300306Hangzhou Everfine Photo-E-Info Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $406,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,63 Mr | 元1,70 Mr | 元1,71 Mr | 元1,69 Mr | 元1,70 Mr | 元1,62 Mr | 元1,59 Mr | 元1,60 Mr | 元2,27 Mr | 元2,29 Mr | 元1,15 Mr | 元1,11 Mr | 元1,04 Mr | 元933,67 Mn | 元249,94 Mn | 元178,35 Mn | 元120,73 Mn | 元92,22 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元233,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元112,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元0,00 | 元287.466 | 元773.698 | 元1,22 Mn | 元1,50 Mn | 元1,82 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元21,55 Mn | 元15,85 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元892,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元402,59 Mn | 元432,62 Mn | 元413,88 Mn | 元436,90 Mn | 元444,54 Mn | 元397,62 Mn | 元415,10 Mn | 元414,55 Mn | 元551,94 Mn | 元220,10 Mn | 元181,81 Mn | 元206,12 Mn | 元194,22 Mn | 元179,24 Mn | 元202,96 Mn | 元139,43 Mn | 元70,21 Mn | 元52,78 Mn |
| Brüt Kâr | 元239,43 Mn | 元265,23 Mn | 元255,15 Mn | 元253,85 Mn | 元249,88 Mn | 元233,21 Mn | 元242,50 Mn | 元234,00 Mn | 元320,86 Mn | 元137,44 Mn | 元110,75 Mn | 元131,87 Mn | 元127,68 Mn | 元119,16 Mn | 元135,32 Mn | 元88,99 Mn | 元37,53 Mn | 元27,73 Mn |
| FAVÖK | 元80,07 Mn | 元89,31 Mn | 元78,38 Mn | 元85,51 Mn | 元90,79 Mn | 元112,14 Mn | 元103,74 Mn | 元69,61 Mn | 元158,15 Mn | 元74,51 Mn | 元32,94 Mn | 元58,35 Mn | 元62,04 Mn | 元69,20 Mn | 元88,64 Mn | 元54,18 Mn | 元16,21 Mn | 元11,92 Mn |
| Net Kâr | 元71,49 Mn | 元92,36 Mn | 元93,41 Mn | 元80,01 Mn | 元105,36 Mn | 元71,54 Mn | 元123,12 Mn | -元485,11 Mn | 元128,35 Mn | 元87,14 Mn | 元55,74 Mn | 元90,35 Mn | 元90,00 Mn | 元72,48 Mn | 元96,72 Mn | 元54,43 Mn | 元25,00 Mn | 元11,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,27 | 0,34 | 0,35 | 0,30 | 0,39 | 0,27 | 0,44 | -1,69 | 0,45 | 0,36 | 0,23 | 0,38 | 0,38 | 0,33 | 0,54 | 0,23 | 0,10 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元93,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元77,30 Mn | 元83,38 Mn | 元139,69 Mn | 元64,32 Mn | 元27,02 Mn | 元85,35 Mn | 元114,25 Mn | 元5,24 Mn | 元53,02 Mn | 元57,31 Mn | 元46,38 Mn | 元45,97 Mn | 元50,70 Mn | 元30,86 Mn | 元12,55 Mn | 元55,54 Mn | 元41,01 Mn | 元15,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元8,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,9% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,26 | 0,24 | 0,26 | 0,26 | 0,25 | 0,26 | 0,26 | 0,24 | 0,10 | 0,16 | 0,19 | 0,19 | 0,19 | 0,81 | 0,78 | 0,58 | 0,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,27 | 0,29 | 0,27 | 0,29 | 0,29 | 0,26 | 0,27 | 0,27 | 0,36 | 0,15 | 0,12 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,13 | 0,09 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 59,5% | 61,3% | 61,6% | 58,1% | 56,2% | 58,7% | 58,4% | 56,4% | 58,1% | 62,4% | 60,9% | 64,0% | 65,7% | 66,5% | 66,7% | 63,8% | 53,5% | 52,5% |
| FAVÖK Marjı | 19,9% | 20,6% | 18,9% | 19,6% | 20,4% | 28,2% | 25,0% | 16,8% | 28,7% | 33,9% | 18,1% | 28,3% | 31,9% | 38,6% | 43,7% | 38,9% | 23,1% | 22,6% |
| Net Kâr Marjı | 17,8% | 21,3% | 22,6% | 18,3% | 23,7% | 18,0% | 29,7% | -117,0% | 23,3% | 39,6% | 30,7% | 43,8% | 46,3% | 40,4% | 47,7% | 39,0% | 35,6% | 22,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,2% | 19,3% | 33,8% | 14,7% | 6,1% | 21,5% | 27,5% | 1,3% | 9,6% | 26,0% | 25,5% | 22,3% | 26,1% | 17,2% | 6,2% | 39,8% | 58,4% | 29,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |