 0,28 | 0,23 | 0,21 | 0,39 | 0,39 | 0,36 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元42,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元105,34 Mn | -元296,59 Mn | -元390,20 Mn | -元707,01 Mn | -元99,87 Mn | 元23,03 Mn | -元36,02 Mn | -元38,16 Mn | 元48,74 Mn | 元89,10 Mn | 元70,05 Mn | 元2,11 Mn | 元58,89 Mn | -元84,78 Mn | -元67,32 Mn | 元88,93 Mn | 元19,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元15,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,3% | 32,7% | 38,3% | 29,8% | 7,2% | 7,9% | 10,7% | 6,2% | 6,1% | 1,5% | 0,0% | 0,2% | 0,4% | 0,6% | 36,1% | 44,4% | 48,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,30 | 0,49 | 0,61 | 0,64 | 0,51 | 0,50 | 0,45 | 0,37 | 0,35 | 0,37 | 0,45 | 0,45 | 0,38 | 0,84 | 0,78 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,45 | 0,55 | 0,85 | 0,94 | 0,69 | 0,50 | 0,44 | 0,37 | 0,30 | 0,26 | 0,26 | 0,29 | 0,29 | 0,24 | 0,23 | 0,18 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -16,5% | -10,8% | 7,3% | 15,1% | 26,4% | 25,0% | 18,2% | 13,9% | 13,7% | 22,0% | 24,3% | 18,5% | 15,7% | 29,7% | 35,5% | 32,6% | 23,8% |
| FAVÖK Marjı | -12,4% | -9,1% | 9,0% | 12,7% | 23,4% | 19,4% | 14,1% | 12,2% | 14,6% | 19,0% | 20,2% | 16,7% | 14,9% | 24,5% | 27,7% | 23,5% | 15,0% |
| Net Kâr Marjı | -28,7% | -32,5% | 0,5% | 7,4% | 17,7% | 15,6% | 10,8% | 10,3% | 11,8% | 14,0% | 15,8% | 11,5% | 10,3% | 23,6% | 24,2% | 29,0% | 18,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,8% | -27,0% | -23,1% | -37,9% | -7,3% | 2,3% | -4,1% | -5,2% | 8,3% | 17,3% | 13,5% | 0,4% | 10,3% | -18,0% | -14,6% | 25,0% | 9,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |